Медсестричка• 26 марта в 12:34
Мені 43. Я вперше в житті вибила зарплату.
Розумію що в іншій країні, маю хорошу зарплату, однак мене гризе те, що я точно більше вартую.
Я вперше в житті вирішила що бляха треба діяти.
І напряму поговорила з діром.
Тепер я щаслива
Вибачте , похвасталася)
Це все що я хотіла сказати, виговоритися)))
І напряму поговорила з діром.
Тепер я щаслива
Вибачте , похвасталася)
Медсестричка
• 26 марта в 12:46
Ответ дляЯблокоРаздора
Поздравляю! Это ж вы еще и на чужом языке говорили. Сразу несколько маленьких побед!
Так! Ви дуже правильно зрозуміли. Плюс менталітет. Я з січня вивчала і мудрувала як то правильно зробити.
Планшетница• 26 марта в 12:49
Ніколи не вибиваю, просто звільняюсь і все. Бо кожного разу вибивати це не моє.
Добре що зараз працюю в нормальній компанії,де автоматом підіймається +20% з нового року
ЯблокоРаздора• 26 марта в 12:50
Ответ дляМедсестричка
Как в первый раз :) я в свои 23 просила первую прибавку, такую мотивационную речь приготовила, а понадобилось 2 предложения ;) и дальше без проблем
Медсестричка
• 26 марта в 12:50
Ответ дляПланшетница
Ой нє. У нас хороші крі , бонуси і ставки.
З нового року я мала підвишку, однак я коштую більше.
Я зараз не про звичайне підняття всім працівникам і деяким.
Я саме про себе і свою користь компанії
Планшетница• 26 марта в 12:54
Ответ дляМедсестричка
Я саме про себе і свою користь компанії
Це само собою. В нас теж і бонуси і соцпакет, і індивідуальне підвищення за особовими внесками.
Мета роботодавців-піднімати зарплату до європейського рівня,щоб робітники трималися,і нікуди не переходили Зараз вже 1500-1800$ в середньому в робітників підприємства.
Ще 5 років назад ніхто не хотів йти,тепер влаштуватись неможливо
Медсестричка
• 26 марта в 13:00
Ответ дляУгги_в_горошек
Вітаю, ви молодець що непобоялися і зробили це
Дякую 🙏❤️
Медсестричка
• 26 марта в 13:01
Ответ дляЯблокоРаздора
У мене вперше в 43)
Медсестричка
• 26 марта в 13:06
Ответ дляОно само купилось
бєженки як ви замахали.
Ага) сьогодні всі виплати прийдуть - як заживу ))))
ЯблокоРаздора• 26 марта в 13:07
Ответ дляМедсестричка
У мене вперше в 43)
Ого. Представляю ваши эмоции. Молодец!
Медсестричка
• 26 марта в 13:08
Ответ дляЯблокоРаздора
Ого. Представляю ваши эмоции. Молодец!
Дякую. Вийшла мокра але щаслива в горда собою )
ЯблокоРаздора• 26 марта в 13:09
Ответ дляМедсестричка
Тортик, однозначно!
Медсестричка
• 26 марта в 13:10
Ответ дляЯблокоРаздора
Тортик, однозначно!
Дрінк)) ввечері ))
Счастье_же_вот_оно• 26 марта в 13:14
Мне это предстоит сделать в апреле, тоже готовлюсь морально. А вас поздравляю
А що таке?• 26 марта в 13:15
Ответ дляМедсестричка
Дрінк)) ввечері ))
Автор! Вы - умничка! Дайте обниму? Вы молодчинка! Правда.
Я нахожусь на минус хрен знает каком уровне по шкале уверенности в себе и мне реально страшно себя пытаться дорого продать. Хотя умом понимаю, что стою дорого.
Дайте какие-то дельные советы, что-ли? Как себя дорого продать НЕ СЛОВАМИ, а именно настроиться и с такой уверенностью заявлять руководству обоснованно почему я претендую на такую-то з/п, и не меньше,.
И, самое главное, как не бояться при этом получить уверенное НЕТ в ответ.
Медсестричка
• 26 марта в 13:15
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дякую! Бажаю вам отримати позитивне рішення
Счастье_же_вот_оно• 26 марта в 13:16
Ответ дляМедсестричка
Дякую!
Медсестричка
• 26 марта в 13:17
Ответ дляА що таке?
Я виписала собі 5 кейсів які я тут за пів року закрила.
Потім порівняла ціну носія мови
Звісно важливо во те, що в Україні я гарно заробляла і мене часто цінують.
Тому я склада ці думки до купи.
Вчора я знайшла велику крадіжку у нас на роботі ( це не було чом мною моєї роботи, але у мене чуйка була)
І під цей момент все склалося так як я хотіла.
Але я чесно готувалася три місяці
Потім порівняла ціну носія мови
Тому я склада ці думки до купи.
Але я чесно готувалася три місяці
Теща дочки• 26 марта в 13:19
Ответ дляПланшетница
Дайте контакти нормальної компанії
Первоклашка Я• 26 марта в 13:35
Вітаю , ви в такому віці коли мудрість і здоровий егоїзм починає потрохи прибувати
Медсестричка
• 26 марта в 13:40
Ответ дляПервоклашка Я
По Трохи 🫠
Дякую
Прилипало• 26 марта в 14:21
Ответ дляМедсестричка
Я зам 🫠
Компанія супер, 2 працівника на всю компанію 😁 ну нічо, зате всім кажете, що міжнародна, і всі думають ого