А що таке?• вчера в 21:40
Сільпо і кава
Комусь видали зібрані замовлення з кавою після того, як перекрили все на сайті? Маю на увазі, за цікавою ціною. Те, що вранці видавали, я знаю.
Та не реву я• вчера в 21:43
Многим утром выдали много кавы по 19 коп, тут фото показывали.
Советчицы положили Сильпо, с 15:00 нет кофе для заказа, никакого(((.
Хорошо хоть в магазин пошла купила
Пищалка• вчера в 21:44
Ви знайшли цікаву ціну?)) Я нічого не замовила, немає сенсу. Те що я пью я беру по акції або в Метро від 2 шт по хорошій знижці.
А що таке?
• вчера в 21:44
Ответ дляТа не реву я
Хорошо хоть в магазин пошла купила
Те, що було вранці, не цікавить)))
Та не реву я• вчера в 21:44
Хотела заказать ещё gimini зерно 250грамм, по 249грн так уже не могу (((
Та не реву я• вчера в 21:45
Ответ дляПищалка
С 15:00 уже нельзя было заказать ничего
Та не реву я• вчера в 21:45
Ответ дляКашпо
А где вы смотрите подобные акции?
В приложении не видела.
Было в приложении, но быстро убрали всё
Кашпо• вчера в 21:46
Ответ дляТа не реву я
Было в приложении, но быстро убрали всё
Я имею ввиду рекламу акций.
Мао_Мяо• вчера в 21:46
Ответ дляТа не реву я
Было в приложении, но быстро убрали всё
Бездельницы - ищут акции..((
Пищалка• вчера в 21:47
Ответ дляТа не реву я
С 15:00 уже нельзя было заказать ничего
Я не сильно пожалела)))
Пищалка• вчера в 21:48
Ответ дляКашпо
Я имею ввиду рекламу акций.
Мне в инсте выскакивала реклама
А що таке?
• вчера в 21:49
Ответ дляПищалка
Я вже забрала 4 пачки за супер-пупер акцією. Але в мене ще 4 в дальньому Сільпо, вже зібрані з ранішнього викупу. Ось думаю, чи пертися туди, чи все одно вже скасують замовлення. Тому і питаю, чи є тут хто ввечері забирав самовивозом
Пищалка• вчера в 21:51
Ответ дляА що таке?
Если стоит самовывоз то едьте, или напишите оператору, спросите
Та не реву я• вчера в 21:51
Ответ дляА що таке?
У вас ещё есть завтра день чтобы забрать
А що таке?
• вчера в 21:52
Ответ дляТа не реву я
Серйозно? Я не знала. Думала, сьогодні забрати треба
Та не реву я• вчера в 21:53
Ответ дляА що таке?
Да, если сегодня заказали то забрать можно сегодня или завтра. Всегда так делаю
Оце фіфа• вчера в 21:54
Ответ дляМао_Мяо
Бездельницы - ищут акции..((
Там не просто акція була, там був збій в програмі. Акція мала бути ’друга кава за 19 копійок’, а вийшло, що перша була по повній вартості, а всі інші (хоч 20 штук додай в корзину) по 19 копійок. Там лоханулась команда розробників, а народ і радий скористатися
А що таке?
• вчера в 21:55
Ответ дляОце фіфа
У мене всі по 19 коп вийшли
Уравнобешенная• вчера в 21:55
Ответ дляА що таке?
Я замовляла зранку, забрала десь о 18.
Оце фіфа• вчера в 21:55
Ответ дляА що таке?
У мене всі по 19 коп вийшли
розумію, що хочеться халяви, але ж за цю помилку когось накажуть...
А що таке?
• вчера в 21:56
Ответ дляУравнобешенная
Я замовляла зранку, забрала десь о 18.
За акційною ціною видали? Ну тут ще питання, яка саме акція спрацювала)))
Та не реву я• вчера в 21:58
Ответ дляОце фіфа
Они так издеваются над своими работниками
Уравнобешенная• вчера в 21:58
Ответ дляА що таке?
В мене вийшло 2 пачки кави Л´ор по 19коп і вершки взяла щоб було до самовивозу.
А що таке?
• вчера в 22:00
Ответ дляУравнобешенная
Ясно, відповідь тільки у вас по суті. Дякую. Завтра тоді спробую, може не скасують. А ні, так ні
сказочное_Бали• вчера в 23:12
И никто не задумался- что это нечесно и кто- то должен будет покрыть убытки?