КоКоКоКоКоКо...• Изменено 2 часа назад

ТРЦ Гулівер чи працює?

Наче десь писали що закрився Гулівер. Давно в Києві не була. Мені треба магазин Reserved, він там раніше був, чи є зараз? Підкажіть будь ласка, де є цей магазин з гарним асортиментом? В рівер молі наче немає. Мені бажано щоб з проспекту Берестейського недалеко, або від центру, або лівий берег
Парасюха• 2 часа назад
Удалено администрацией...

Н@Диете• 2 часа назад
Сейчас вроде работает
автор КоКоКоКоКоКо... • 2 часа назад
Ответ дляН@Диете
Сейчас вроде работает
да вроде работае но список магазинов там очень маленткий и желаемого нету, если этот список корректный конечно
Обнемашечка• 2 часа назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Працює, тільки у дитини був там концерт на відкритому майданчику. Найбільший вибір резервд в Республіці, якщо що
автор КоКоКоКоКоКо... • 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Та там теж був непоганий магазин у гулывері, але чи є він зараз там ось намагаюсь вияснити
Пані з калабані• 1 час назад
В Проспекте есть, но Вам наверное далеко.
Бокс-орун• 45 минут назад
Пезервед і страдіварус не відкрили, покрайній мірі місяць тому точно було закрито. (
Мульйонерша• 9 минут назад
Резервед есть в универмаге Украина на Галицкой площади, это начало Берестейского проспекта, есть большой в Оушен плазе