забиякина• 28 марта в 10:59
Майстрині манікюру, колеги. Це нормально?
Призначила час клієнтці, сказала, що, якщо трохи запізниться, не страшно. Аж у неї якісь проблеми з транспортом виникли, а живе далеченько, то набрала мене, сказала, що точно вчасно не встигне, ну я сказала, що ок, бо я була вільна в той день. Запізнилась вона значить на 30 (!!!!) хвилин! Принесла моїй дитині смаколики, запитала, чи можна дати. Я дозволила, але неприємно вже якось було. У той день ще в село хотіли, я при ній спеціально дитині сказала, що дороблю тьоті манікюр і поїдемо. Їй стало ніяково, увесь час перепрошувала і була готова на будь-який варіант покриття, аби не затримувати мене. Але мій настрій уже було зіпсовано, я поспішала, інструменти випадали з рук, кілька разів навіть порізала її. Претензій не було. Ну і каюсь, зірвалась, коли вона не дала конкретної відповіді, який візерунок магнітом хоче на кошці, бо, бачте, вона не знає, які бувають. Видно було, що вона, як на голках, хоча до цього абсолютно нормально все було. Привітна, комунікабельна, весела. Тут ще й чоловік мій почав їй посміхатися, жартувати. Вона реагувала стримано, хоч не кокетувала і те добре. А тепер от не знаю, чи повернеться до мене вона. Та й чи хочу я, щоб повернулась. Це перше її запізнення. До того не мала ніяких претензій.
А як ви з клієнтками, що дозволяють собі запізнення чините?
Оце фіфа• 28 марта в 11:02
Ненормально пипец как. Удивляюсь, как клиентка не ушла. А если бы инструменты падали - встала бы и ушла во время маникюра. Ей лучше к вам не возвращаться, конечно. Идеально, чтоб вы ей написали, что больше не хотите видеть ее в клиентах.
Ms. Android• 28 марта в 11:03
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А нахера мені при манікюрі ваші діти, чоловік і село
Ну тогда не опаздывайте
И ходите в салоны
Техпаспорт на медузу• 28 марта в 11:03
Ответ дляОце фіфа
Можна не писать, клієнт не повернеться
Оце фіфа• 28 марта в 11:03
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Бо экономят, ходят к самоучкам домой и получают такое отношение
Щаслива Я• 28 марта в 11:03
Не побачила в цій ситуації криміналу. Не таке вже і велике запізнення, тим паче у вас наступний клієнт не підпирав.
В ось ваш непрофесіоналізм - побачила. Ви явно не готові до замовлень. Тим паче ще і родину вмішуєте в цю справу.
Оце фіфа• 28 марта в 11:03
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Можна не писать, клієнт не повернеться
Лучше, чтоб написала, чтоб уж точно помочь клиентке
КаРаКаТиЦа• 28 марта в 11:04
Клиентка изначально протупила, когда решила делать ноготочки на дому. Надеюсь после этого случая она найдет адекватного мастера
Техпаспорт на медузу• 28 марта в 11:04
Ответ дляMs. Android
Ну тогда не опаздывайте
И ходите в салоны
А тут справа не в салоні чи на дому.
Не треба змішувати коні і поні.
Майстер не стресостійка якась, нервова і роздратована
Не треба змішувати коні і поні.
Щаслива Я• 28 марта в 11:04
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В салоні.
Ms. Android• 28 марта в 11:05
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А тут справа не в салоні чи на дому.
Не треба змішувати коні і поні.
Так а кто смешивал? Ну дом, ну ребенок подошёл, ну муж мимо проходил
Ребенок спросил про село, автор ответила
В чём проблема? Авторша же не обсуждала это
Оце фіфа• 28 марта в 11:05
Ответ дляКаРаКаТиЦа
С этим не поспоришь. Может молодая. Я тоже каюсь, один раз была на дому на маникюре, лет 10 назад, будучи студенткой
Зайканалужайке• 28 марта в 11:08
Неадекватна була ви, ваша поведінка і реакція.
Ще ніколи не чула аби погоджували запізнення. Ви всім так дозволяйте приходити?
Ваша реакція дивна
Леди Г• 28 марта в 11:10
Я бы не вернулась к такой психически хворой.
А да, и по теме вопроса - нет, так как вы себя вести, не нормально.
Техпаспорт на медузу• 28 марта в 11:09
Ответ дляMs. Android
Якби всі домочадці ’ну’ не ходили повз, це було б професійно з боку майстра, а то нупроходіл не має дратувати, а незнання клієнта про візерунки на кішках її роздратувало.
Мастер Класс• 28 марта в 11:09
Я б до вас більше не пішла.Тим більше була домовленість про запізнення.А сімейноваших мені не хочеться манікюрів,Та ще й з порізами і зриваннями...
Техпаспорт на медузу• 28 марта в 11:10
Ответ дляМастер Класс
І не йдіть) автора вже тут нема, поїхала в село. Ви опіздали
Сижуревувшоке• 28 марта в 11:14
В этой ситуации мне жалко только клиентку. Автор неадекватная. Если вас так прям оскорбило что клиентка опоздала, отмените процедуру и не терпите всем нервы. А вы ж и денег хотели и яд вылить. Еще и слушать про ваше сэло и каклеты, за свои же деньги, и с порезанными пальцами уйти. Кошмар
Мастер Класс• 28 марта в 11:13
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну й добре...Картоплю саджати не манікюри робити....Тамо її іпостася...
забиякина
• 28 марта в 11:17
Ответ дляЩедрик ведрик
Яка вартість манікюру на дому у Вас?
500 грн
Броніки для Моніки• 28 марта в 11:18
Авторко, ви не професійна і істерична. Жаль клієнтку. Ви там на електричку в село запізнювалися, чи що, що вам аж настільки ті 30 хвилин критичні. Чи літаком, і образа через запізнення на реєстрацію?
Ms. Android• 28 марта в 11:27
Ответ дляМастер Класс
Вы мерзкая
Хвець-тець• 28 марта в 11:35
Сначала написали что целый день свободная, а потом то село приплели.
Бавовнятий Пупс• 28 марта в 11:37
Капец. Вы или не принимайте опоздавших, или ведите потом себя нормально