У нас нац кешбек на паливо по 1000 грн, який знову посилить інфляцію. Ну і сприятиме розкраданню коштів. Тим часом мудрі люди у Польщі. Тому Польща і краща за нас
Аня+Федя=Данил• 27 марта в 00:12
Ответ дляФісташкова кава
Так моя відповідь і полягає на тому , що є країни де президентам не хочеться сходитися посередині , а в Україні все наслідки виборів 2019 року
Не соглашусь.
В Украине последствия 1991 по 2022
Бабулька• 27 марта в 00:12
Ответ дляАня+Федя=Данил
Вот смотрите сами.
В Польше всем малоимущим,матерям одиночка,по потере кормильца.Если нет жилья своего,дадут социальное.
Я о гражданах сейчас пишу!!!!
У нас есть такое?
Кредит на 20 лет под 2-3 процента,для молодежи.Для иностранцев под 6,7%
На детей до 18 лет 800зл.
300 каждый год на канцтовары до 18.
И ещё куча всего.
А у нас что????
Я о гражданах сейчас пишу!!!!
У нас есть такое?
На детей до 18 лет 800зл.
300 каждый год на канцтовары до 18.
И ещё куча всего.
А у нас что????
а у нас - стрижуть лохів.,(особливо,коли вони самі підставились.73- привіт!!)
Фісташкова кава• 27 марта в 00:15
Ответ дляАня+Федя=Данил
Не соглашусь.
В Украине последствия 1991 по 2022
Якраз 2019 рік розвʼязав руки
Аня+Федя=Данил• 27 марта в 00:17
Объективно.
Почему наши родители не вышли на майдан когда Украину ядерку отдавала.Нет же когда не надо ,бегают с колесами аж бегом.
Я своим родителям которые так же как все поддерживали все революции 2004-2014 этот вопрос задавала.
Когда надо было как таже Польша изгнать комуняк,выйти против обезаруживания Украины.
Когда армию разгребало офицерьйо на метал .
Машины,самолеты(Васильков) пилили.Все молчали.
Не гавкаю- но охраняю• 27 марта в 00:34
Ответ дляАня+Федя=Данил
Я написала для меня лично!!!
В Чехии,Австрии,Франции,Испании ,Жила в Канаде,Словения ,Хорватия ,Черногория ,Бельгия,Нидерланды,Германия ,Италия ,Венгрия ,Мальта,
Турция,Египет ,Грузия ,Россия не считаем)
Жили в цих країнах, чи просто відвідували як турист? Бо жити і подорожувати то геть різні речі
Не гавкаю- но охраняю• 27 марта в 00:43
Ответ дляАня+Федя=Данил
Вот смотрите сами.
Я о гражданах сейчас пишу!!!!
У нас есть такое?
На детей до 18 лет 800зл.
300 каждый год на канцтовары до 18.
И ещё куча всего.
А у нас что????
Я о гражданах сейчас пишу!!!!
У нас есть такое?
На детей до 18 лет 800зл.
300 каждый год на канцтовары до 18.
И ещё куча всего.
А у нас что????
В Україні теж є іпотека для всіх під 7% і для окремих категорій під 3%, є пакунок малька, пакунок школяра, є виплати при народженні дитини, виплати матерям одиначкам, чи виплати при втраті годувальника. Але що з того вами перерахованого отримаєте ви,якщо ви не громадянка Польщі?
Фісташкова кава• 27 марта в 06:39
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Не все отримують і не громадяни
Мир Мир Мир!• 27 марта в 06:59
Ответ дляlilul990
Ви статтю читали?
Читали. А ще ми задовбалися читати, як ви серете все, що відноситься до України. Ви працюєте на кого, від кого йдуть ці заявки виїхати за кордон і кидати лайно на свою країну?
Аня+Федя=Данил• 27 марта в 07:09
Ответ дляФісташкова кава
Не все отримують і не громадяни
Не все,там критерии чёткие.
Варшава. Всё кто Варшавянин ,мать одиночка 3е,умер муж 2е,муж инвалид 3е,при мне получили соц жилье.
Ещё есть программа tbs
Аня+Федя=Данил• 27 марта в 07:11
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Мы сейчас говоримо о умовне жизни.При чем тут я????
Сравгивали политику(социальную) в Украине и Польше.
Аня+Федя=Данил• 27 марта в 07:12
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Жила в 4 включно з Україною.
Таракашечка• 27 марта в 07:27
Ответ дляХлопаю ресницами
Емм.. так наші теж збирались ….і придумали Кешбек.
Думаєте поляки скажуть бізнесу «ей полегше там з цінами» ?! Ціни на пальне ростуть у всьому світі , уви…
Так, как у нас, нигде не растут
Фісташкова кава• 27 марта в 07:48
Ответ дляМир Мир Мир!
Фісташкова кава• 27 марта в 07:49
Ответ дляАня+Федя=Данил
І саме головне - що всі пільги доступні і не громадянам Польщі якщо працюєш і корисний Польщі . А підчас війни і не працюючим платили
Аня+Федя=Данил• 27 марта в 07:57
Ответ дляФісташкова кава
Но тут лучше это не писать.
Мир Мир Мир!• 27 марта в 08:54
Ответ дляФісташкова кава
А ви з лілу у парі працюєте? Зєля винуватий, що сусід дурнуватий, і уся тема засрана вашими коментарями про 73% і вибори 2019, змініть вже нарешті свою методичку
СкиниУскачи!• 27 марта в 09:23
Ответ дляХлопаю ресницами
В Польщі орлен (найбільший поставник палива) це державна фірма
Фісташкова кава• 27 марта в 09:48
Ответ дляМир Мир Мир!
Ні , ви що - не нервуйтеся
Це президент посланий Богом