СМСница• 31 марта в 14:21
Рецепты для диабетика 2типа
У мужа обнаружили недавно диабет. Может быть кто-то поделится или рецептами или названием ресурсов где можно найти рецепты (может какая-то книга есть неплохая). В интернете вроде много всего, в тоже время или просто гадость получается или типа обед 200гр лосося с киноа. Хочу составить меню, не обязательно очень экономичное, но хоть более менее адекватное и чтобы максимально все ели.
Честно говоря я за эти пару месяцев уже извелась на кухне, т.к. ещё есть двое детей которые далеко не все едят.
Суцільна зрада• 31 марта в 14:22
я його годую як себе. Я на правильному харчуванні в комбінації з 9 дієтою..
СМСница
• 31 марта в 14:27
Ответ дляСуцільна зрада
Для меня тяжелее всего исключить муку. Сегодня сделала вафли из банана с творогом цельнозерновой и овсяной мукой, вроде все разрешено если немного. А сахар у него скакнул до 10. На завтрак вообще не знаю что делать кроме яиц и овсяной каши. Ладно если бы он ел как птичка, а то мужчина 2м, 135 кг...и его салатик фруктовый совсем не устроит.
СМСница
• 31 марта в 14:29
Ответ дляfrom Ukraine
гречка, творог
С гречкой сложно...не любит очень ее. Творог ест 4 раза в неделю на завтрак, т.к. я не могу ничего придумать или времени нет готовить.
Суцільна зрада• 31 марта в 14:33
Ответ дляСМСница
У мене теж 2 метра ростом. Я готую багато мясних блюд, рибку він не дуже любить. Із хліба їм бородинський і ц-зерновий і хлібці. Сир їсть як сирникі. А ще килограмами різні цітрусові. погуглить план харчування на 9 дієте. А ще ми покупаємо різні печива і вафлі для діабетиків. І я даю вареники і пельмені ізредка. Із пиц здорові варіанти. А так ще суші з приємної їжи і різні шашлики з овочами, буженину
Рву и мечу• 31 марта в 14:36
Ответ дляСМСница
Банан не можна, борошно не можна. Перевіряйте все глюкометром. Хтось їсть буряк, а у когось цукор стрибає.
Рву и мечу• 31 марта в 14:38
Ответ дляСуцільна зрада
У Вас жахливе меню. І чоловік тримає цукор на такому жасі?
Прокачую сідниці• 31 марта в 14:38
Ответ дляСМСница
Від овсянки швидкого приготування підскочило? Замінити на ту, що варити треба, на булгур, перловку, гречку. Ну, і якщо чесно, то треба мониторити ще й індивідуальні реакції на продукти.Білок на завтрак для ситості. Куряче філе підсмажити. Або інше м´ясо. Плюс овочі типу салатів з капусти, перця зеленого і т.д, або ферментованих овочей.
Фруктовий салатик діабетику не треба
Суцільна зрада• 31 марта в 14:43
Ответ дляРву и мечу
Да. І у мене все ідеально з цукром
Дверной_Проем• 31 марта в 14:45
Вам більше потрібно знати, що не можна при діабеті:
солодощі, вироби з білого борошна, крохмалу (картопля), смажене, жирне, солодкі фрукти і сухофрукти, напівфабрикати, фастфуд, газовані та алкогольні напої.
Наприклад, сніданок - варена! вівсянка + льон + гарбуз (ми запікаємо гарбуз, робимо пюре і заморожуємо) або фрукти шматочками (лохина, шовковиця (добре понижає цукор), яблука, груші, вишні, ківі
4 яйця (запечені, варені) можна перемішати зі шпинатом
Овочі
Запечена куряча грудка
сирна запіканка без цукру, мінімум борошна
Обід: Мясо (телятина, курятина, кролик, індичка) запечене, тушене
Булгур, рис Басматі, гречка
Овочі
Вечеря
Нежирний творог, кефір
Нежирна риба (хек, дорадо) + овочі
Купувала ще чай Віджайсар, він добре понижає цукор
Овочі
Запечена куряча грудка
Булгур, рис Басматі, гречка
Овочі
Вечеря
Нежирний творог, кефір
Нежирна риба (хек, дорадо) + овочі
Якось так і живу• 31 марта в 14:45
Главное, поспотрите соотношение Б Ж У.
И сами колдуйте. Да, убрать хлеб, картоху и другую привычную еду. И, спорт!!! Потеря веса реально помогает. Найдите толкового эндокринолога. Рассказывать о питании при диабете входит в их обязанности. Плюс, школа диабета.
Зроблено у 80-х• 31 марта в 14:48
Може чи дуже заморочуєтеся? Тому вас втомлює це...
Сегодня сделала вафли из банана с творогом цельнозерновой и овсяной мукой - це ж як заморочитися треба
В мене сніданки - це замочені звечора в грецькому йогурту семена чіа. Туди ж додаю ягоди чи ківі. Це єдині фрукти, які споживаю протягом дня. Банан не можна, як і багато інших фруктів
Обід простий -мясо (відварене, запечене) та овочі + 2 столові ложки сочевиці, кіноа, гречки, пюре з цвітної капусти.
Вечеря ще простіше - білкова. Салат тунець, яйце, огірок. Салат крабове мясо, яйце, морська капуста, цибуля. Все заправляю греческим йогуртом.
Щодо творогу. Я їх тільки також з йогуртом, але на сніданок. На вечерю може піднімати цукри.
Рву и мечу• 31 марта в 14:49
Ответ дляСуцільна зрада
Да. І у мене все ідеально з цукром
Я питаю не за Вас, а за чоловіка. З діабетом так харчуватися не можна. Я б на місці чоловіка відокремила харчування і годувалася б сама.
СкрипяСердцем• 31 марта в 14:50
Ответ дляСМСница
А банан можна? У сина не діабет, але був ризик його+інші ендокринологічні проблеми, то заборонили цукор взагалі, банан, виноград і сухофрукти були табу, борошно пшеничне вищого ґатунку, рис, (загалом з круп дозволялася лише гречка, ячка і перловка). Раз на тиждень можна було макарони (твердих сортів тільки, звісно). Пекла млинці йому іноді з цільнозернового борошна, кероб замість цукру. Вашому, може, і легше, бо дорослі мужики більш всеїдні, а дитина якщо не їсть якісь овочі, то ще попробуй викрутись, ще й сиру кисломолочного не їв, яєць варених(( Тільки якщо сирники робила, то їв. А ви чоловікові можете у духовці м´ясо запікати з різними овочами. М´ясо печене загортала в цільнозерновий лаваш з салатом. Фрикадельки запікала у сметанному соусі до каші
Суцільна зрада• 31 марта в 14:51
Ответ дляРву и мечу
Да. У нього теж все нормально. Нам не можна різне харчування, у мене був преддіабет, тому я так і харчуюся. Але зараз все ідеально по аналізам
Рву и мечу• 31 марта в 14:52
Ответ дляСуцільна зрада
Ваше харчування не підходить ні для діабету, ні для переддіабету, якщо чоловік хоче бути здоровим, йому краще відокремитися і харчуватися дозволеними продуктами, раз вже Ви не можете відмовитися від шкідливого.
Суцільна зрада• 31 марта в 14:52
Ответ дляРву и мечу
Яка різниця якщо є еффект і здоров´я покращилося???
Рву и мечу• 31 марта в 14:53
Ответ дляСуцільна зрада
Це тимчасово.
Файно Замало• 31 марта в 15:25
Не надо банан и овсянку, они гонят сахар. Ваша еда салат и мясо, яйца можно тоже, творог не сладкий только в запеканке .ФРУКТЫ ОТМИНУСУЙТЕ ПОКА ОН ДО 100 КГ НЕ ПОХУДЕЕТ
Просто Фіфа• 31 марта в 15:49
Ответ дляСМСница
А хіба від овсянки цукор не стрибне?)
Сніданок має бути білково жировими
Ответ дляСуцільна зрада
Печиво і вафлі для діабетиків з магазину - не можна якщо там фруктоза. Фруктоза гірша за звичайний цукор
Налогообложу• 31 марта в 18:28
Вообще без разницы что есть, соблюдайте кбжу и забудете о диабете, если есть большой лишний вес, то с дефицитом, пока не стабилизируется, потом на поддержке. И важно физическая активность, если спорт тяжело, то просто бытовая, прогулки, занятия по дому, работе.
СМСница
• 31 марта в 18:56
Ответ дляНалогообложу
Очень сомневаюсь. Есть большой вес, но не такой прям слишком. Муж занимался долго в зале, и сейчас очень активный, катается на велосипеде, лыжах, ходит в горы. А диабет выскочил после короны, но правда есть в роду у деда. Сахар поднимается имя даже от хлеба ржаного или бананов.
СМСница
• 31 марта в 18:58
Ответ дляПросто Фіфа
А хіба від овсянки цукор не стрибне?)
Сніданок має бути білково жировими
Овсянка разрешена, ест овсяную кашу и сахар в норме. Жиры нельзя ему, максимум авокадо или немного оливкового масла, лосось, это из полезных жиров.
СМСница
• 31 марта в 18:58
Ответ дляГостра на язик
Смотрю рецепты на Ютуб канал ’Перехитри диабет’
Спасибо большое! Я такой не знаю, посмотрю
СМСница
• 31 марта в 19:01
Ответ дляФайно Замало
Спасибо. Вопрос только как это сделать. Он до 100 не похудеет, у него масса огромная мышечная, бедро как у меня талия, он в принципе не толстый. Он в зал долго ходил. Есть конечно немного и жирка, но думаю до 120 и больше не похудеет.
Налогообложу• 31 марта в 19:01
Ответ дляСМСница
Так он у всех после еды поднимается, натощак потому и сдают.
Не пью, не курю• 31 марта в 19:08
Ответ дляСМСница
Пшено, перловка тоже подойдёт. Макароны чуть недоваренгые- аль- денте. Картофель запечённый. Мясо, рыба любая. Если холестерин норм- можно вообще любое