Закуйовджена життям• 28 марта в 15:10

Нотаріальний договір оренди- він реєструється чи просто на листочку?

Я хочу припинити договір оренди
Але платити нотаріусу не хочу
автор Закуйовджена життям • 28 марта в 15:11
Яким чином припинити оренду
Орендодавець Тов
Ой орендар Тов
Орендодавець фоп
ЯкаКраля• 28 марта в 15:14
Прекращение любого договора прописано в самом договоре. Обычно он на год и продлевается автоматом. Значит до этого момента нужно уведомить арендатора. Сроки указаны в договоре.
Околовита• 28 марта в 15:22
Вначале проверьте позволяют ли условия договора досрочное расторжение, на каких основаниях, какой срок предупреждения
автор Закуйовджена життям • 28 марта в 15:43
Ответ дляОколовита
Так за згодою сторн можнв
Питання чи. Треба йти до нотаріуса
Околовита• 28 марта в 16:01
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так за згодою сторн можнв
Питання чи. Треба йти до нотаріуса
Форма додаткової угоди про внесення змін/розірірвання тощо має відповідати тій формі, в якій було вчинено основний договір.