Угги в горошек• вчера в 20:45
Як Вам молодша донька Моніки?
Дівчатка, Вам подобається молодша донька Моніки Белуччі - Леоні?
графиняВишенка• вчера в 20:48
До сестры еще пилиться и пилиться, но вижу большущее будущее в моделинге
Зоркая Зорро• вчера в 20:52
Ответ дляграфиняВишенка
сестра корректировала внешность пластикой
Істеріомама• вчера в 20:56
Ні. Якби не була Моніка їхньою мамою, то гарні дівчатка. А так....порівнюєш їх з Монікою і що одна, що інша не дотягують.
Вумна, аж страшно• вчера в 20:57
Чого мені повинна подобатись якась дівчина якоїсь моніки?
А вам обов´язково треба кумир?
Крихітка на всі• вчера в 20:57
Дитині тільки 15 років, ще зійдуть дитячі риси обличчя, буде красуня, звичайно.
Ноунэйм• вчера в 21:01
Да и старшая нравится. Но мне всегда жаль звёздных детей, вроде все есть, но постоянно сравнивают с родителями...
Ленне-Рейма• вчера в 21:02
Ответ дляМочалкин блюз
Звичайна, схожа на Лурдес Мадонни
хіба що вона, як і Лурдес, не голить пахви, плекаючи свою природню вроду, але ми цього не знаємо напевне...
Княгиня пітьми• вчера в 21:32
Гарна. Хотілося б побачити в іншому іміджі, ніж у мами, щоб не порівнювали. Чи коротше волосся, чи пряме, чи більш світлий колір, і більш цікавий одяг
Швидка Настя• вчера в 21:35
Обычная внешность. Ни одна из дочерей красоту Моники не унаследовала. Испортил Кассель им породу).
Кофе в лобби• вчера в 23:15
Никогда не понимала всеобщих восторгов по поводу Белуччи.
Вот Шарлиз - да, богиня.