У нас нац кешбек на паливо по 1000 грн, який знову посилить інфляцію. Ну і сприятиме розкраданню коштів. Тим часом мудрі люди у Польщі. Тому Польща і краща за нас
БоХатая• 26 марта в 22:39
Ответ дляБабо-лебідка
Де це по 5 зл за дес?
Ось було 20 штук береш за 20 злотих і 10 злотих зразу повертається
Фісташкова кава• 26 марта в 22:39
Хлопаю ресницами• 26 марта в 22:42
Ответ дляБабо-лебідка
Ви якась дивна. Я в Польщі прибираю за мінімальну погодинну плату. Вдома я мала свій бізнес, ВО і дві квартири. Якого дідька ми б тут робили якби не війна...
Просто тут всі дуже розхвалюють супер життя в Польщі і при цьому як же хуйово в Україні. І взагалі яке ж Україна дно. У мене зовсім інша позиція. Я не проти тих хто виїхав - це їхнє діло. Але якщо вам так добре живеться в іншій країні - це не привід обсирати краіну, в якій народились. Да, тут зараз не найкращі часи.
Але ви дуже влучно написали «якого дідька ми б тут робили якби не війна…»
Фісташкова кава• 26 марта в 22:44
Ответ дляХлопаю ресницами
Тепер цитату про фігову Україну ?
Чи таким як ви напишеш правду про ціни і корупцію то автоматом « обсираєш «?
Як же декому чисті факти очі колять - мабуть десь розумієте що все не ок
Фісташкова кава• 26 марта в 22:46
Ответ дляБабо-лебідка
Ужс)) Заманивают
Тсс , бо зараз знов прибіжить і розкаже що Україну ображають цінами на масло в Польщі
Одна_на_всей_планете• 26 марта в 22:48
Ответ дляlilul990
Вперше побачила акцію, коли один продукт купуєш, а другий такий самий за злоту.в Україні таке важко уявити
Є таке в Новусі. Але не дуже часто
Хлопаю ресницами• 26 марта в 22:49
Ответ дляФісташкова кава
Тепер цитату про фігову Україну ?
Шо опять ви))
Я просто ці факти не коментую, а ви шукаєте спосіб задіти мене корупцією чи цінами?)) дарма 🤷🏻♀️ Та я в курсі новин навіть більше ніж ви.
Але мислю про свою країну більш позитивно!) 🇺🇦
Фісташкова кава• 26 марта в 22:50
Ответ дляХлопаю ресницами
Шо опять ви))
Фісташкова кава• 26 марта в 22:51
Ответ дляХлопаю ресницами
Шо опять ви))
Ви комусь розказуєте про обсирання , а жодної цитати немає - така собі типова «придумала - образилася «
Хлопаю ресницами• 26 марта в 22:52
Ответ дляФісташкова кава
Ок)) поки ви будете сидіти у супер Польщі за пару злотих)) буду проїжджати повз - кину монетку в капелюшок 😉
Фісташкова кава• 26 марта в 22:52
Ответ дляХлопаю ресницами
Дивна істота
Шкода що мозку собі не докинете і функції його купити немає
Бабо-лебідка• 26 марта в 22:53
Ответ дляФісташкова кава
Тепер цитату про фігову Україну ?
Якщо Польща буде у війні, ціни тут теж будуть високі.
Не гавкаю- но охраняю• 26 марта в 22:53
Ответ дляБабо-лебідка
Так. НФЗ ніхто не купує, бо дуже дорого, дорогою. Можна купувати приватну
Так і обов´язкова державна страховка, що сплачується,якщо ви працюєте в Польщі, не маленька, і від неї відмовитися не можна
Хлопаю ресницами• 26 марта в 22:53
Ответ дляФісташкова кава
О… ще одна думка догналась)))
Фісташкова кава• 26 марта в 22:54
Ответ дляБабо-лебідка
Не буде , бо всі війни це політика і не всі президенти бачать мир в очах Путіна
Хлопаю ресницами• 26 марта в 22:55
Ответ дляФісташкова кава
Ахахах… бо поляки з нью європейцями подалі втечуть за супер життям)))
Польща стане складною для життя 😂
Фісташкова кава• 26 марта в 22:55
Ответ дляХлопаю ресницами
О… ще одна думка догналась)))
І ще одне підтвердження відсутності мозку . Ну сорі , тут і зарплата чоловіка безсила
Фісташкова кава• 26 марта в 22:56
Ответ дляХлопаю ресницами
Польща стане складною для життя 😂
Сидячи у війні написала дивна істота
Мріями про війну в Польщі собі прикрашаєте військові будні ?
Хлопаю ресницами• 26 марта в 22:56
Ответ дляФісташкова кава
Ох … зачепили гроші 😂😂😂 це ж я ще не нар сов про заощадження 😂😂
Фісташкова кава• 26 марта в 22:58
Ответ дляХлопаю ресницами
Місце для доведення своєї важності - анонім перед анонімами
Хлопаю ресницами• 26 марта в 22:58
Ответ дляФісташкова кава
Сидячи у війні написала дивна істота
Не всі президенти бачать мир в очах Путіна …
Хм цікаво… яка ж глибока думка..
будемо зараз ще й на президента гнати, а краще на всіх))
Хм цікаво… яка ж глибока думка..
Наполеон Бонапарт• 26 марта в 22:59
Ответ дляХлопаю ресницами
А вы не мелочитесь, в интернете под анонимом можно и за гривневого миллионера себя выдать
Фісташкова кава• 26 марта в 23:00
Ответ дляХлопаю ресницами
Хм цікаво… яка ж глибока думка..
Ой , вибачте . Зачепили боневтіка ?
Спокійно спіть - таки не втік і забезпечує вам веселе життя
Не гавкаю- но охраняю• 26 марта в 23:00
Ответ дляФісташкова кава
Злотий пачка масла
Ви його купили? Часто анонсують такі акції, приходиш, а в магазині цього нема, така собі замануха, аби ви прийшли в магазин, а коли ви вже туди прийдете, то щось все одно купите. Маркнтинг
Хлопаю ресницами• 26 марта в 23:00
Ответ дляФісташкова кава
То чого ж ви відписуєте такі недалекій дивній істоті, яка живе і корумпованій країні, у війні ???
Хлопаю ресницами• 26 марта в 23:01
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дякую за ідею!)
В мене коханець мільярдер 🫣
Хлопаю ресницами• 26 марта в 23:02
Ответ дляФісташкова кава
Ой , вибачте . Зачепили боневтіка ?
Та я й не втекла))) веселюсь тепер
Наполеон Бонапарт• 26 марта в 23:03
Ответ дляХлопаю ресницами
Дякую за ідею!)
В мене коханець мільярдер 🫣
Так бы и сразу писали, глядишь через пару постов уже и трильордером станет.
ничевока• 26 марта в 23:05
Ответ дляХлопаю ресницами
Та я й не втекла))) веселюсь тепер
Ще не так і не там будете веселитися, шановна)