Хочу барабульки• 31 марта в 13:28

Было у вас такое, что фильм понравился не из-за сюжета, а из-за какого-то одного

героя?
Allemagne• 31 марта в 13:30
Было по малолетству. Семён Семёныч Горбунков.

Голубка миру• 31 марта в 13:38
Да, был в детстве сериал. Был 1 герой красавчик
Малая еще та• 31 марта в 13:49
Так. Шерлок Холмс з Камбербетчем.
Сюжет так собі, особливо останні серії, а зіграно гарно.
Секс-Бомба• 31 марта в 13:49
Було. Фільм «Зорро» з Аленом Делоном,Зоряні війни через Дарта Вейдер, «Робокоп» через Робокопа, «Термінатор» через Арні, в дитинстві постійно тільки так і дивилася фільми. Якщо один герой класний, кіно стає улюбленим. З віком, звісно, це минулося. Хоча я досі продовжую ніжно любити певних героїв, проблеми самого фільма для мене уже не розчиняються в цій любові.