Борець за гаманець• 27 марта в 22:05
Їй 20+, йому 40, чим закінчились такі відносини?
Бачу реальні приклади як зараз багато дівчат, готові спригнути з аренди, до старшого чоловіка, який вже здобув статки в цьому віці і має своє житло.
Чим закінчиться такі відносини?
Колупалочка• 27 марта в 23:14
Когда моей племяннице исполнилось 40, она развелась и нашла сверстника.
Анонимарик• 28 марта в 07:57
Ответ дляКолупалочка
может не совсем верно, но в моем окружении к 40 годам осточертели даже мужья помладше
Колупалочка• 28 марта в 09:22
Ответ дляАнонимарик
Согласна, к 40 многие разводятся. Т.е у них все прошло как у всех.