Байрактара• вчера в 13:04
9-річний хлопчик розпивав горілку з 55-річним сусідом
На Хмельниччині 9-річний хлопчик напився з 55-річним сусідом і помер. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.
Прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо 55-річного жителя Хмельницького району. Йому інкримінують залишення малолітнього в небезпеці, що спричинило смерть, а також незаконне придбання і зберігання наркотичних засобів (ч. 3 ст. 135, ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України).
За даними слідства, чоловік підтримував дружні стосунки з 9-річним сусідським хлопчиком. У січні 2026 року в його будинку вони разом вживали алкоголь. Після цього обвинувачений відпустив дитину додому, не подбавши про її безпеку в зимовий період.
Дорогою дезорієнтований хлопчик заблукав, потрапив у сніговий замет, втратив свідомість і помер. За висновками експертизи, причиною смерті стала токсична дія етилового алкоголю.
Під час досудового розслідування правоохоронці також вилучили у чоловіка наркотичні засоби, які він зберігав за місцем проживання. Підозрюваного затримали, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Байрактара
• вчера в 13:07
Ответ дляМафиозная
никогда не пойму зачем вы копируете всякую фигню
Надо меньше пить
Бесконечность-не предел• вчера в 13:07
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
Черный Ловелас• вчера в 13:08
нашел себе собутыльника, нет бы под телевизор, под марафон бухать.
Губка Боб• вчера в 13:08
Якщо майбутній алкоголік у 9 років замерзає у сугробі - це добре чи погано?
Байрактара
• вчера в 13:09
Ответ дляГубка Боб
Добре конечно, нормальнім алкарем не став
Христя в тiстi• вчера в 13:09
Ответ дляГубка Боб
Откуда известно кто будущий алкоголик в 9 лет? Почему не ветеринар, например?
Черный Ловелас• вчера в 13:09
Ответ дляХристя в тiстi
Или не президент, вот именно.
Жена сантехника• вчера в 13:09
Ответ дляГубка Боб
может он и не хотел жить, если родителям не нужен и нет друзей
Байрактара
• вчера в 13:09
Ответ дляХристя в тiстi
Я в 9 лет еще пепси бухала
Байрактара
• вчера в 13:11
Ответ дляЧучало яблуні
Ну да, а батьки зовсім ні в чому не винні
Родаки такие же алкари скорее всего
Черный Ловелас• вчера в 13:11
Ответ дляБайрактара
Родаки такие же алкари скорее всего
Там все село алкашей , а что там еще делать зимой в селе.
когдадеЦкие• вчера в 13:11
Там неблагополучна сім´я дитини. Всі були в курсі. Той хлопчина і пив, і курив. Односельчани це бачили і знали. Соцслужби, як завжди, були сліпі і глухі. Знайшли цапа відбувайла, аби зняти з себе відповідальність. Звісно, сусіда не виправдовую, але ті п´янки були не вперше, просто цього разу дитина замерзла. Сім´я дитину навіть не шукала вночі, знайшли зранку.
Байрактара
• вчера в 13:11
Ответ дляЧерный Ловелас
Водку кушать ие радимую
Байрактара
• вчера в 13:12
Ответ дляИграю у края
А родителям/опекунам что?
а они при чем
Губка Боб• вчера в 13:13
Ответ дляХристя в тiстi
У вас не было однокласников которые в 9 лет водку пили? Просто у меня они были. Я конечно не знаю на какой именно зоне они сидят, может действительно там из них ветеринаров делают
Играю у края• вчера в 13:13
Ответ дляБайрактара
а они при чем
9-летний ребенок не должен находиться фиг знает где, в непонятное время без родителей
Байрактара
• вчера в 13:13
Ответ дляГубка Боб
Видимо они біли малопьющие раз сидят
Байрактара
• вчера в 13:14
Ответ дляИграю у края
Родители сами в разливе біли, поєтому не виноватие
Я не тону• вчера в 13:21
Тут не залишення в небезпеці, а вбивство, бо доросла людина давала алкоголь і разом його розпивала з дитиною і мала усвідомлювати, що це смертельно небезпечно для дитини