Счастье_же_вот_оно• 30 марта в 19:06

Как Вы относитесь к Степану Бандере?

Результат:
вже голосів: 325
140 (43.08%) Отрицательно
118 (36.31%) Положительно
67 (20.62%) Не знаю
Мама Никитки-2• 31 марта в 01:20
Ответ дляБорисфенка
Студенти відстояли право українців служити в армії на території України. Вам несила збагнути, наскільки це було важливо. І саме це було запорукою отримання незалежності.
Не смущаєт - все сталося, як сталося.
Вы вроде адекватно умеете мыслить… что вы там отвоевали? Вы декларацию о государственном суверенитете 90 года в глаза видели? Идите полюбопытствуйте. Будете удивлены))
Еще раз. Вашими руками Кравчук убрал только Мосола. Все остальное даже на бумаге толком не пообещали.

Борисфенка• 31 марта в 01:22
Ответ дляМама Никитки-2
Ви хочете переграти події 35-річної давнини? Давайте ще про 1917-й поговоримо
Мама Никитки-2• 31 марта в 01:24
Ответ дляБорисфенка
Я ничего не хочу. Смешно читать. Вы же взрослая а не студентка. Ладно вам студентам не рассказали, что Украина уже объявила суверенитет и использовали втемную.. Но блин, через 35 лет вы ж должны это уже знать.
Борисфенка• 31 марта в 01:32
Ответ дляМама Никитки-2
Смійтеся, як клепки нема.
Треба було не дзявкати, а піти та й зробити краще, чим ми.
Мама Никитки-2• 31 марта в 01:36
Ответ дляБорисфенка
Смійтеся, як клепки нема.
О как не любите критику. А на майдан так же выходили как и Киев защищаете?
Борисфенка• 31 марта в 01:39
Ответ дляМама Никитки-2
Толку з вашої критики??? Ви мене 20-річну звинувачуєте в тому, що я не знала плани Єльцина в 1990му році? Він переді мною не звітував, а перед вами звітував?
А заднім умом всі крепкі.
Реверанс• 31 марта в 02:31
Мама Никитки-2 заблокувати і потім відповідати на не для Вас написане,це вже явний ідіотизм.

Алиса Куклачёва• 31 марта в 12:15
Ответ дляЛісАпетная
Стенька ваш.Не лепите его нам.И Вы с большой пишется.
Чей ’ваш’, и кому ’нам’? Если ’Вы’ пишется с большой буквы (кстати, это опционально), то и ’Ваш’ тоже.
Алиса Куклачёва• 31 марта в 12:26
Пальчик вниз это мощная реакция, а по существу что-нибудь будет?
Апрельская капля• 31 марта в 14:06
Ответ дляЛісАпетная
Набросили,так набросили.
Степан Бандера такую пропаганду Украины провел в суде,что поляки кричали СЛАВА УКРАИНЕ.
ЗСУ очень любят Степана.
Много шевронов,много на авто.
Бандеромобили помните?
Несколько свободовцев носили шевроны? Про любовь ЗСУ вы лично опрашивали?
Мама Никитки-2• 31 марта в 16:18
Ответ дляБорисфенка
А заднім умом всі крепкі.
А рішення верховної ради вам не повідомили… Так?
Не звинувачую вас 20 річну. Но в 50 з гаком ви ж повинні знати коли прийнято першу декларацію про незалежність і мати розум не розповідати про свої «подвиги» на майдані. Особливо якщо вже достеменно відомо, що студентів використали
Борисфенка• 31 марта в 16:21
Ответ дляМама Никитки-2
Років вам скільки, наївна ви наша?
ЗСУ зараз також використовують для захисту України. Чи також не треба?
Як використали Шухевича, я навіть питати не буду, це для вас недосяжні матерії.
Мама Никитки-2• 31 марта в 18:22
Ответ дляБорисфенка
Років вам скільки, наївна ви наша?
Ви про Нахтігаль? Я думала це всім відомо. І не треба прикриватись ЗСУ.
На Україну напали і хлопці захищають. А що захищав Шухевич чи Бандера співпрацюючи з нацистами? Казочки про добрих німців читайте собі на ніч, мені не потрібно розповідати
Борисфенка• 31 марта в 19:13
Ответ дляМама Никитки-2
Нацисти нині москалі. Тому ваше дзявкання на їх захист виглядає огидно.
В голові у вас вата. Але що очікувати від інвалідів совка, це не ваша вина, це ваша біда.
А от молодь ми виростили українську.
Реверанс• 31 марта в 22:29
Ответ дляАпрельская капля
Досить подивитися на фронтові авто.
Мама Никитки-2• 01 апреля в 02:33
Ответ дляБорисфенка
А от молодь ми виростили українську.
Інвалід совка це ви про себе? Раніше вам газета правда героїв назначала, а тепер 5 канал😀
Ви просто не уявляєте наскільки смішною виглядаєте ) ви так громко про молодь розказуєте, но чогось свою ростите не в Україні, а на соціалі в Німеччині? Цікаво, через скільки років подібні вам полізуть з потягнутою рукою до кацапів?