Маруська Му• 31 марта в 06:58
Порадьте уролога/гінеколога. Київ. Цистит.
Дівчата, доброго ранку.
Порадьте будь ласка толкового лікаря, який може допомогти вилікувати цистит. Київ (Оболонський, Святошинський, Шевченківський район).
Дякую.
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 08:18
не лечитесь где попало или сами. я біла чуть не померла, хєодила по случайным урологам, где запись была.
Пока не попала в Институт урологии.
Ванна Тазиковна• 31 марта в 10:02
Самі здайте аналіз на ЗППП Діла 7 пакет. І побачите. А то будете методом тику лікувати ваш цистит роками. я півроку ходила з циститом. Лікар - То одне попробуйте,то інше. Якщо в сечі нема запалення,то ваш цистит від ЗППП. а причина моя була в уреаплазмі. І побачив це гінеколог. А це ЗППП (7 пакет Діла). і поки я не позбулася уреа і міко,був постійний цистит,який не лікувався стандартно. Тому почніть самі і хоча з чимось прийдіть до лікаря. Мазок , цитологія і аналіз на ЗППП (він найголовніший). і з цим вже йдіть .Для цього не потрібно прийому лікаря. . А то гроші за прийом візьмуть,а по факту нічого не зроблять.
Маруська Му
• 31 марта в 12:34
Ответ дляВанна Тазиковна
Дякую.
Але потрібен і хороший лікар.
Бо самолікування нічого не дає.
Але потрібен і хороший лікар.
Бо самолікування нічого не дає.
Маруська Му
• 31 марта в 12:35
Ответ дляБелочкой зови
Монурал чи фосфорал не допомагає?
Ні.
Взагалі ніякого ефекту.
Маруська Му
• 31 марта в 12:36
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Пока не попала в Институт урологии.
Дякую. Відгуки там теж не дуже.
Потрібно знати до кого саме йти.
Ванна Тазиковна• 31 марта в 12:42
Ответ дляМаруська Му
Дякую.
Але потрібен і хороший лікар.
Бо самолікування нічого не дає.
Але потрібен і хороший лікар.
Бо самолікування нічого не дає.
звичайно. але до нього треба йти з чимось. а не заплатити 1500 грн за консультацію, а він вас направить здати той самий пакет.Пакети здавайте ЛИШЕ В ЛАБОРАТОРІЇ! а не в клініках. . або лікар не направить,як мене колись .і я довго і нудно все випробовувала на собі і втратила купу часу і грошей.
цистит дає уреаплазма уреалітікум і мікоплазма хомініс і мікоплазма геніталіс. якщо у вас був незахищений СА. якщо ці 3 інф не виявлені- можна видохнути. далеко не всі лікарі знають це і посилають на ці інфекції. в уролога можна роками лікуватися і тупо заліковувати цистит,а він знову і знову з´являється. я вже це пройшла. можна самому здати на інфекції і до лікаря хоч з чимось йти.
лікар Марьянчик Наталя Анатоліівна_колись лікувала мене від інфекцій і сама вона виявила це.коли я півроку безрезультатно пила канефрон,уролесан. і інші ліки від циститу.