Нагайна• 26 марта в 11:24
Депресія,і пошук роботи
Після старої роботи трохи депресії плачу.
Людина яка взяла до себе працювати мене просто використала. І її подруга мене постійно обзивала. І в ітозі я написала на звільнення. Бо вже не змогла так працювати
Зараз, я без роботи в боргах,
З графіком до 22,23 години не підходить так як я іногородня.
З пошуком нічого не вдається
Шукаю а воно все не те .
Знайомі всі ніби пропали немає нікого
Зараз, я без роботи в боргах,
З пошуком нічого не вдається
Шукаю а воно все не те .
Знайомі всі ніби пропали немає нікого
Налогообложу• 26 марта в 11:28
Читайте акафіст до Святителя Спиридона і знайдете хорошу роботу. Загугліть
Нагайна
• 26 марта в 11:31
Ответ дляНалогообложу
Кожного дня читати потрібно?
Нагайна
• 26 марта в 11:32
Ответ дляКонтрольница
яку саме професію шукаєте? скільки вам років і який досвід?
Торгівля досвіду 10 років
Мені 35
Контрольница• 26 марта в 11:37
Ответ дляНагайна
Торгівля досвіду 10 років
Мені 35
чому саме не вдається в пошуках? що конкретно шукаєте?
якщо по Києву - вакансій багато. Елементарно консультантом в магазин.
Корсет_на_шурупах• 26 марта в 11:37
Ответ дляНагайна
Торгівля досвіду 10 років
Мені 35
Да в любой супермаркет товар раскладывать )) неужели нет вакансий?
Намазюкана нішою• 26 марта в 11:38
Шукайте віддалену роботу продавця (консультанта) в інтернет магазинах. Я так 5 років пропрацювала після начальниці-вампіра, всі соки з мене випила.
Налогообложу• 26 марта в 11:39
Ответ дляНагайна
Кожного дня читати потрібно?
Ви почніть головне. Кажуть 40 днів, але допомагає і швидше
60 метрів сметани• 26 марта в 11:43
Ответ дляНагайна
Торгівля досвіду 10 років
Мені 35
В Сильпо мама с 8 до 20 работала, ездила из другого города.
Нагайна
• 26 марта в 12:15
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Купа вакансій в магазинах🤷♀️ також адмін в кафе суші на виніс
Я не з Києва з області.
Нагайна
• 26 марта в 12:17
Ответ дляКонтрольница
Розумію елементарно.
Але я живу в області
В Тц в основному графіки до 22-23:00зміна
Але я живу в області
Нагайна
• 26 марта в 12:18
Ответ дляНалогообложу
Я почала читати таке довге
До кінця не можу
Та_шо_ж_таке• 26 марта в 16:41
Ответ дляНагайна
Я не з Києва з області.
В області, можливо є. І чи далеко іздити..
Тут как тут• 26 марта в 18:49
Ответ дляНалогообложу
Я читала, нашла, но нехорошую, не работает оно.
Налогообложу• 26 марта в 18:54
Ответ дляТут как тут
Навіть не знаю що сказати. Я зверталася, то мені допомогав він і я відчуваю, що мене чують. Не зневірюйтеся, читайте ще, вірте і хай у вас все складається найкращим для вас чином
Тут как тут• 26 марта в 18:58
Ответ дляНалогообложу
Дякую Вам за побажання❤️ Читала, навіть ходила до церкви, знайшла, але не радує, ходжу як на тортури, усе запущено, навантаження шалене, ще й перевірки і штрафи і схоже, керівництво не розуміє масштабів трагедії. Вмовляю себе, що налагоджу процес, просто треба потерпіти та напружитися. Але..але..(
Налогообложу• 26 марта в 19:04
Ответ дляТут как тут
Ви знаєте, у мене останній місяць теж був не найкращий. Але я вірила, молилася, скажу чесно, грішила також, бо зверталася до таролога…, але мені дали пораду і далі молилася, молилася і якось воно стає легше. Розумію вас. Не зневірюйтеся, кажуть темні сили роблять все наперекір, щоб люди переставали вірити, але треба продовжувати вірити ще більше і тоді обов’язково справедливість переможе
Тут как тут• 26 марта в 19:14
Ответ дляНалогообложу
Де брати сили? Життя перетворилося на виживання, кожний день як подвиг, я виснажена
Налогообложу• 26 марта в 19:37
Ответ дляТут как тут
Де брати сили? Не знаю, у кожного своє джерело енергії. У мене це поїздки (навіть по місту), вода (ванна, басейн, прогулянка біля річки чи будь-якої водойми), а коли зовсім важко стало, то теж стала ходити до церкви, десь з літа-осені і знаєте, допомагає, але треба звертатися не лише коли важко, а й коли добре, із вдячністю, повірте, стає легше. Воно спочатку так не звично, а потім вже самій хочеться і віра стає все сильніша. Знаєте, а підпишіться на Фіалковську Марину. Ось вона теж не прям все канонічно знає і т.д., як і я теж, я навіть за пів року ще не наважилася сповідуватися, треба зробити це,…, просто людина описує свій шлях і каже які дива відбуваються, як потім ще більше хочеться вірити.
Тут как тут• 26 марта в 19:43
Ответ дляНалогообложу
З вдячністю проблем немає, постійно нагадую собі про те, що маю. І справді вдячна. За цю роботу, як знайшла, теж ходила дякувати.
Але з роботою повна безвихідь і я вже не маю сил вірити як би себе не налаштовувала, це самообман, бо насправді я нещасна і не знаю, що з цим робити. Перед дитиною роблю вигляд, що все ок, але плачу тихо, як залишаюся насмоті, найчастіше ввечері перед сном.
Налогообложу• 26 марта в 19:48
Ответ дляТут как тут
Тримайтеся 😘
Якщо вже зовсім погано буде, скину вам таролога, може порадить щось, але без зайвої потреби не треба, це вже із відчаю роблять. Спробуйте ще почитати акафіст.
Тут как тут• 26 марта в 19:50
Ответ дляНалогообложу
Тримайтеся 😘
Дякую ❤️ Усього Вам найкращого, успіхів, радості, задоволення від життя 🌷
Налогообложу• 26 марта в 19:51
Ответ дляТут как тут
Навзаєм 🥰
Нагайна
• 26 марта в 20:27
Ответ дляНалогообложу
Тримайтеся 😘
Можна і мені вашого таролога?
Нагайна
• 26 марта в 20:47
в одній компанії пропрацювала 5 років.
Один раз адміну відпорола за весь колектив за справедливість і відношення до людей (як ганчірка) і вона взїлась на мене і почались’ легенди’ про мне і звільняла вона мене разів 4 і вертали в компанію добрі люди
Одного разу сказала вона мені Бог вам судя, я їй відповіла і вам теж.
І продовжувала роботи бо потрібні були гроші. І робота зандто подобалась.
І ще я з області маленького села. але складно було знайти роботу.
І як тількі в неї робила вона мені казала у вас нічьоткий глаз. На роботі я, прямо знайєте чахла на очах.
Часто почала хворіти кожного місяця і не маленьку суму віддавала на звичайну простуду. По 1000 до 2000 навіть а зп не велика була.
Щось робила вона мені? Ну тобто ворожила?
Але впевнена що легенди вона про мене і зараз розпускає. Розповідали знайомі.
Що мені тільки прибиральницею тільки працювати.а не в сфері продажів працювати тому нахлинуло зовсім
Мене прям до глибини душі 🥺😩
Налогообложу• 26 марта в 20:53
Ответ дляНагайна
Можна і мені вашого таролога?
Ви впевнені?? Можливо спробуйте почитати акафіст, от пообіцяйте мені, що почнете, просто почніть. А завтра ще раз …і так хоча б декілька днів. Спробуйте
Налогообложу• 26 марта в 21:00
Ответ дляНагайна
Можна і мені вашого таролога?
Не шукайте легких шляхів, це вже із відчаю роблять, як і як. Краще почати щось робити, діяти, навіть коли важко! Почитайте, я вас прощу. А якщо тижнів за два-три нічого не зміниться, я дам вам її контакти. Ви тільки почніть. І напишіть тут обов’язково тижднів через два три, не закривайте тему
Ответ дляНалогообложу
Я не анонім
Можете написати мені особисто
Ответ дляНалогообложу
Я вже і отче наш читала. З ранку та у вечері.
Псалом 90 я його читаю від початку війни знаю напамять
І тарологів знаходила в тік ток
Тільки гроші деруть є такі ще й залякують.
Хто зна не сумніваюсь що є і хороші
І тарологів знаходила в тік ток
Хто зна не сумніваюсь що є і хороші