Вилами по воде• 28 марта в 18:21
Вийшла заміж за нелюба. 15 років мотаю строк
Тоді я розумію чому так зробила. Я сирота, хотілося опори, підтримки, думала що він надійний. І подумала, ну нічого полюблю з часом. А воно ні. Якби любила то на багато речей закривала б очі, а тут ні.
Розлучитися не можу. Я фінансово не потягну все. Дитина є, треба виростить. Терпіння немає. Просто нещасна я. Не хочу взагалі жити
Черговий по кухні• 28 марта в 19:04
Автор, розкажу в 2 словах свою історію. Теж не любила чоловіка, була нещасна. Рівно до моменту, поки у нього не зявилась коханка. І не просто коханка, а друга половинка, бо зі мною він жив як сусід в гуртожитку. З моєї вини звісно. І о чудо..виявилось, що не такий він вже мені і нелюбий. Тому мій висновок - все залежить від вас і вашого світогляду
к.Буланова• 28 марта в 19:04
Ответ дляВилами по воде
Я заїдаю стрес і своє нещасливе життя
О, еще и обжирает мужа
Радуга-дуга• 28 марта в 19:05
Ответ дляВилами по воде
Я заїдаю стрес і своє нещасливе життя
Так не заедайте. Берите гантели и свой стресс выжимайте на них.
Не зви чайна• 28 марта в 19:05
Ответ дляВилами по воде
Це було в СССР. Не було скільки кримінала
Я вам сейчас смогу написать список,сколько было маньяков. И телефонов не было,даже домашних у многих. Посмотрите: Следствие вели с Леонидом Каневским: чего только не было. А сейчас на каждом доме есть камеры и средства связи
Чавонадо• 28 марта в 19:05
Ответ дляВилами по воде
Так і є
Автор, вам психологічний тест. Уявіть, що завтра некоханий чоловік приходить і каже-я знайшов іншу, збирай речі. Ваші дії?
Вилами по воде
• 28 марта в 19:06
Ответ дляНе зви чайна
Ключом обычно двери открывает ребенок 12 лет
До нас недавно людина ломилася в день. Я подумала що дитина прийшла і відчинила двері. Там мужик начав ломитися в квартиру. Насилу з сусідами відбилася. Кричала на весь під´їзд. Я не представляю щоб з моєю дитиною було якби мене не було і він відкривав двері і таке чудо прилізло
Не зви чайна• 28 марта в 19:06
Ответ дляЧавонадо
Не пугайте так автора,вы что
к.Буланова• 28 марта в 19:06
Ответ дляНе зви чайна
Да, сейчас реально раскрывается больше преступлений и нет таких серий , как были при ссср или в постсоветское время
Можно даже статистику посмотреть
Чавонадо• 28 марта в 19:07
Ответ дляНе зви чайна
Не пугайте так автора,вы что
Так вона ж жирна, страшна, ледаща, жере багато ще й мабуть немолода вже.
Не зви чайна• 28 марта в 19:07
Ответ дляВилами по воде
Можно миллион мультиков в голове себе придумать, что может быть. Страхи это нормально, но ребенку тоже немного свободы не помешает. Все нормально будет.
А что вы на пенсии будете делать?
к.Буланова• 28 марта в 19:07
Ответ дляВилами по воде
Бо цей шлюб мене вже ухайдокав. Я страшна і жирна стала
Так вы сами 15 лет не работаете, сидите обжираетесь
Муж вас насильно должен заставлять спортом заниматься или что
Мне уже мужа жалко, сидит такое чмо вечно недовольное и жрет, жрет
Вилами по воде
• 28 марта в 19:07
Ответ дляЛеннон_Жив!
Автору указывают на то, что она не стала независимой за эти годы. Я тоже не стала, хотя и работаю с 18 лет. У меня очень много ограничивающих установок и барьеров. Поверьте мне, причина не в отсутствии ума и не в лени.
Так і є. Я цих установок з дитинства не можу позбавитися: ти не така, он другі кращі, коли відстоювала себе, то дорослі ламали мене і робили забитою. Мати не любила мене і батько теж, постійно били, бо я дитина їхнього зальота, через що вони одружилися
Не зви чайна• 28 марта в 19:08
Ответ дляк.Буланова
Можно даже статистику посмотреть
Сейчас и маньяк это редкое явление, тьфу-тьфу-тьфу,а в 70-90 все годы их было уйма.
Чавонадо• 28 марта в 19:08
Ответ дляВилами по воде
Йдіть в атб касиром на півдня, будете вільні о 15й
к.Буланова• 28 марта в 19:08
Ответ дляЧавонадо
Я одна не розумію проблем автора? Пише наче хвора, голодна, боса та живе на вулиці. Добровільно вийшла заміж, народила дитину, сидить вдома. Все як у всіх. То в чому тоді горе?
В том, что она должна была стать звездой голливуда. Или великой бизнес вумен.
А подлый муж все это украл
Все ее возможности
А подлый муж все это украл
Все ее возможности
Не зви чайна• 28 марта в 19:09
Ответ дляВилами по воде
Київ
И в каком же вы таком районе живёте? Я вообще живу возле Радиорынка,так что, теперь детей гулять не пускать или на работу не ходить?)
Вилами по воде
• 28 марта в 19:09
Ответ дляЛеннон_Жив!
Очень часто мне кажется, что я одна в этом мире, Вас прочитала и теплее стало. Спасибо, мне это необходимо.
Модем зідзвонитися в телеграм, поговоримо
Не зви чайна• 28 марта в 19:10
Ответ дляВилами по воде
Київ
И в Киеве нет работы? Моя подруга в Водоканал устроилась, рабочий день до 17:00, но она договаривалась до 16:00 ,но без обеда,чтобы ребенка забирать
Вилами по воде
• 28 марта в 19:11
Ответ дляЧерговий по кухні
То не чудо, то просто в вас якісь ревнощі, бо він комусь став потрібен. В чоловіків таке часто буває, так , не потрібна, хтось з´явився, все уже потрібна
Непереможна• 28 марта в 19:11
Ответ дляЛеннон_Жив!
Да, это чувство обреченного одиночества и меня часто посещает. Часто так себя жаль. Жаль, что не смогла иначе, жаль что всех усилий оказалось недостаточно, жаль что теряются силы продолжать идти дальше. А потом все-равно просыпаешься утром и продолжаешь дышать ) дышите
к.Буланова• 28 марта в 19:11
Ответ дляВилами по воде
Ну все поголовно обокрали автора
Вилами по воде
• 28 марта в 19:11
Ответ дляНе зви чайна
Ми в хрущі живемо
Не зви чайна• 28 марта в 19:12
Ответ дляВилами по воде
Ми в хрущі живемо
И что? Маньяки только в хрущи заходят?
Езжайте обратно в Германию
Файна цьоця• 28 марта в 19:12
Ответ дляВилами по воде
Дитині 12. Хто дитині двері відчинить в 13,14,15 годин? Район стрьомний. Безпеки нуль
ви ку-ку? 12 років!
Чавонадо• 28 марта в 19:12
Ответ дляк.Буланова
А подлый муж все это украл
Все ее возможности
А подлый муж все это украл
Все ее возможности
Я як переїхала в США перший час працювала в супермаркеті, заробляла на авто і здавала на права. То в нас була вчителька, яка розлучилася з 2 дітьми і кожного дня після школи працювала в супермаркеті. Ще й закрутила роман з таким самим розлученим співробітником, який працював в крутій компанії і підробляв в супермаркеті, щоб не сидіти вдома. Ото у людей мотивація.
Вилами по воде
• 28 марта в 19:12
Ответ дляЧавонадо
Дитині в 8:30 в школу. Хто двері закриє?