Реверанс• 29 марта в 23:53

У Києві набирають за 800 гривень в день для написання добрих коментарів

У Києві набирають молодь за 800 гривень в день для написання добрих коментарів про ТЦК. За наявними даними, йдеться про створення позитивних відгуків щодо діяльності територіальних центрів комплектування (ТЦК). Виконавцям нібито обіцяють близько 800 гривень на добу за активність у соцмережах та на різних онлайн-платформах.

Повідомлення про такі ініціативи викликали обговорення в мережі. Користувачі припускають, що може йтися про відновлення так званих “ботоферм” — організованих груп, які впливають на громадську думку через масові коментарі.

https://enovosty.com/uk/news-ukr/news_kiev-ukr/ful...
Allemagne• 29 марта в 23:55
Меня кинули на 500 грн, не ведитесь.

Киев_Елена• 30 марта в 00:03
Их репутацию уже никак не отбелить, деньги на ветер)
Ракета Ариана• 30 марта в 00:07
Думала, что хуже руснявых ботов ничего не бывает. Но сегодня тут начали пиарить Лесика Гончаренко
автор Реверанс • 30 марта в 00:07
Ответ дляКиев_Елена
Після вбивств українців, яка може бути репутація?
Поки лякали бурятами, то вже маємо своїх.
автор Реверанс • 30 марта в 00:10
Волинський ТЦК опинився у центрі резонансного скандалу після того, як працівники центру незаконно мобілізували чоловіка, вклеївши його фотографію в документи іншої особи. За даними адвоката Віталія Солов’я, документи, що містили інше прізвище, ім’я та по-батькові, були підробленими. Завдяки цьому чоловіка відправили до військової частини під чужими персональними даними.

Коли в нас було таке масове беззаконня та безкарність?
impossibilia non sunt• 30 марта в 00:11
Ответ дляКиев_Елена
та я сегодня видела интервью со школьником из киевской обл. про то что майдан был точно не за деньги, так в школе сказали и точка, доказать ему обратное было невозможно. Вот такие и без 800 грн. будут нахваливать любую систему, им и платить не надо
автор Реверанс • 30 марта в 00:13
Ответ дляimpossibilia non sunt
Майдан був точно не за гроші.
Що би підтримати ми витрачали свої кошти.

impossibilia non sunt• 30 марта в 00:14
Ответ дляРеверанс
Майдан був точно не за гроші.
сочувствую что вас кинули, потому что другим платили
автор Реверанс • 30 марта в 00:15
Ответ дляimpossibilia non sunt
Платили Антимайдану. Це не про нас.
Співчуття не потребую.
Не шкодую.
Шкодую за людьми, яких скалічили там і вбили.
иной• 30 марта в 00:32
Я сам против ТЦК, против их зверств и корупции, НО без них фронт рухнул бы.
PS. Меня самого забирали в ТЦК.
sur_sur• 30 марта в 00:40
Ответ дляAllemagne
Меня кинули на 500 грн, не ведитесь.
Только 300 заплатили?))
Allemagne• 30 марта в 00:52
Ответ дляsur_sur
Только 300 заплатили?))
Да, причём спичками и макаронами.
laska_vo• 30 марта в 01:15
Ответ дляиной
PS. Меня самого забирали в ТЦК.
Отримали свої 800?
иной• 30 марта в 01:26
Ответ дляlaska_vo
Отримали свої 800?
Намного больше - 120тис.Если Вы мужчина, приезжайте до нас в Донецкую обл.
laska_vo• 30 марта в 01:29
Ответ дляиной
В Донецкую область Київського району? Не сміши, вояка з кідстафу
иной• 30 марта в 01:48
Ответ дляlaska_vo
Давай на деньги поспорим и админа позовем. От 5 тис и выше, будет нам на бат. Если я админу пришлю фото военника и блиндажа, где будет эта тема, деньги мне, если нет - вам,готови?
laska_vo• 30 марта в 01:54
Ответ дляиной
Ну, по-перше я на гроші не споию, а по- друге - я чудово володію фотошопом і вмію працювати з ші. За 5 хвилин не тільки блиндаж з воєнним квитком намалюю, а і взяття кремля.
иной• 30 марта в 02:00
Ответ дляlaska_vo
Так это легко проверить, там же есть номер и серия, можно еще по армии плюс, там тоже есть номер. Я на флруме с 13 года и прекрасно знаю, что хоть 1000 раз буду говорить на белое белое, ничего не докажу, а вот деньгами проявляється ответственность за слова, я прав?
coch100• 30 марта в 03:41
Ответ дляиной
А по шапке не дадут за фото блиндажа в донецкой области?

Настасья2025• 30 марта в 07:17
Ответ дляРеверанс

Прямо в Резерв+ вклеили?
Seehund• 30 марта в 07:36
Ответ дляиной
А кто может подтвердить, что админ кристально честный человек и не скажет за половину суммы, что вы даже марсианин.))
coch100• 30 марта в 09:14
Ответ дляSeehund
Админ дурак наверное такие фотки принимать, там статья от 2 до 8.
TATATA1973• 30 марта в 10:54
Ответ дляРакета Ариана
Нічого хужого вихвалення зебли не бачила.Так що адресуйте свої фе зелеботам. Як не є, Гончаренко в Криму в 14 з українським прапором стояв, тоді як боневтік зі скумбрією денеери підтримували.
TATATA1973• 30 марта в 11:19
Ответ дляimpossibilia non sunt
Гидко вас читати.
TATATA1973• 30 марта в 11:20
Ответ дляРеверанс
Платили Антимайдану. Це не про нас.
Співчуття не потребую.
Не шкодую.
Та перед ким ви виправдовуєтеся. Це шмари, які за зелень голосували. Їм же якось виправдатися потрібно.
Seehund• 30 марта в 11:31
Ответ дляcoch100
По-видимому пользователь так считает.)
автор Реверанс • 30 марта в 12:31
Ответ дляНастасья2025
Прямо в Резерв+ вклеили?
Як повідомляє адвокат, після прибуття на місце служби мобілізований чоловік зміг втекти, отримавши статус СЗЧ. Суд розглянув справу і наклав штраф у розмірі 17 тисяч гривень на майора ТЦК, який відповідав за підробку документів та незаконну мобілізацію. Експерти зазначають, що покарання є формальним і не відповідає масштабу порушення, оскільки працівники центру фактично порушили законодавство та могли спричинити серйозні наслідки для чоловіка, якого мобілізували під чужим ім’ям.
HELGA. UA• 30 марта в 13:11
ТЦКати.... Таке відчуття, що туди особлий відбір, беруть лиш моральних уродів і садистіа 😡
Дай Бог відплата їм буде!
Вони і їхні діточки прокляті матерями!
автор Реверанс • 30 марта в 13:24
Ответ дляHELGA. UA
Дай Бог відплата їм буде!
Вони і їхні діточки прокляті матерями!
Одеса.
В Одесі днями під час примусової мобілізації невідомі у формі силоміць затягли в «бусик» чоловіка разом із дружиною та немовлям. Нападники застосували перцевий газ і фізичну силу, через що жінка дістала забої голови, а в дитини підозрюють струс мозку. Наразі поліція відкрила кримінальну справу, а в обласному ТЦК розпочали службову перевірку.
Про напад на родину стало відомо після того, як потерпіла опублікувала допис в Instagram, а згодом інформацію підхопили місцеві Telegram-канали. Жінка розповідає, що люди у формі напали на її чоловіка зі спини. Вони не назвали себе і нічого не пояснювали, одразу застосувавши силу.

Нормальні люди точно такого не зроблять.
Бити немовля по голові і бризкати у нього з перцевого балончику.
Розважаються садисти під крилом у влади.
Ракета Ариана• 30 марта в 13:57
Ответ дляTATATA1973
Ну вы все рассказыаайте. Как Гончаренко в Москве учился в Академии нархоза при правительстве рф. Как он активистом партии Союз (Украины + рб + рф, имеется ввиду) был. Как был депутатом от партии отрыгонов (по стопам Порошенко, кстати).

Как Гончаренко в Москву на митинги в марте 2014 ездил (ооочень странно его и пропускали через границу, и на удивление мягко обращались с ним фсбшники). На тот момент украинских патриотов уже арестовывали и убивали массово. Да и в Крым/из Крыма его подозрительно беспроблемно впускали/выпускали. Если добавить к этому, что его папа - член КПСС, и как говорили злые языки, негласный осведомитель КГБ, пазл складыаается.