ХвилювАллочка• 25 марта в 23:41
Чи вірите ви в Бога?
Результат:
вже голосів:
96 (67.61%)
Так
32 (22.54%)
Ні
14 (9.86%)
Не можу точно визначитись
КаваЗМолоком• 26 марта в 11:52
Ответ дляКапитошечка
Да вот немного стремно жить среди людей , который обожают таких богов .
Тобто вам стрьомно жити серед віруючих і не стрьомно серед вбивць, грабіжників і гвалтівників. Не знаю навіть, що на таке сказати....
КаваЗМолоком• 26 марта в 11:55
Ответ дляКапитошечка
И что значит верю или не верю ?
Да мне пофиг . Какой мне смысл вообще от того что верю или нет ? И потом - верю во что ? Что мне от этого ?
Изначально глупая бессмысленная фраза . Без смыслового значения .
А плоды деятельности людей разве не богом созданы ? Как высшим абсолютом ?
Или ваш бог инфантильный и не несет ответственности за то , что создал ?
Якийсь набір незрозумілих слів та фраз. Ви самі зрозуміли, що написали? Якщо ви не є віруючою у Бога, то живете і керуєтеся в житті своїм власним світоглядом. Ви кажете що не вірете в існування Бога і при цьому пред´являєте якість претензії, що я неіснуючий по вашому Бог, щось не те створив. Ви для початку для себе з´ясуйте, існує Бог чи ні
Капитошечка• 26 марта в 13:05
Ответ дляКаваЗМолоком
😂😂😂
А вы докажите что он существует ))
И это самое будет ужасное - потому что если такой бог существует , который вот это все наворотил , поздравляю - вы его еда 😁
Какая мне выгода в него верить ? Или не верить ? Что мне с этого ? Вообще никакой разницы
С таким успехом можно сказать - я верю в пластмассу . Отлично , верь . И ?
Тоже самое с вашим богом .
Вы верите и любите того , кто создал педофилию , несчастья , болезни ? Вы очень разумный человек 😁
А вы докажите что он существует ))
Тоже самое с вашим богом .
Капитошечка• 26 марта в 13:07
Ответ дляКаваЗМолоком
Вы любите того , кто создал это мракобесие
Соответственно - Вы пассивный одобритель убийц , грабежников и насильников , потому что вы любите их создателя .
Да , мне стремно среди таких находится . Вы на много способны .
КаваЗМолоком• 26 марта в 13:50
Ответ дляКапитошечка
😂😂😂
А вы докажите что он существует ))
Тоже самое с вашим богом .
А вы докажите что он существует ))
Тоже самое с вашим богом .
Я вам не мушу нічого доводити. Кожен самостійно обирає в що вірити, чи не вірити, керуючись власним світосприйняттям і розумінням. Ви дивні питання мені ставите про вигоду, бо віра це взагалі про інше, да іви не мусите вірити. Бог не створював педоіедію, це людина робить вибір. Від вас залежить вкрадете ви чи ні, наприклад. У вас якесь дивне уявлення про Бога
КаваЗМолоком• 26 марта в 13:51
Ответ дляКапитошечка
Читаючи вас, складається враження, що ви глибоко нещасна і невдоволена життям жінка. І тут це ваш вибір бути такою, задумайтеся
Капитошечка• 26 марта в 14:40
Ответ дляКаваЗМолоком
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
А есть другие варианты ? 😁
Я выбираю деньги . Дайте мне их . Где они лежат ? Вы же говорили , что у человека есть выбор .
Советы не нужны , именно деньги . Деньги , счастье , радость . Где это все ?
В детдомах у несчастных детей ? В больницах , где люди мучаются и переживают ? В Африке , где голодают люди и это при тааааком изобилии пиши во всем мире ?
Бред написано выше про выбор . Нет выбора . Это иллюзия .
А есть другие варианты ? 😁
Капитошечка• 26 марта в 14:41
Ответ дляКаваЗМолоком
А кто создал педофилию ?
Еще есть один бог ?
У меня как раз нормальное представление про бога . Потому как оооочень много вопросов к нему .
Еще есть один бог ?
Капитошечка• 26 марта в 14:45
Ответ дляКаваЗМолоком
Безусловно никто ничего никому не должен .
Только не надо утверждать бред про свободу .
Нет этой свободы .
Даже в вашей любимой библии нет свободы . Библия не разрешает не верить в бога . А четко заставляет в него верить . Просто так . Вот верь и все . Какая из этого выгода ? А нет тебе выгоды . Просто так верь или здохнешь в адских муках .
Даже безпонтовых плюшек взамен этой вере не предлагает .
Нет этой свободы .
КаваЗМолоком• 26 марта в 14:55
Ответ дляКапитошечка
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
А есть другие варианты ? 😁
Очевидно що ви навіть базової освіти не маєте. Ви хочете грошей - отримуєте освіту, розміщуєте оголошення, чи самі звертає еся до агенства з пошуку роботи, якщо ви маєте відповідну освіту, навички і досвід - вуаля, робота ваша і відповідно гроші теж. Ми ж говоримо про вибір. Бог то не чаклун,який виконує як джин ваші забаганки, а ви при цьому дежите на д вані. У вас дуже примітивне сприйняття цього світу, звідки я так розумію і неоеалізованість. Якщо ви нічого не робите, це теж вибір - ваш! Я зробила свого часу вибір в бік вищої освіти, тому що розуміла,які перспективи для мене це відкриє, я наполегливо працювала, аби підніматися по кар´єрним сходинками і відповідно мати вищий дохід. Це все вибір. Маю молодшу сестру, яка мала можливості але зробила вибір ними знехтувати і в результаті не має нічого. Тож все наше життя це вибір
КаваЗМолоком• 26 марта в 14:56
Ответ дляКапитошечка
А кто создал педофилию ?
Еще есть один бог ?
Вас якось зациклидо на педофілії. Бог не створював педофілію, це людина робить вибір бути злочинцем!
КаваЗМолоком• 26 марта в 15:03
Ответ дляКапитошечка
Нет этой свободы .
В мене є свобода, за вас не знаю. Очевидно, що ви й в очі не бачили Біблію.
Книга Ісуса Навіна:
’Якщо ж вам не подобається служити Господу, то вибирайте собі сьогодні, кому будете служити: чи богам, яким служили ваші прабатьки, на тому боці Ріки (Євфрат), чи богам аморейців, у краю яких ви живете. Проте я і мій дім будемо служити Господу!’
Книга Ісуса Навіна:
Капитошечка• 26 марта в 18:14
Ответ дляКаваЗМолоком
Книга Ісуса Навіна:
А вариант - не служить никому не предусмотрено ?
Замечательная свобода выбора 😁
Капитошечка• 26 марта в 18:16
Ответ дляКаваЗМолоком
Если бог создатель всего - то откуда человек может вообще знать про педофилию ?
Меня не зациклило , это просто яркий пример , который удобно приводить . И кстати , которые ооочень полюбляют ваши религиозные деятели
Капитошечка• 26 марта в 18:17
Ответ дляКаваЗМолоком
То есть бог создал небо и землю , все что на земле , на небесах , в воде и под водой - но он при этом не чаклун ? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
КаваЗМолоком• 26 марта в 18:32
Ответ дляКапитошечка
Вас треба спитати, ви бачу великий спеціаліст в цьому, бо щось тільки про це і говорите. У вас взагалі очевидні проблеми навітьзі сприйняттям текстів. Звідки така тяга щось зрозуміти стосовно Бога у людини яка взагалі в нього не вірить. Ви така кумедна. Ви навіть не розділяєте поняття віра і релігія, про що можна з вами взагалі говорити. І от дивина, я від вас, як від атеїста не вимагаю яки їх ось доказів, мене то не цікавить
Капитошечка• 26 марта в 18:47
Ответ дляКаваЗМолоком
Если вас что-то не цикавить , то зачем вы тогда вообще инициировали диалог со мной ?
КаваЗМолоком• 26 марта в 19:03
Ответ дляКапитошечка
А навіщо ви питаєте про Бога,якщо ви в нього не вірите? Я от не питаю вас чому ви не вірите, я лише відповідаю на питання абсолютно нікому і нічого не нав´язуючи. Тема звучить ’Чи вірите ви в Бога’, саме обговорення цієї теми я і підтримую, при цьому не засуджую тих, хто не вірить
Капитошечка• 26 марта в 20:10
Ответ дляКаваЗМолоком
Мое первое сообщение в теме номер 2
Я у вас там что-то спрашивала ?
КаваЗМолоком• 26 марта в 20:12
Ответ дляКапитошечка
Мое первое сообщение в теме номер 2
Я у вас там что-то спрашивала ?
Я висловлюю свою власну думку в запропонованій темі. Ви можете ніде нічого не писати, і з вами ніхто не буде вступати в дискусію. Ви дуже дивна особа
Капитошечка• 26 марта в 20:35
Ответ дляКаваЗМолоком
Ой спасибо что разрешили 😁
Как же я это жила без вашего разрешения 🤣
Ваше сообщение 48 . У вас там звучит вопрос . И в сообщении 50 звучит же и ответ .
Вы прекрасно можете сама с собой общаться 😂
КаваЗМолоком• 26 марта в 20:38
Ответ дляКапитошечка
Ой спасибо что разрешили 😁
Звісно що можу і сама з собою і з вами і з іншими. Цікаво спостерігати за людьми і їх стилем висловлювати свої думки, це дуже яскраво характеризує людину і дає мінімальне уявлення про те, що то за людина. І приказка про те, що іноді краще мовчати, аби не виказати відсутність інтелектом,часто є дуже виправданою.
Капитошечка• 26 марта в 21:40
Ответ дляКаваЗМолоком
Так воспользуйтесь этой приказкой
Вам это крайне необходимо 😁
Или лучше молитесь . Это у вас точно лучше получается 😁
Вам это крайне необходимо 😁
КаваЗМолоком• 26 марта в 22:46
Ответ дляКапитошечка
Так воспользуйтесь этой приказкой
Вам это крайне необходимо 😁
Це взагалі то для вас було. Це ви апелювали до Біблії, якої навіть не читали, стверджуючи, що там написано те, що вам наснилося, це не ознака розуму. Ніколи не говоріть про речі, про які ви навіть віддалено не маєте жодного уявлення, тоді і виглядати не будете так,як виглядаєте
Капитошечка• 26 марта в 23:35
Ответ дляКаваЗМолоком
Ой какой капец ))
Иону припомните. Когда бог над ним издевался . Всю семью убил , жену , детей . Дом спалил . Работу , богатство отобрал . И кучу болезней наслал .
Какой шикарный у вас бог , дамочка ! 😁
На верность он #блять так того иону проверял .
Так не этот ваш бог все это гадство создал ? Болезни , смерти , несчастья ?
Вы мадам , такая же кацапка, только в профиль . У вас абстрактный бог , а у кацапов хуйло . А так вы с ними одним миром мазаны . Вам пальчиком махнут под предлогом - бог вам приказал служить - вы еще и не такое гадство умудритесь отчебучить.
Страшные вы люди , религиозные фанатики без критического мышления .
Бред в вашей библии написан . Сплошной .
Какой шикарный у вас бог , дамочка ! 😁
КаваЗМолоком• 27 марта в 00:02
Ответ дляКапитошечка
Ой какой капец ))
Какой шикарный у вас бог , дамочка ! 😁
Ні, таки приказка про вас. Над яким Іоною знущався Бог і яку саме його сім´єю вбив? Ви взагалі про що. Ну не беріться обговорювати те, про що ви взагалі нічого не знаєте. Іона це пророк,який 3 доби провів в пазі риби. Вам не набридло демонструвати повне невігластво?
Капитошечка• 27 марта в 00:09
Ответ дляКаваЗМолоком
Значит Иов . Я ж хз , Там все имена похожи
Стоп , стоп . У вас там пророки в рыбах живут ? 😁 глисты что ли ? 🤣
Было бы что обговаривать . Бред сивой кобылки .
КаваЗМолоком• 27 марта в 00:11
Ответ дляКапитошечка
Нема сенсу продовжувати дискусію з настільки примітивною і оздобленою людиною як ви. Наостанок дам пораду, злість не робить ваше життя щасливішим, скоріше навпаки.
Капитошечка• 27 марта в 00:25
Ответ дляКаваЗМолоком
Так почему продолжаете ? Почему вы ко мне вообще прилипли ?
Идите молитесь и баиньки 😁
Миллениалка• 27 марта в 00:59
Ответ дляКапитошечка
И что значит верю или не верю ?
такое ощущение, что вы верите в Бога, но сердитесь на него за то, что мир не такой, как хочется.