Мафиозная• 29 марта в 16:00
Ви реально миєте підлогу щотижня?
Як часто прибираєте насправді?
Ашотакоя• 29 марта в 16:28
Ответ дляГореотума
Не у всіх по 100 метрів
Уборка - это параноидальность((
Кофе в лобби• 29 марта в 16:29
Мыла раз в неделю раньше. Теперь поняла, что нет смысла. Пылесошу два раза в неделю. Мою раз в месяц. Я теперь задаюсь вопросом - а в чем был смысл мыть еженедельно.
Ашотакоя• 29 марта в 16:30
Ответ дляДодаю напруги
А я мию для своєї кішки, щоб вона лапками ходила по чистій підлозі
Идиотизм подстраиватся под животных, зачем заводить? Чтоб прогибатся под них?
Та не реву я• 29 марта в 16:31
Ответ дляНе обижаюсь
Тижні три не мила і не пилососила
А ще я посуд 4 дні не мила і навіть в ПМ не склала
Алина?
Несу добро людям• 29 марта в 16:33
Ответ дляАшотакоя
Если пол не заставлен мебелью и вещами...
И робот, пылесосит, а не протирает...
Представьте себе именно такие чистые дома с белыми полами и без кучи вещей и минимум мебели.
Моторошні троянди• 29 марта в 16:35
В основному щодня.
В мене квартира 60 квадратів і з електро шваброю це в мене займає 15 хвилин максимум.
Якщо ще пропилесосити до миття, то максимум півгодини.
Може ще третю?• 29 марта в 16:36
Так, мию щотижня і за потреби частіше. Буває що на кухні та в коридорі щодня мию. Це якась вау-подія чи що?
Цигарний шланг• 29 марта в 16:45
Ответ дляЧервона рута
Налить в ведро воды, выкрутить несколько раз тряпки, несколько раз поменять воду, на каждую комнату - новое ведро. Это называете ’элементарно’ и протереть?’
У меня всё намного проще как-то) Ведро с 2 секциями, я ничего руками не кручу, мою с удовольствием.
Може ще третю?• 29 марта в 17:12
Ответ дляЧервона рута
Навіщо на кожну кімнату міняти воду у відрі? Я сьогодні одним відром помила 3 кімнати, кухню, коридор і 10м лоджії і вода залишилась майже чистою 🤷♀️ завжди перед тим як мити підлогу я її пилососу, а у воду додаю засіб для миття підлоги. Тоді і ганчірка не потребує додаткового прання після миття підлоги
Ксерокопия ночи• 29 марта в 17:14
Ответ дляАшотакоя
Лучше 2 раза в день..
Кому лучше,тот пусть и делает
Ашотакоя• 29 марта в 17:27
Ответ дляМоже ще третю?
Вы в декрете или на пенсии?
Не моё дело. Но у меня на такую роскошь времени нет....
к.Буланова• 29 марта в 17:48
зараз мию раз чи двічі в тиждень. А був такий період (тривога) що мила зранку і ввечері. День закінчувався миттям підлоги, помила - все, можна заспокоїтись.
Може ще третю?• 29 марта в 19:01
Ответ дляАшотакоя
Вы в декрете или на пенсии?
😂 в декреті я останнього разу була 11 років тому, а до пенсії мені ще далеко. Ви вважаєте, що жити в чистій оселі це розкіш?
Ашотакоя• 29 марта в 19:49
Ответ дляМоже ще третю?
Я багато вважаю за дурниці. Але прибирання щодня - вибачте.
Хтось правильно написав. Похід, палатки - це теж?
А чим кімната забруднилась? Ви в чоботях з городу ходите?
В фільмах, там взагалі немає такого поняття - як прийшла, так і лягла....
Може ще третю?• 29 марта в 19:59
Ответ дляАшотакоя
З чого ви вирішили, що я ЩОДНЯ мию всю квартиру? Читайте уважно, БУВАЄ що пару днів поспіль мию підлогу в коридорі або на кухні, тобто за потреби. Нас четверо і коли тане сніг, або йде дощі, то є необхідність помити підлогу в коридорі і це займає 5-7 хв, ну максимум 10.
Ашотакоя• 29 марта в 20:34
Ответ дляМоже ще третю?
Не про вас. Так живе сусідка, і ще город....
Сніг, дощ - в нас коврики на вході. Перевзуваємось.
Так, протерти - пару метрів, не проблема.
Про туалет, душ, кухня, витяжка...Ні, я не потягну....