ПушАпница• 1 час назад
Кому вы доверяете так же, как себе?
Кому вы доверяете так же,как себе?
Начну с себя.Сестре.Она мой самый верный и преданный друг и это самое лучшее,что сделали мои родители..
Не гавкаю- но охраняю• 1 час назад
Я і собі не довіряю. 10 раз перевіряю чи двері закриті, чи газ виключений)
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
🤝 сестра
ПушАпница
• 1 час назад
Ответ дляСкумбріяП8
Я і собі не дуже довіряю
ахахаааааа,а у меня сестра еще паралельно мой личный психотерапевт и она ни единого раза не ошиблась и всё время смеётся,что я единственная у кого здоровая психика и мне многие вещи даже в голову не приходят
Снегурочко• 14 минут назад
Ответ дляСонячнаДівка
Сестрі, брату і його дружині, чоловіку.
Ви чи наївна, чи дурна, вибачте.
Снегурочко• 14 минут назад
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я така ж сама. Це тривожність(
СонячнаДівка• 13 минут назад
Ответ дляСнегурочко
Ви чи наївна, чи дурна, вибачте.
Ви не знаєте ні мене, ні моїх рідних. Щоб таке стверджувати та переходити на особистості.
Снегурочко• 11 минут назад
Ответ дляСонячнаДівка
Ще раз перепрошую. Головне, щоб ви їх добре знали ( а брати, і тим більше їх дружини пізнаються при поділі майна, а чоловік у труднощах).
СонячнаДівка• 8 минут назад
Ответ дляСнегурочко
Майно, вірніше гроші від нього вже чесно розділили, без претензій, без нічого. Ми занадто багато разом пройшли, щоб руйнувати відносини. Підтримка і допомога була і буде завжди у нас.
Ну чоловік ще можливо...