Стриптизерка• 30 марта в 11:09
Здригання у дітей
Дитина 1,8 р.
З народження спостерігається здригання коли попісяє, не часто проявляється. Вчора перед сном було подібне здригання тільки довше по часу і ніби гримаса була на обличчі , ніби як тремтіння чи Тік якийсь. Я вже себе дуже накрутила , переживаю. Може хтось з таким стикався і шось порадить? До лікаря вже записані якшо шо) дякую
Катастрофа• 30 марта в 11:30
Всякое бывает. Много чего может пугать, но на самом деле безопасно. Возможно ребенок чувствует дискомфорт. Всё зависит от того, какие именно вздрагивания. Запишите видео эпизода для врача.