Надежда наш компас• 28 марта в 08:44

Школа програмування для дітей

Хто має такий досвід, порадьте, будь ласка, гарну айті-школу для дітей. Цікавить більше програмування Роблокс. Але в цілому можна і інший курс.
Шкіл багато, але хотілось би якісь реальні відгуки, у кого діти займаються онлайн. Можна також і очну айті-школу в Києві.
Міряю від одиниці• 28 марта в 08:49
Син займається в школі Логіка (онлайн) + Шаг.
В Логіці може бути Роблокс, пошукайте.
Просто мій трохи інші напрямки розглядає

автор Надежда наш компас • 28 марта в 08:56
Ответ дляМіряю від одиниці
В Логіці може бути Роблокс, пошукайте.
Дякую! А як вам в цілому навчання? Яким напрямом ваша дитина цікавиться? Наче Шаг - це серйозна школа?
У мене старший теж був на різних коротких курсах, але переважно все сам потім вивчав. А тут молодший дуже хоче.
Блиск думки• 28 марта в 09:12
Ви вік не написали. 9-10? Маю доньку і вже студентку, то вона почала проситися на курси десь з років 10-ти) Починали з гуртка в ПДЮ, далі курси при універі, далі ШАГ, далі GoІТ. В останніх є багато програм саме для дітей, роблокс також, щойно глянула.
автор Надежда наш компас • 28 марта в 09:43
Ответ дляБлиск думки
8,5 поки, теж дивлюсь на GoІТ або ШАГ.
А в якому напрямі вона продовжила навчання в універі? Задоволена була курсами?
Міряю від одиниці• 28 марта в 11:45
Ответ дляНадежда наш компас
В логіці вже 4 рік. Сину цікаво. Спочатку обрав собі курси по скретчу, потім пішов пайтон, зараз якийсь більш складний та серйозніший пайтон вже. Заняття цікаві, викладачі хоч і молоді, але матеріал добре подають. Діти їх люблять бо і навчать, і пограти встигнуть (є там маленька перерва серед заняття).

Шаг.. ну вони багато обіцяють, подивимось що отримаємо ))) син в цьому році закінчив трирічний курс з програмування. Обіцяли що якісь дипломи видадуть... то подивимось :)
Давали всього по трошки. І дизайн проскакував, і аі, і програмування всіляке. Як база і для розуміння «що мені цікавіше» Шаг доволі нормальна тема.

Пригадала, до війни була ще академія Nix, теж доволі цікаве місце. Малий там обрав собі констракт. Пів року встиг походити на заняття. Можете ще там подивитись, що вони пропонують
Блиск думки• 28 марта в 12:24
Ответ дляНадежда наш компас
8,5 поки, теж дивлюсь на GoІТ або ШАГ.
Комп´ютерні науки, звичайно. Ні в чому іншому себе не бачила. Курси багато дали. ШАГ був для підлітків, та програма, що з 13 чи 14 років, два роки відзаймалася. Він був корисний тим, що пройшли все потроху, спробували різні напрями і вона для себе зрозуміла, що не подобається категорично, що не цікаво, а що заходить і вау. В гоуіт пішла пізніше і на курс для дорослих, там всі були 25-45 років і вона в 15) Справлялася краще за них, подобалося дуже, там вона вже цілеспрямовано обирала фуллстек, спочатку був тиждень безкоштовного марафону, а тільки потім вирішувала ок чи ні. В універі набуті на курсах знання допомагають дуже сильно, універ топовий, вчиться взагалі без напрягу. Там, де одногрупники сидять вечір - вона вдвічі швидше. Фактично курси то були як перший семестр універу, хоче на наступний навчальний рік подаватися на асистента викладача, тоді матиме певні фінансові плюшки.
автор Надежда наш компас • 28 марта в 14:26
Ответ дляМіряю від одиниці

Дякую, що поділились, Логіка мені подобається, ми на Печерську живемо, і тут поруч взагалі нічого немає, тільки десь на Либідській якісь курси. Тому я більше онлайн дивлюсь, але розумію, що набагато краще очні заняття. Але очні я задовбусь його возити(

автор Надежда наш компас • 28 марта в 14:25
Ответ дляБлиск думки
Клас! Нехай їй все вдається!
Хочу теж підтримати інтерес дитини, може це знадобиться в майбутньому.
Міряю від одиниці• 28 марта в 15:58
Ответ дляНадежда наш компас
Шаг теж працює онлайн. Сину коли ліньки було йти на заняття, чи погода «бе» то він з дому підключався )
автор Надежда наш компас • 28 марта в 19:24
Ответ дляМіряю від одиниці
Шаг я читаю більше базова освіта про все потроху. Мій поки хоче лише роблокс, то шукаємо саме ці курси.