Меня не звали• 30 марта в 14:48
Кіт на самовигулі
нормальна свобода чи свідомий ризик?
випускаєте чи не випускаєте, і як реагуєте на аргумент він же мучиться вдома
Рекламама• 30 марта в 15:22
Ответ дляКапуста Маша
Вроде бы есть маячки на ошейник . Который можно отследить .
Я свою кошку честно пыталась выгулять на улице . Три раза . С третьего раза она сорвалась с поводка , бегом к подъезду и головой бум бум в закрытые двери . На этом ее улица закончилась . Она ее жутко боялась . Максимум прогулка к соседям в гости и созерцание мира из окна .
Увидит кто-то снимет и выбросит.
Забирают котов которые гуляют сами по себе, раз вы не смогли организовать ему вольер для гуляния.
Как написали в чате городском если кот гуляет на улице - это кот общего пользования
Така бойова Я• 30 марта в 15:24
Ответ дляВумна вутка
За три года возвращали только один раз и то люди не знали что она на прогулке, думали потеряшка, а она гуляла себе спокойно по деревьям😂
Ну я рада за вас. Але ж це справи випадку. Кіт Соломон теж мав віку 6 років. До певного випадку повертався
Рекламама• 30 марта в 15:24
Ответ дляТака бойова Я
Ага. У нас одна така власниця у дворі. Теж перший поверх. Самовигул.
Шукає кота Соломона з січня місяця. Фотографії порозвішувала, просить, убивається.
З цієї історії жалко тільки кота Соломона.
Ні як раз коту може і норма а вот людям які звикли капець як погано.
Я шукаю з червня місяця. І об´яви не допомогли і тарологи теж(
Я думаю мою кішечку красуню одразу собі хтось забрав і не признався.
я її тільки стерилізувала, ще живіт не відріс.
Рекламама• 30 марта в 15:25
Ответ дляТака бойова Я
Я теж просила, убивалася місця собі не могла знайти але всі пошуки марні(
Дуже важко.
Зрозуміла свої помилки більше так робити не можу
Дуже важко.
Така бойова Я• 30 марта в 15:27
Ответ дляРекламама
Дуже важко.
Співчуваю Вам. А ще більше вашій киці.
Бо, звісно вам так набагато легше думати, що хтось забрав.
Проте, в більшості випадків це нещасний випадок.
Рекламама• 30 марта в 15:30
Ответ дляТака бойова Я
Співчуваю Вам. А ще більше вашій киці.
Вона збігла у приватному секторі. Великий сектор і багато кинутих домівок. Була з поводком і нашийником. Я кожного дня ходила по тому району нікого не збивали нічого ніхто не бачив. Клеїла об´яви , вкладали записки у ворота домів, з деякими спілкувалась , в одному місці навіть декілька разів ходила в викликала на розмову господарів нащо вони дуже дивно себе повели , це було як раз там же вона збігла від мене. Накричали на мене типу вдосталь ходити папірці вкладати скільки можна вже.
Багато тарологів мені сказали що жива і у людей.
Вона дуже пригуча як білка, тому сподіваюсь що найшла собі кращий дім.
Рекламама• 30 марта в 15:39
Ці котики часом такі хитрі що нам до них далеко. Вони і ходять всюди і лізуть там де і не подумаєш. Тому все може бути що вона і живе не в одному домі харчується мишами і т.д.
aljonyshka• 30 марта в 15:43
Ответ дляСтрекозей
А как вы умудряетесь не выпускать котов в частном доме?
Очень просто, не выпускаю и все)на окнах сетки, на двери на патио тоже)
Огірок та Помідорчик• 30 марта в 16:20
Маю кота та дві кицьки і не уявляю присутність туалетів та мороки з наповнювачами. Приватний будинок, двір великий, всі знають проситися вийти чи зайти. Влітку взагалі двері відкриті, лише москітка на магнітах, то вони самі пішли-прийшли. Старша киця з двору не виходить. Сплять вони виключно вдома. Всі звичайні, безпородні, стерилізовані. Собаки в нас не бігають, тож думаю ніхто котів не роздере і не вкраде. Завжди без обмежень в доступі їжа і вода.
А от в квартирі, щось породисте та тендітне - тримала би без вулиці, бо то зовсім інша історія, як то кажуть.
Однозначно ризик і безвідповідальність.
У сусідів помер котик в поважному віці, у
був усе життя на самовигулі, але пощастило дожити до старості. Вони швидко взяли на заміну кошеня і за тією самою схемою, що й попередника, випускали на вулицю: спочатку обережно на повідку, потім повністю самостійно. І не пощастило: за декілька місяців від кота не лишилося й сліда. Писали потім сльозливі оголошення про зникнення. Пам´ятаю, я напередодні сперечалася якраз на цю тему з хлопцем, котрий мені доводив, що все вони правильно роблять. Тепер не сперечається.
До речі, моя кішка з самого початку вулична, до мого дому жодного разу не була в квартирі, видно за багатьма ознаками. І ні, жодного самовигулу. Просилася на вулицю аж, прости Господи, 2 дні. Декілька разів у теплу пору року виносили на повідку на палісадник, на пікнік, але було видно, що тварина стресує. Більше не робимо так
Куплю орехи• 30 марта в 18:23
Нормальная свобода, если:
1.это свой личный участок
2.там точно нет растений, токсичных для котов
3.забор сверху имеет вертушки, исключающие его перепрыгивание котами.
4.исключено наличие других животных на участке, в том числе мышей, которых могли потравить соседи.
5.кот регулярно обрабатывается от блох, клещей, глистов, в том числе дирофилярий в период лёта комаров.
Это отложенная смерть, если кота отпускают просто в мир. Где есть: люди-садисты, дети-идиоты, другие коты, собаки, машины, мусор, который можно съесть и т.п.
1.это свой личный участок
Рекламама• 30 марта в 19:13
Ответ дляОгірок та Помідорчик
В мене в квартирі стерилізоване безпородне й найулюбленіше щоб я ризикувала його життям
aljonyshka• 30 марта в 23:58
Ответ дляКуплю орехи
Нормальная свобода, если:
1.это свой личный участок
Спасибо Вам огромное! Вы озвучили все, лучше не скажешь) У нас помимо мышей есть кукарачи, это большие тараканы, которых регулярно травят и многие прямо радуются, какие у них коты охотники! У нас в городке испанском, чтобы получить возможность кормить уличных котов, нужно стать официальным волонтером и они сами дадут чем, где, и кого кормить)) А так даже просто кормить уличных котов запрещено) Мои оба сидят дома, хоть и привиты-обработаны- максимум это выход на наше личное патио в моем присутствии, просто полежать на солнышке)