У нас нац кешбек на паливо по 1000 грн, який знову посилить інфляцію. Ну і сприятиме розкраданню коштів. Тим часом мудрі люди у Польщі. Тому Польща і краща за нас
Фіфачка• 26 марта в 21:15
Очередная новообретенная полячка сделала тему как херово на её нелюбимой Украине, ну ты тв......ь. Гнать таких и паспорта забирать что бы ноги козлячей в нашей Украине не было.
Зубная фея• 26 марта в 21:15
Ответ дляФісташкова кава
Ще згадайте морозиво по 2 копійки
Опа ча, щось новесенька методичка прискакала
Фісташкова кава• 26 марта в 21:15
Ответ дляЗавжди мало
Порівнюю.
В Польщі нема війни, в Україні війна 4+ роки.
В Польщі є можливість накопичувати паливо,в Україні нафтосховища розбомблені ще в перші роки,і вся торгівля відбувається ’з коліс’.
В Польщі громадяни платять податки,в Україні це не прийнято.
Що ще порівнювати?Може бюджет, в якому в нас діра через війну?
Через війну
Через апетити керманичів і недолугі рішення
Фіфачка• 26 марта в 21:16
Ответ дляФісташкова кава
Через війну
Ещё одно вылезло з говна!
Бабо-лебідка• 26 марта в 21:16
Ответ дляlilul990
Ви статтю читали?
Я читала. Они только будут заседать. Тут тоже много разговоров. Окулиста 7 мес ждать. А страховка на наши под 9 тыс ежемесячно. ЗП 38. Как бы не кисло
Крем для арбуза• 26 марта в 21:16
Ответ дляФісташкова кава
Гарний сарказм
Чого ж сарказм? Нью європейки сюди влаштовують паломництво регулярно за українським сервісом - і красою і медициною.
Фісташкова кава• 26 марта в 21:16
Ответ дляФіфачка
Зубная фея• 26 марта в 21:17
Ответ дляЗавжди мало
Порівнюю.
12+, якщо що. Чомусь усі роблять вигляд, що з 2014 був рай тут на землі, коли інші греблісь у війні.
Фісташкова кава• 26 марта в 21:17
Ответ дляФіфачка
Ещё одно вылезло з говна!
Ваша лексика вказує як гівно у вас міцно вкорінилися
Мамкиня доця• 26 марта в 21:17
Главное что в Америке бензин дорогой, американцы жалуются, это по марафону сказали сегодня. Бедные американцы. При наших водителей ничего не говорили, не жалуются значит
Фісташкова кава• 26 марта в 21:17
Ответ дляКрем для арбуза
Ті хто мову не знає і нормально не заробляє , сервіс для бідних та німих
Крем для арбуза• 26 марта в 21:18
Ответ дляlilul990
Вперше побачила акцію, коли один продукт купуєш, а другий такий самий за злоту.в Україні таке важко уявити
Зазвичай друга за одиниця за 50% знижки, або третя безкоштовно за купівлю двох одиниць. Що що вам не так? Знов загострення?
У деяких супермаркетах зранку знижка мінус 60% з ранку
Ответ дляЗавжди мало
Порівнюю.
Річ не про війну а про рівень управлінських рішень
Фісташкова кава• 26 марта в 21:19
Ответ дляМамкиня доця
Не страшно , он рукомордих влаштовує
А у міндича і Ко буде нова вілла
Крем для арбуза• 26 марта в 21:19
Ответ дляФісташкова кава
Ще згадайте морозиво по 2 копійки
Ваші порівняння нерівноцінні, вас кидає у крайнощі, за відсутності адекватних аргументів
Завжди мало• 26 марта в 21:19
Ответ дляЗубная фея
Тому що війна до 22го, і після, не йде ні в яке порівняння за збитками, втратами в промисловості і економіці.
Крем для арбуза• 26 марта в 21:20
Ответ дляФісташкова кава
Ні, гімно це те що пре з вас
Зубная фея• 26 марта в 21:20
Ответ дляКрем для арбуза
Не переставая обсирать свой родной паспорт. Как по мне эта категория ни чем не лучше русни по своему ’аля мозгу’
Не гавкаю- но охраняю• 26 марта в 21:20
Автор, слово проект вам ні про що не каже? В Польщі так приймають закони і рішення, що навіть після їх прийняття ще довго всі не розуміють, що саме прийняли іяк вона має реалізуватися. Зате ви аж бігом прискакали обхаяти Україну
Фісташкова кава• 26 марта в 21:20
Ответ дляКрем для арбуза
Якщо комусь було ок при янику - тотнехай за ним сумує
Хіба нормально написала - при Порошенку нам було ок , кому не дуже - можна насолодитися часами жити по новому
Завжди мало• 26 марта в 21:21
Ответ дляlilul990
Ми не можемо управляти такими речами. Бо повністю залежні від зовнішнього фінансування на даний момент.
Щоб десь щось дати, в другому місці потрібно забрати.
Мамкиня доця• 26 марта в 21:21
Ну словацкий метод тоже нам не подходит. Там для словаков одна цена, а для иностранцев на 30 центов дороже. У нас иностранцев нет.
Свисток ля-минор• 26 марта в 21:21
Ответ дляФісташкова кава
І перед Великоднем маса продуктів в акції
І ціни у нас вже дорожчі аніж в пересічній Бедронці,...перед святами знижки і акціїї, а якщо на сім´ю закупатися, то взагалі супер. У нас до свят все тільки вверх.
Фісташкова кава• 26 марта в 21:22
Ответ дляКрем для арбуза
Ні, гімно це те що пре з вас
Мені так байдуже на вашу недолугу оцінку , що аж незручно
Сидіть квіточко і насолоджуйтеся негімном
Фісташкова кава• 26 марта в 21:23
Ответ дляЗубная фея
Удалено администрацией...
Зубная фея• 26 марта в 21:23
Ответ дляlilul990
Ото ты тролем и пашешь, как управленец недоразвитый
Фісташкова кава• 26 марта в 21:24
Ответ дляЗавжди мало
А за 30 років як дійшли до цього ранішнього фінансування ?
Теж дорослих не було вдома ?хоч паржом ?
Бабо-лебідка• 26 марта в 21:24
Ответ дляlilul990
Якшо ви працюєте, то навіщо вам страховка?
В смысле? Она автоматически, отчисления на здравохранение) Как бы взнос немалый, а специалистов нет. Невролог тоже очередь...
Крем для арбуза• 26 марта в 21:24
Ответ дляФісташкова кава
Тобто для більшості нью іноземок? Ви вже розбагатіли, щоб платити в четверо більше за бліду подобу сервісу? Чи приєднались до тих хто виглядає зачуханими по-європейські?)