Розумна Губка• вчера в 23:41

Деменція у батьків. Що ви робите?

У мами деменція, їй 81. Почалося все до війни, а зараз дуже швидко прогресую. У кого схожа ситуація, чи є можливість якось затормозити цей процес? Також морально - я все ніяк не звикну, що це вже не людина, яка адекватно реагує. Вона із стану напівдитини переходить в агресію. Виражена опозиційна поведінка.
Единая страна!• вчера в 23:50
А що каже лікар?
Помеха справа• вчера в 23:52
до лікаря, хоча б за препаратами, що агресію знімуть. Суттєво пригальмувати навряд чи вдасться
автор Розумна Губка • вчера в 23:53
Ответ дляЕдиная страна!
А що каже лікар?
Зібралися до лікаря, але ще не дійшли. Мамі важко пояснити, що щось з нею не так. Вона впевнена, що у неї все норм. Ну забуває трошки щось, але слова деменція для неї не існує. У неї все навколо неправильно, а з нею все норм.
автор Розумна Губка • вчера в 23:56
Ответ дляПомеха справа
Агресія не весь час, спалахами. Я сумніваюсь, що лікар щось випише саме від агресіі.
Усміхайлик• вчера в 23:57
Нажаль це невиліковно, можно трохи полегшити симптоми на самому початку, препарати для лікування у нас не легалізовані і вони дуже дорогі. Але вони теж повністю не лікують тільки трохи відстрочують хворобу якщо почати на початковій стадії.
Бабка_в_кедах• вчера в 23:58
Ответ дляРозумна Губка
Та наверно просто характер. не стыдно наговаривать на пожилых родителей? Все пожилые со своим характером
Усміхайлик• вчера в 23:58
У будь-якому випадку треба до невролога, навідь плакат висить у неврології у нас, щоб люди зверталися якщо з´являються симптоми деменції до лікаря.
Бабка_в_кедах• вчера в 23:58
Ответ дляУсміхайлик
А вы видели те симптомы? На слово верите автору?
автор Розумна Губка • вчера в 23:59
Ответ дляУсміхайлик
Ми в Німеччині зараз, ви знаєте якісь конкретні препарати?
Задираю носа• вчера в 23:59
Ответ дляРозумна Губка
4 роки - то не так і швидко прогресує. От коли почалося 4 роки тому, тоді і треба було починати - щоб трохи пригальмовувати процес. якщо вже триває 4 роки - то далі набагато швидше буде йти цей процес, на жаль. і зупинити його не зможе ніхто - нема лікування деменції (( це проблема століття у всьому світі
Усміхайлик• сегодня в 00:00
Ответ дляБабка_в_кедах
Я автору не ставлю диагноз, а говорю факты. Лечить будет доктор.
автор Розумна Губка • сегодня в 00:01
Ответ дляБабка_в_кедах
Так, у мами характер вогонь, також накладається, але справа, нажаль не в характері.
Бабка_в_кедах• сегодня в 00:01
Ответ дляРозумна Губка
Если какахи по стене не мажет, оставить в покое.
Усміхайлик• сегодня в 00:02
Ответ дляРозумна Губка
Подивіться в інтернеті , я читала статті. Але у кожній країні свої препарати легалізовані для лікування. Звичайно важко коли людина не розуміє проблеми. Не кажіть їй що у неї деменція, скажіть що кожній людині потрібно проходити чек ап у лікарів. А лікар вже скаже що є насправді по анамнезу
автор Розумна Губка • сегодня в 00:03
Ответ дляЗадираю носа
Я не зрозуміла тоді. А зараз прям швидка деградація пішла.
Усміхайлик• сегодня в 00:03
Ответ дляБабка_в_кедах
Если какахи мажет то это уже такая стадия, что там уже только паллиатив.
Бабка_в_кедах• сегодня в 00:04
Ответ дляУсміхайлик
Так у всех с возрастом характер меняется. Автор ничего патологического не назвала.
любименькая• сегодня в 00:05
Ответ дляРозумна Губка
А откуда диагноз? Это ваш вывод?
Вапщета• сегодня в 00:06
Автор, які симптоми ви бачите?
любименькая• сегодня в 00:06
Ответ дляРозумна Губка
Почему думаете, что агрессия тут признак деменции?
автор Розумна Губка • сегодня в 00:07
Ответ длялюбименькая
А откуда диагноз? Это ваш вывод?
Так, мій. Мені здається правильний. Але до лікаря сходимо в будь якому випадку.
Усміхайлик• сегодня в 00:09
Ответ дляБабка_в_кедах
Может не нам тут решать а сходить к доктору и сделать МРТ ?
Автор сходит к доктору. Ее вопрос заключался не в этом.
Бойова• сегодня в 00:09
Ответ дляРозумна Губка
Я знаю препараты, но советовать лекарста, не зная состояние человека и сопутсвующие заболевания-это преступление.А с вашей стороны даже спрашивать о таком на форуме левых людей страннно.
Деменция не лечится и довольно быстро прогрессирует.Можно временно стабилизировать человека, конечно.
Идете по страховке на прием к врачу.И решаете все цивилизованным путем.
барабанщица• сегодня в 00:09
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
Бойова• сегодня в 00:11
Ответ длябарабанщица
Удалено администрацией...
вас тоже врачам бы показать.И срочно.
любименькая• сегодня в 00:11
Ответ дляЗадираю носа
А как определить это начало? У меня, например, мама по жизни сложный человек, можно сказать энергетический вампир... последние пару лет всё более и более токсичная. С агрессией тоже. Я бы подумала, что что-то по здоровью, если бы таких наклонности не было раньше. Ей сейчас 67
автор Розумна Губка • сегодня в 00:11
Ответ дляВапщета
Автор, які симптоми ви бачите?
Все забуває, що вчора, або навіть сьогодні обговорювали, Коли питаю про щось одне, вона відповідає нелогічно. Якщо щось не так, агресує. Поведінка дитини. Часто я бачу, що вона мене взагалі не розуміє.
Усміхайлик• сегодня в 00:11
Ответ длябарабанщица
Удалено администрацией...
Вот вопрос что ты за существо и зачем ты тут эту херь пишешь.
барабанщица• сегодня в 00:12
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
барабанщица• сегодня в 00:13
Ответ дляУсміхайлик
в чем проблема автора в германии решить этот вопрос?