Потрібно зміни ім´я. Точніше одну букву. Потрібно для того що часто роблять помилки в правописі. В ДРАЦС сказали, що внесли якісь зміни в канони і тепер ім´я можна змінити тільки після 16 років. Си цепоавда ,хто знає?
А чому ви у ДРАЦСисток не спитали, щоб показали в законі, де таке написано?
Можливо вони просто не захотіли попрацювати, то послали вас, а ви пішли.
Хороша звичка: якщо посадові особи вам щось розказують - одразу питайте ’В якому законі це написано? Покажіть конкретну статтю конкретного закону.’
Ответ для-Ань-
Так сказала директор тому повірила на слова. Вдома почала перевіряти інфомацію
Kot_v_meshke• 25 марта в 16:57
Ст 295 цивільного кодексу України
1. Фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) власне ім’я, та (або) по батькові.
{Частина перша статті 295 в редакції Закону № 942-IX від 03.11.2020 }
2. Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, має право змінити своє прізвище та (або) власне ім’я, та (або) по батькові за згодою батьків.
Ответ дляЛеся888
І що, що директор? Вони часто брешуть. Не варто вірити словам посадових осіб. Ви можете задавати питання і посадова особа повинна підтвердити всої слова законами, якими вона керується.
Ви могли хоча б написати ’Запит на інформацію’, щоб вони зареєстрували в журналі обліку звернень громадян (цей журнал надійно ховають, так як громадян нема, лише особи) або в журналі обліку вхідних документів.
’Запит на інформацію.
Я бажаю поміняти ім´я своїй доньці, змінивши 1 букву в імені. Надайте інформацію, які документи для цього потрібні, В яких законах описана процедура зміни імені. Надайте цитати з цих законів.
Відповідь надішліть у встановлені законом сроки на таку-то адресу......’
’Запит на інформацію.
Kot_v_meshke• 25 марта в 17:04
Ответ для-Ань-
’Запит на інформацію.
Є конкретна стаття цку. Нащо ця писанина?
Ответ дляKot_v_meshke
Ст 295 цивільного кодексу України
Дякую