Угги в горошек• вчера в 20:45

Як Вам молодша донька Моніки?

Дівчатка, Вам подобається молодша донька Моніки Белуччі - Леоні?
4есотка• вчера в 20:46
Ноу
Небалувана Галя• вчера в 20:46
красотка
Бутербродница• вчера в 20:48
Старшая мне больше нравится
графиняВишенка• вчера в 20:48
До сестры еще пилиться и пилиться, но вижу большущее будущее в моделинге
Мочалкин блюз• вчера в 20:49
Звичайна, схожа на Лурдес Мадонни
Кнопкотиць• вчера в 20:50
Никак. Очередная непка с ЧСВ, которую протянут в подиумные звёзды.
Янгол в камуфляжі• вчера в 20:51
Учитывая исходник папки могло быть и хуже)
Зоркая Зорро• вчера в 20:52
красивая
Зоркая Зорро• вчера в 20:52
Ответ дляграфиняВишенка
сестра корректировала внешность пластикой
Пупс• вчера в 20:56
Красивая
Істеріомама• вчера в 20:56
Ні. Якби не була Моніка їхньою мамою, то гарні дівчатка. А так....порівнюєш їх з Монікою і що одна, що інша не дотягують.
Язикувата Хвеська• вчера в 20:57
тато попсував кров
Вумна, аж страшно• вчера в 20:57
Чого мені повинна подобатись якась дівчина якоїсь моніки?
А вам обов´язково треба кумир?
Крихітка на всі• вчера в 20:57
Дитині тільки 15 років, ще зійдуть дитячі риси обличчя, буде красуня, звичайно.
Ноунэйм• вчера в 21:01
Да и старшая нравится. Но мне всегда жаль звёздных детей, вроде все есть, но постоянно сравнивают с родителями...
Ленне-Рейма• вчера в 21:02
Ответ дляМочалкин блюз
Звичайна, схожа на Лурдес Мадонни
хіба що вона, як і Лурдес, не голить пахви, плекаючи свою природню вроду, але ми цього не знаємо напевне...
Княгиня пітьми• вчера в 21:32
Гарна. Хотілося б побачити в іншому іміджі, ніж у мами, щоб не порівнювали. Чи коротше волосся, чи пряме, чи більш світлий колір, і більш цікавий одяг
Швидка Настя• вчера в 21:35
Обычная внешность. Ни одна из дочерей красоту Моники не унаследовала. Испортил Кассель им породу).
Кофе в лобби• вчера в 23:15
Никогда не понимала всеобщих восторгов по поводу Белуччи.

Вот Шарлиз - да, богиня.
12 галюцинаций• вчера в 23:20
я видела её фото не журнальные, и она приятнее и красивее сестры.