неДодекаэдр• вчера в 09:20

Спорт и месячные

42 года, всю жизнь просто регулярнейший цикл, по календарю. 4ю неделю занимаюсь силовыми + кардио (по 2 часа 3 раза в неделю.) И вот столкнулась с тем, что месячные пришли на 6 дней раньше. До этого такого не было никогда, как и никогда не было спорта в моей жизни. )))) Могут ли тренировки так повлиять на КД? Стоит ли бить тревогу? Буквально месяц назад проверилась у гинеколога, сдала все анализы, все идеально.
Редисочка• вчера в 09:21
Могут повлиять
Может быть ановуляторный цикл, от этого короче цикл был
Вообще в 42 уже всякое может быть с циклом
автор неДодекаэдр • вчера в 09:24
У лепящих рука лицо аргументы будут?
бифидобактерияЖоржик• вчера в 09:25
Ого по 2 год 3 рази)))
Я років 15 займаюсь і 1.5 години я вже виповзаю з залу...звичайно, ваш організм в шоці
автор неДодекаэдр • вчера в 09:26
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ого по 2 год 3 рази)))
Сподіваюся, що налагодиться. Плюс ще повністю змінила харчування, перейшла на ПП.
Пліснявілий сир• вчера в 09:30
Зачем аж по 2 часа? Организм в шоке, дал сбой
Чумачечая Весна• вчера в 09:30
а накуя стільки кардіо? у вас багато жиру і худнете?
автор неДодекаэдр • вчера в 09:36
Ответ дляЧумачечая Весна
Так.🫣Якщо що займаюся з персональним тренером. 20 хв кардіо + 1 год силові+ 40 хв кардіо. Така схема
Чумачечая Весна• вчера в 09:36
Ответ длянеДодекаэдр
краще в міру...у вас багато навантажень, і організму тройшки куйово стало..поступово треба збільшувати, але знову ж в мірах розумного. Організм має відновлюватись (відпочивати), у вас того нема.
Чумачечая Весна• вчера в 09:37
Ответ длянеДодекаэдр
п.зда. Міняйте тренера. Жоден розумний освічений тренер не даватиме таку схему.
автор неДодекаэдр • вчера в 09:53
Ответ дляЧумачечая Весна
А чому? Наче комбінація дає хороші результати. Я звичайно втомлююся, але це не те, щоб мені прям було дуже в напряг. Силові 3 рази, але кожний раз на різну групу м´язів, тому я встигаю відновлюватися, а кардіо мені взагалі чудово йде.
аромат Жука• вчера в 10:40
Ответ длянеДодекаэдр
Вибачте, але це поки що все добре. Зазвичай, надмірні навантаження вилазять боком для організму пізніше. Усі навантаження по-хорошому мають додаватися поступово.