ПрипоРошенная• 29 марта в 18:28

Чим краще змивати SPF і макіяж щодня, щоб не пересушити шкіру і не забити пори?

Не против• 29 марта в 18:28
Гідрофільне масло, потім м´яка пінка

Капуста Маша• 29 марта в 18:43
Гель для вмивання.
Маю декілька думок• 29 марта в 18:48
Уже вроде говорят Геля для умывания достаточно.
Кошка Мурка• 29 марта в 18:49
Мені дуже подобається гідрофільний бальзам зеро або медікуб.
ЗаведУющая• 29 марта в 18:50
выбирайте спф на физических фильтрах, он смывается даже просто водой.
ЗаведУющая• 29 марта в 18:50
Ответ дляМаю декілька думок
да, только если спф на физиках, если химики то или гидрофилка или спец гель
Маю декілька думок• 29 марта в 18:53
Ответ дляЗаведУющая
Ааа, ну я физическими пользуюсь.

Зроблено у 80-х• 29 марта в 19:06
біодерма гель в рожевій банці. сенсібіо
Мелочунь• 29 марта в 20:31
Мицелярка,потом умывание с гелем или пенкой как обычно
Єдина Країна• 29 марта в 21:37
SPF змивають тільки 2 штуки - міцелярна вода або гідрофільна олія. Це перший етап. Другий етап - якась умивачка під ваш тип шкіри. Теж бачила що кажуть що і одного етапу достатньо, але насправді ні, відео тести з ультрафіолетовими камерами таки доводять що SPF змивається лише у 2 етапи.
Инста_Богиня• 30 марта в 00:31
Мені сподобалась така штука Dr. Spiller Sensicura Cleansing Emulsion Емульсія для чутливої шкіри
Я взяла на розпив тут на сайті ,сподобалась,буду брати повну версію