Смячиком• 25 марта в 12:51
дівчата, хтось покинув палити з табексом?
І якщо його приймати другий раз, ну , скажем, років через 8, то допоможе?
ПрипоРошенная• 25 марта в 13:10
Тю, нахрен он нужен. Все в вашей голове. Можете так же валерьянку пить.
Каяспер• 25 марта в 13:11
Я колись кидала, мені табекс дуже полегшив кидання, через 3-4 дні зовсім не хотілося палити, але потім дуже важливо не запалити навіть однієї сигарети, бо дуже легко звичка повертається - так власне в мене і було. Кидала в студентські роки двічі - раз з табексом, раз - без, з табексом однозначно легше було, але через 2-3 місяці знов поверталась. Домопогла вагітність, я розуміла, що відповідаю за здоровʼя дитини і якось дуже легко кинулось. Після того багато разів хотілось закурити, але, я знаю себе, якщо почну з однієї сигарети, то вже вийду з завʼязки, бо мені дуже подобалось курити. Так вже 21 рік без сигарет.