Счастье_же_вот_оно• 30 марта в 19:06
Как Вы относитесь к Степану Бандере?
Результат:
вже голосів:
140 (43.08%)
Отрицательно
118 (36.31%)
Положительно
67 (20.62%)
Не знаю
неДодекаэдр• 30 марта в 23:05
Ответ дляСладко-соленая
Удалено администрацией...
ЛісАпетная• 30 марта в 23:05
Ответ дляПопельшка
Не будет.С телевизором разговаривать не собираюсь))
Удалено администрацией...
Попельшка• 30 марта в 23:07
Ответ дляЛісАпетная
Удалено администрацией...
ЛісАпетная• 30 марта в 23:07
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Попельшка• 30 марта в 23:08
Ответ дляЛісАпетная
Удалено администрацией...
ЛісАпетная• 30 марта в 23:08
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Что отлезло от телевизора,наговорилось уже?Бояры попей и спать иди.
ЛісАпетная• 30 марта в 23:12
Ответ дляSvit_from_It
я посмотрела) Бандера не был нацистом. это русопропаганда его лепит таким. Я же говорю - как пугало для идиотов)
Бандера боролся за Украину с поляками,немцами и большевиками.
Великий был человек.
Читала про суд в Польше над ним, как он поляков строил.
’Слава Украине’ и в суде вставали.
Незабываемо.
Он из своего суда такую пропаганду Украину сделал. Гениально.
А про нацистов смешно. Какой же он нацист,если они до конца войны его в концлагере держали и там же двух его братьев убили?
Был бы с нацистами,братья были бы живыми.
Великий был человек.
’Слава Украине’ и в суде вставали.
Незабываемо.
ЛісАпетная• 30 марта в 23:14
Ответ дляРадостина
Украинцы молодцы! Правильно голосуете. Это отребье нам не герой.
Отребье это Вы.
Степан Бандера Герой Украины и отец нации.
ЛісАпетная• 30 марта в 23:16
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Радостина• 30 марта в 23:25
Ответ дляЛісАпетная
Отребье это Вы.
Для нацистов он отец. Для нормальных людей - нацистское отребье.
ЛісАпетная• 30 марта в 23:28
Ответ дляРадостина
Никогда русское отребье не стоит считать людьми.
И мнение ушлепков с болот никого здесь не интересует.Курсом русского корабля,догоняй своих!
ПробілНеПрацює• 30 марта в 23:29
Ответ дляНу шо не так?
Это весь ваш словарный запас?
Это самое большее , что вам волнует в жизни ?
Mira29-c3c3• 30 марта в 23:33
Ответ длянеДодекаэдр
Я отношусь так же как поляки. Как к убийце
А як відноситеся до армії крайової ? До табору ’явожно’?
Борисфенка• 30 марта в 23:41
Ответ дляMira29-c3c3
І до табору Береза Картузька
Ответ дляФайна пані
Как им написали, так они и знают
А историю сотни раз переписывают и правду мы никогда не узнаем
Ну не так давно ещё жили те, кто знал правду. По крайней мере, дети и внуки живы сейчас, которые эту правду слышали из первых уст. На то и расчет, что правду никто не узнает, перевернуть можно как угодно
Хто такий Бандера і чому його так бояться наші вороги?
Бандера пояснював мету боротьби проти більшовиків: «ОУН виступає проти більшовизму тому, що це система, за допомогою якої Москва поневолила українську націю, знищивши українську державність. … Більшовизм методами фізичного знищення бореться на східноукраїнських землях з українським народом, а саме – масовими розстрілами в підземеллях ДПУ, знищенням голодом мільйонів людей і постійними засланнями до Сибіру, на Соловки».
Чи був Бандера «поплічником нацистів»?
30 червня 1941 року Організація українських націоналістів на чолі зі Степаном Бандерою проголосила Акт відновлення Української Держави. Історична подія сталась у Львові, на балконі палацу Любомирських на площі Ринок, 10 (цей балкончик вам покаже кожен корінний львів’янин). Нацисти обурились. Степана Андрійовича арештували і вимагали відкликати Акт – із незалежністю України Гітлер аж ніяк не погоджувався!
Бандеру відправили в німецький концтабір «Заксенгавзен», а в Україні тривали арешти українських націоналістів. У липні 1941 року влада німецьких окупантів оголосила про остаточну заборону діяльності українських організацій. Практично до завершення Другої світової війни Бандеру протримали в ув’язненні.
Чи був Бандера «поплічником нацистів»?
Чому досі популярний міф про те, що члени ОУН — «агенти Гестапо» чи СС?
Чимало міфів російської пропаганди будується на твердженні, що Степан Бандера, Роман Шухевич та будь-хто із членів ОУН і УПА – «прислужники Третього Рейху й воювали на боці Гітлера». Насправді ж, послідовники Бандери всю війну продовжували боротись як проти нацистів, так і проти радянської армії – і ті, й інші для них були окупантами. Націоналісти пішли на тимчасову співпрацю з Абвером (орган армійської розвідки) ситуаційно й нетривало, адже їхньою основною метою було створення української держави. Німеччина ж виступала головним супротивником Польщі, яка страшним гнітом душила Західну Україну. Піком співпраці стали 39-ті – 41-і роки, – і саме в цей час Сталін уклав союз із Гітлером. Та як ми вже писали вище, варто було лише проголосити Акт відновлення Української Держави у Львові 30 червня 1941 року, як шляхи німецької та української сторін розійшлися, а націоналістів спіткали арешти і ув’язнення.
Чи боролася УПА з нацистами?
Ще один безглуздий міф говорить про те, що УПА… створена німцями. І начебто в співпраці з гітлерівцями УПА проводили «каральні операції проти партизанів», а також проти євреїв, поляків і навіть українців. Час розвінчати це твердження, адже німецька сторона вважала діяльність УПА «антинімецьким повстанням». Таку ж оцінку надавала й радянська сторона. Перша сотня УПА була сформована 22 січня 1943 року. І вже за кілька тижнів завдяки їй розгромили німецьку комендатуру в містечку Володимирець, що на Рівненщині. З того часу масштаби опору гітлерівцям тільки зростають. Окупанти проводять у відповідь масштабні антипартизанські операції, задіюючи бронетехніку й літаки. В райони Березне, Людвипіль, Мізоч, Острог, Шумськ і Кременець навіть перекинули дивізію для боротьби з УПА. Та все це марно! В червні 1943 року окупаційний керівник Волині та Поділля Гайнріх Шене доповідав, що його адміністрації «українські націоналісти завдають більше труднощів, ніж більшовицькі банди». Цей факт довелось визнати і керівництву радянських партизанів.
Мама Никитки-2• 31 марта в 00:12
Ответ дляБорисфенка
Я вжилася в роль в 1990-му році на Революції на граніті. Вас ще тоді і в проекті не було.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 31 марта в 00:15
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
А краще було б, щоб танками почавили нас, як в Литві чи Тбілісі? Але навіть це вам, сукам, не допомогло, всюди вас женуть, як собак. Бо ви тварі.
Мама Никитки-2• 31 марта в 00:15
Ответ дляСиниця у спідниці
Степана Бандери кацапи бояться, як святої води! 😹😹😹
Вольовий, сильний духом українець ❤️
Если шо, то он поляк 😀
Ото здивувались би Бандери,як би почитали фантазії Мама Никитки-2.
Батьки Степана Бандери були українцями. Його батько, Андрій Бандера, — греко-католицький священник, капелан Української Галицької армії. Мати, Мирослава Глодзінська, походила з родини священників. Родина була глибоко патріотичною, звинуваченою радянською владою та репресованою.
Мама Никитки-2• 31 марта в 00:55
Ответ дляKriskaA
p.s. а взагалі це круто: життя прожити так, щоб навіть після того, як кацапи тебе вбили - у них ще 70-т років виривало пердаки тільки при згадуванні твого прізвища :)
Сташинский был львовянином))
Мама Никитки-2• 31 марта в 00:57
Ответ дляKriskaA
Свого часу був унікальний. Зараз таких - мільони. Ми називаємося українці - страшний сон кацапів.
Можно подробнее, когда это в свой час? Когда за убийства в польской тюрьме сидел? Или когда с абвером сотрудничал?
Мама Никитки-2• 31 марта в 01:03
Ответ дляЛісАпетная
Кого убил он?И когда?
Людей. Представляете. И до 39 года сидел в тюрьме осужденный за убийство.
Мама Никитки-2• 31 марта в 01:13
Ответ дляБорисфенка
Вы смешная. Кравчук убрал своего давнего недруга Мосола )) а что еще студенты получили? 😀
Скажите, а вас совсем не смущает, что независимость кацапии Ельцин провозгласил в июне 90 года? За 5 месяцев до вашего бесплатного лицедейства на майдане
Борисфенка• 31 марта в 01:15
Ответ дляМама Никитки-2
Студенти відстояли право українців служити в армії на території України. Вам несила збагнути, наскільки це було важливо. І саме це було запорукою отримання незалежності.
Не смущаєт - все сталося, як сталося.
Мама Никитки-2• 31 марта в 01:16
Реверанс. Не надо мне простыни из викки конопастить)))
Мирослава Глодзінська, походила з родини священників. Угу. Прям все священники Польши были украинцами😀 а фамилия Глодзинская прям исконно украинская, впрочем как и Бандера))