ПрипоРошенная• 29 марта в 18:28
Чим краще змивати SPF і макіяж щодня, щоб не пересушити шкіру і не забити пори?
ЗаведУющая• 29 марта в 18:50
выбирайте спф на физических фильтрах, он смывается даже просто водой.
ЗаведУющая• 29 марта в 18:50
Ответ дляМаю декілька думок
Уже вроде говорят Геля для умывания достаточно.
да, только если спф на физиках, если химики то или гидрофилка или спец гель
Маю декілька думок• 29 марта в 18:53
Ответ дляЗаведУющая
Ааа, ну я физическими пользуюсь.
Єдина Країна• 29 марта в 21:37
SPF змивають тільки 2 штуки - міцелярна вода або гідрофільна олія. Це перший етап. Другий етап - якась умивачка під ваш тип шкіри. Теж бачила що кажуть що і одного етапу достатньо, але насправді ні, відео тести з ультрафіолетовими камерами таки доводять що SPF змивається лише у 2 етапи.
Инста_Богиня• 30 марта в 00:31
Мені сподобалась така штука Dr. Spiller Sensicura Cleansing Emulsion Емульсія для чутливої шкіри
Я взяла на розпив тут на сайті ,сподобалась,буду брати повну версію