Закуйовджена життям• 28 марта в 15:10
Нотаріальний договір оренди- він реєструється чи просто на листочку?
Я хочу припинити договір оренди
Але платити нотаріусу не хочу
ЯкаКраля• 28 марта в 15:14
Прекращение любого договора прописано в самом договоре. Обычно он на год и продлевается автоматом. Значит до этого момента нужно уведомить арендатора. Сроки указаны в договоре.
Околовита• 28 марта в 15:22
Вначале проверьте позволяют ли условия договора досрочное расторжение, на каких основаниях, какой срок предупреждения
Закуйовджена життям
• 28 марта в 15:43
Ответ дляОколовита
Так за згодою сторн можнв
Питання чи. Треба йти до нотаріуса
Околовита• 28 марта в 16:01
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так за згодою сторн можнв
Питання чи. Треба йти до нотаріуса
Форма додаткової угоди про внесення змін/розірірвання тощо має відповідати тій формі, в якій було вчинено основний договір.