Червона ікорка• 30 марта в 21:06

Чи б довірились ви нутриціологу який виглядає так?

Людина, яка буде в майбутньому розказувати іншим, про харчування.
Випадково натрапила на цю дівчину, яка начебто отримала диплом нутриціолога і спеціаліста по харчуванню.
Молода дівчина, яка має зайву вагу, буде вчити інших людей харчуватися правильно?
Таке відчуття, що я повернулася в поліклініку ссср, де товстезна тітка консультувала і була дієтологом.
БезПаспортаНеПродаю• 30 марта в 22:00
Я так розумію, це сама нутріціолог тему створила)
Хоча і так норм в інсті залітають пости.

Радуга-дуга• 30 марта в 22:06
Автор, змиріться,що не вийшло людину обісрати і йдіть відпочитьте краще.
Большой секретик• 30 марта в 22:10
Ответ дляЧервона ікорка
В неї пухлі руки, живіт вже на межі вісцерального ожиріння
Це у Вас з голодухи такі незворотні зміни?
Большой секретик• 30 марта в 22:16
Ответ дляЧервона ікорка
Не має там ребер ніяких.
Оце бабу плющить
Ананомчикус• 31 марта в 10:02
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Компенсований. Але проти загально прийнятих принципів. Якби я написала тут свої початкові показники і дозу, яку приймаю, то місцеві затоки мене порвали на британський стяг 😂
Доза має довести поточні показники до нормальних, який сенс рівнятись на початкові. Навпаки, кожен визнає, що ви хороший спеціаліст, якщо змогли скорегувати не кінськими дозами.

Насправді, я і щодо конкретно цього нутріціолога не бачу у вазі проблему, як на мене, це нормальна фізіологічна вага певного типу тіла. Просто що вона з сучасними стандартами краси розходиться, але ж нутріціолог це про здоров’я у першу чергу.
Первая ласточка инфляции• 31 марта в 12:09
Ответ дляАнаномчикус

Ви це зараз серйозно? Яка у вас освіта, що ви розказуєте мені лікарю які мають бути дози та показники? Запамʼятайте, що лабораторні показники це додаткове обстеження і першочергове значення завжди має стан хворого, його відчуття, його скарги та данні фізікального обстеження, а аналізи це вже в поміч лікарю, щоб щось підтвердити, або спростувати, або відслідковувати динаміку змін разом із змінами симптомів. Доволі часто лабораторні показники розходяться з загальною картиною захворювання у людини і симптом різних захворювань можуть нашаровуватися, підсилюватись або навпаки маскуватись іншими станами.
Первая ласточка инфляции• 31 марта в 12:11
Ответ дляАнаномчикус

Щодо фото жінки у старт-пості, то єдиний стандарт якому вона не відповідає, то це місцевий стандарт. Там немає зайвої ваги і в одязі я більше ніж впевнена вона виглядає доволі стрункою. Тут під анонімами всі досконалі. Тут капець як завищені вимоги до інших. Щоб вони так себе критикували і з себе вимагали

Звожу з розуму• 11 апреля в 17:56
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Примітивне у вас мислення. Одна справа знати як робити і інша справа мати силу волі це робити. І є третій фактор - людині це може бути не потрібно. Або як варіант це той максимум, який людина може для себе зробити.
П. С. Я лікар-ендокринолог з гіпотиреозом. Мені неможна консультувати людей з патологією щитоподібної залози?
Не можна
Чому ви його не вилікували?
Ну і як ендокринолог ви повинні розуміти наскільки зайва вага шкодить здоров´ю