ПампушОК• 29 марта в 22:28
Жити з чоловіком як сусіди
Чи є в когось позитивний досвід такого тимчасово співжиття без скандалів?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Можливо спокійно
Лише із скандалами
Інше
Результати
Экспертиза• 30 марта в 00:35
Та ну, съезжайте. Это не просто, но лучше чем терпеть этого гандона. Он же утомляет и вас, и детей.
Просто Фіфа• 30 марта в 05:35
Ответ дляПампушОК
Житло орендоване. В мене нема жодних почуттів до нього, щоб миритися , просто байдужість
Так зачем вместе жить. Пусть съезжает
Просто Фіфа• 30 марта в 05:37
Ответ дляСоветничаю тут
це точно. дітям це в радість. сваряться батьки, та хай сваряться, хто ж не свариться, але коли розлучаються, то це дуже погано.
Бред. Когда родители начали очень сильно ссориться, то наоборот хотела чтобы развелись и все это прекратилось
Просто Фіфа• 30 марта в 05:40
Ответ дляПампушОК
Нещасливий шлюб це дуже поганий приклад поведінки для дітей
Так и есть
Советничаю тут• 30 марта в 08:48
Ответ дляПампушОК
у кожного своя розуміння нещасливого шлюбу.