Психолог Катерина• 30 марта в 18:58
Які на вашу думку самі актуальні запити до психологу у українців?
ЄОТ психолог у пошуках професійного розвитку.
Файно Замало• 30 марта в 18:59
ПТСР
депресія
тривожний розлад
сімейні проблеми (чоловік/дружина)
важкі підлітки
депресія
тривожний розлад
сімейні проблеми (чоловік/дружина)
важкі підлітки
Ответ дляАтятя_тётя
Тривога, відносини з підлітками, відносини в парі
Дякую!
Новопоштинская• 30 марта в 19:05
Уже то, что вы здесь говорит о вашем непрофессионализме. Не знаете как подкатить к клиенту
Ответ дляБанан-барабан
Скільки ця вся дурня коштує за годину, Просто заради цікавості.
Якщо для вас дурня, то я за вас тільки рада, бо головна ціль будь якого психолога - щоб клієнт мав змогу жити без підтримки фахівця. Та дуже багато серед ’фахівців’ таро, магії та іншого. 600 грн перша консультація, подальші 900.
Ответ дляМарс атакует
Бессонница, тревога, апатия, депрессия
Ваш кэп.
Дякую
Броніки для Моніки• 30 марта в 19:06
Ответ дляБанан-барабан
Сразу видно, что вас обесценивают и не ценят
Новопоштинская• 30 марта в 19:06
Ответ дляБанан-барабан
Побольше содрать. Сейчас автор побежит в ШИ себе заметки создавать, после опроса
Малая Налегке• 30 марта в 19:08
Ответ дляПсихолог Катерина
Профильное образование есть ?
Именно ВУЗ
Ответ дляНовопоштинская
Час від часу дізнаватися думки людей у не професійному колі дуже корисно. Одже дякую за коментар — бажаю бути ще професійною ніж зараз, кінця розвитку не буває
Ответ дляБроніки для Моніки
Мають право, якщо не потребують допомоги - я дуже рада.
Ответ дляНовопоштинская
Дякую за вашу думку. Але я працюю також на волонтерський основі для постраждалих від війни, тому це не зовсім про мене
Ответ дляМалая Налегке
Профильное образование есть ?
Именно ВУЗ
Так звісно, бакалавр, магістр та професійні курси, поступаю до аспірантури
Малая Налегке• 30 марта в 19:13
Ответ дляПсихолог Катерина
Бакалавр и магистр - как именно звучит образование ?
Ответ дляМалая Налегке
ОНУ імені І.І. Мечникова, освітня програма ’Психологія’ Факультет психології, соціології та педагогіки. Диплом з відзнакаю
Малая Налегке• 30 марта в 19:17
Ответ дляПсихолог Катерина
Тогда да , как психолог Вы должны быть неплохи )
А там дальше дело уже за личными талантами и практикой
Ответ дляМалая Налегке
Дякую
Малая Налегке• 30 марта в 19:19
Ответ дляПсихолог Катерина
Дякую
По теме - напоркуя я вообще в этом мире , если в нем все не сладко . Нафиг такая жизнь нужна .
Это в копилочку вопросов
Ответ дляМалая Налегке
Та за шо ?
Вам репутация нужнее
Хочаб за відповідь
Ответ дляmaggymys
Не згодна, що це норма, коли знецінюють якусь професію.
К психологам дуже різне відношення. Якщо я б почала висловлювати свою думку нічого не змінилося б. Людина вже впевнена
Малая Налегке• 30 марта в 20:07
Ответ дляПсихолог Катерина
Хочаб за відповідь
А , тогда на здоровье ))
Ответ дляМаргарита и Мастер
Чого ви такі шарлатани
Кому як
Ответ дляМалая Налегке
Это в копилочку вопросов
Благодарю
Ответ дляМаргарита и Мастер
Чого ви такі шарлатани
Чому я здаюсь шарлатаном?