Пацелуйнитуда• 30 марта в 17:00
Решила поставить точку в общении с мужчиной
А теперь жалею.. Высказала всё ему, вернее написала. Он молчит, не написал даже ничего. Общаемся 6 мес, в основном каждодневные переписки - много и встречи 1-2 раза в неделю у меня дома. Он живёт с 8-летним сыном, его жена нашла другого и их бросила. За время нашего общения я никогда не была у него дома, ни с кем он меня не знакомил. Но постоянно меня контролирует, если нет меня долго в сети или не отвечаю сразу, начинает выяснять, где была и т.д. Пару раз съездили на несколько часов прогуляться в соседний город, а так обычно заезжал ко мне на пару часов. А сегодня я не выдержала, когда он написал, что заедет ко мне, я спросила, почему мы не можем встретиться у него, т к сын его в школе все равно. Он начал увиливать от ответа. Я написала, что я так больше не могу и хочу какой-то определённости, потому что нам обоим уже 40+. Он молчит, не пишет. Наверное, уже всё. Очень грустно. Но, наверное, пора уже было об этом поднять тему. И понимаю, каков его ответ..
Знаю бакси• 30 марта в 18:36
Ответ дляПацелуйнитуда
Так, дякую
Автор, потім напишете враження, ок?
Всміхайлик• 30 марта в 18:50
Ответ дляПацелуйнитуда
Дякую вам за пораду. Дуже життєво написали. Так, я це розуміла, думала вже про це довго, а сьогодні все йому написала
Автор, правильно, что написали ему.
Я так на не серьёзного 2 года зря убила. Да, было вроде приятно, но, много врал, а сам ничего не думал. Кстати, так же уходили молчанку. У меня теперь просто табу на таких, что падают на дурака и молчат.
Метелики на душі• 30 марта в 19:40
Ответ дляЗнаю бакси
А дітей двох ви від кого народили, якщо не розмінюватися на гівно ?)))
Була молода. Але вже після 35...вже точно знаєш хто тобі треба. В мене насправді були кавалери які хотіли шлюбу. Але без житла. Чи зп мала. Чи шукали собі домробітницю. Я не дуже бігла заміж. Перебирала..і дочекалася того кого треба. Як за ним як за стіною. Першого кинула без жалості.
Як падати то з доброго коня. Вмолодості багато хто робить помилки.але вже другий шлюб має бути такий як треба.або ніякого.
ДаЗдраПерма• 30 марта в 19:42
Ответ дляМетелики на душі
Ага. Зразу видно нещасну і одиноку. Та тут кожна б зі штанів вискакувала б .щоб мати такого. Але нема ніякого. Симпатичний.хазяйновитий.щедрий.житло.бізнес.авто. любить. Що ще треба? Тут готові нс будь кого задрипаного.аби хтось. Я в свій час відшила всіх хто був не за млїми вимогами. Я вважала і вважающо вдркге треба виходити замвж за дійсно класного. Щоб все мав.любив. щедрого. І я такого знайшла. Бо не розмінювалась на гімно
Звісно, видно. Ви така жалюгідна зі своїми простинями доказів
Досить вже позоритись
Знаю бакси• 30 марта в 19:49
Ответ дляМетелики на душі
Добре, щастя вам🌸
Тільки справжнього щастя. Бо щось ви так на мене кидалися, що на щасливу жінку, кохану і бажану це щось не дуже схоже було🤷♀️
Та і погляди на життя у людей все ж таки різні бувають, ви не є єдиною істиною останньої інстанції, не забувайте про це)
Метелики на душі• 30 марта в 19:51
Ответ дляДаЗдраПерма
Прекрасний бездітний ніколи не погодиться на дітну, якщо у нього вибір є. Ще й ’питання закриває
То у вас такий ’прекрасний’неліквід, що від від безнадьоги на вас погодився.
Є правда життя. І хоч усріться)
Дітні і розведені виходять і вдруге і втретє.за забезпечених і відповідальних, бо таким не потрібен аби хто. Вже точно знаєш який чоловік треба, щоб за ним гарно прожити, а не утримувати його і сраку підтирати . А бездітні , особливо яким за 40, як сиділи так і сидять. І це правда життя. Заміж беруть одних і тих самих. Я це бачу по подругах , по знайомих. Розведені з дітьми вдруге прекрасно вийшли заміж за нормальних забепечених чоловіків-з житлом.з роботою .а моя ліпша подруга - як сиділа сама так і сидить. І згодна вже на простого з зп 20 тис. Ібез житла аби тільки хтось був. От вам і правда. І таких повно. Згодні на кого-небудь, аби було з ким увечері словом пепекинутись. Отака правда життя. Хто б що не писав.
ДаЗдраПерма• 30 марта в 20:00
Ответ дляМетелики на душі
Є правда життя. І хоч усріться)
Таке приліпало може витримати лише сліпоглухонімий дід, якому потрібна сиділка.
Відстань вже, твої простині ніхто не читає.
Закусенец• 30 марта в 21:05
Ответ дляПацелуйнитуда
Нет, он точно не женат. Мы общаемся по видеосвязи и перед сном тоже.
Так о чём вы жалеете ? Вы ему нужны просто для потрахушек без обязательств. Потому он и не знакомит вас с сыном, родственниками, друзьями.
Подмигашка• 30 марта в 22:02
Ответ дляПацелуйнитуда
Автор что конкретно вам надо, я думала может разнообразие в досуге...там рестораны, кино и выходные вместе, или так вам нужны его родственники, может подарки и совместный отпуск?
Малая еще та• 31 марта в 00:15
Ответ дляПацелуйнитуда
Это не в Украине.
Ну да, заграничные принцы используют украинок как бесплатных пр0сти74ток.
Обыкновенные сперм0приёмщицы.
Знаю бакси• 03 апреля в 15:23
Доброго дня! Як там ваші справи? Зверталися в інстаграмі чи самі розібралися за ці дні? Цікаво просто)
Пацелуйнитуда
• 03 апреля в 16:04
Добрий день, ще не зверталася. Він почав писати, як ні в чом не бувало, але я поки ігнорую його, від зустрічі з ним відмовилась
КохайтесьЧорнобровi• 24 апреля в 17:06
Добрый день. Увидела вашу тему
Всё-таки расстались или сложилось с ним дальше у вас?