Нагайна• 26 марта в 11:24

Депресія,і пошук роботи

Після старої роботи трохи депресії плачу.
Людина яка взяла до себе працювати мене просто використала. І її подруга мене постійно обзивала. І в ітозі я написала на звільнення. Бо вже не змогла так працювати
Зараз, я без роботи в боргах,
З графіком до 22,23 години не підходить так як я іногородня.
З пошуком нічого не вдається
Шукаю а воно все не те .
Знайомі всі ніби пропали немає нікого
Налогообложу• 26 марта в 22:34
Ответ дляцветок32
Я вже і отче наш читала. З ранку та у вечері.
Псалом 90 я його читаю від початку війни знаю напамять
І тарологів знаходила в тік ток
Тільки гроші деруть є такі ще й залякують.
Хто зна не сумніваюсь що є і хороші
Людмила Іванівна 0 (99) 499 56 03. В вайбер пишіть спочатку. Але наполегливо рекомендую почати з акафісту. Святитель Спиридон вас почує!

Налогообложу• 26 марта в 22:46
Бо людина ця вона ж не знайде роботу за вас і не «начаклує». Вона подивиться на картах що і як, якщо на вас щось є, то скаже шо робити, якщо ні, то просто опише те, що побачить, модливо пораду дасть по розладу, це має допомогти (мені допомагають її поради), але не зробити за вас. Тому не дуже сподівайтеся, хоча морально вона реально допоможе. Але Почніть з молитви, от просто почніть
автор цветок32 • 27 марта в 09:32
Ответ дляНалогообложу
Напишіть мені особисто бо за таке можуть забанити
Налогообложу• 27 марта в 10:01
Ответ дляцветок32
Пост 31, вже написала. Забанять так забанять, що вже зробиш. Якщо вам допоможе, значить воно варте того. Але я б хотіла, щоб ви з вірою почали молитися, не так, що «прочитала і де воно все», а справді повірити. Хоча що я розписую, буває такий стан відчаю, що сама грішу на таро, або цікавість, або треба підказка як вчинити. Але краще цього не робити звісно. Отаку я вам даю антирекламу))) В вайбер їй писати, дзвонити лише після домовленості
автор цветок32 • 27 марта в 10:10
Ответ дляНалогообложу
То зрозуміло що не знайде.
Ми можимо лише самі собі знайти роботу.
Я в пошуках давно після звільнення.
Налогообложу• 27 марта в 10:11
Я ще в інсті звертаюся до одного таролога. Вона там теж гарно описує, розказує наприклад як себе поводити в тій чи іншій ситуаці. Що принесе отаки варіант, що принесе інший варіант, яка перспектива, яка порада… плюс/мінус такі питання задаю, коли не можу вирішити сама як вчинити правильно. Вона тоді гарненько все розписує (не дзвінки, лише листування) і скидає фото карт. Мені вона також дуже подобається. Але оця з інстанраму вона дуже круто і детально дивиться по ситуації, а якщо брати щось більш глобальне, то більше підходить ота людина, що номер скинула. Мені обидві допомагають. Трошки грішу цим. Але я знову вас попрошу, спробуйте без них, як я вам написала, якщо ніяк, то звертайтеся. От спробуйте з акафісту
автор цветок32 • 27 марта в 10:21
Ответ дляНалогообложу
Я спробую.
Але воно ьаке довге як почала вчора читати до кінця не дочитала.
Я вже і написати хотіла тій жіночці)) а скількі вона бере?
Знаєте я вже стільком тарологов була що невірю вже нікому
Налогообложу• 27 марта в 10:42
Ответ дляцветок32
Я спробую.
Було 500 чи зараз так само не можу сказати
автор цветок32 • 27 марта в 10:46
Ответ дляНалогообложу
А х інсти можете написати
Мені в особисті повідомлення?

автор цветок32 • 27 марта в 11:03
Ответ дляНалогообложу
А можна читати половинками?
Налогообложу• 27 марта в 11:33
Ответ дляцветок32
А можна читати половинками?
Не знаю 😂
автор цветок32 • 27 марта в 13:18
Ответ дляНалогообложу
Не знаю 😂
😃😊 ну, да трохи і смішно
Але, напевно буде краще читати повністю виділити годинку 1 і читати повністю
Налогообложу• 27 марта в 14:00
Ответ дляцветок32
😃😊 ну, да трохи і смішно
Хвилин 25-30 якщо повністю з молитвами. Хтось каже, що за 15-20 хвилин читає. Не знаю.
автор Нагайна • 27 марта в 18:46
Ответ дляНалогообложу
15 -20 дуже щось швидко.не зможу так
А після
Можуть якісь сни наснитись? Погані чи хороші?
Ще у мене зараз такий стан що якась постійна сонливість.
Налогообложу• 27 марта в 19:27
Ответ дляНагайна
15 -20 дуже щось швидко.не зможу так
А після
Не знаю
Налогообложу• 30 марта в 19:57
Ну як ви? Читаєте?