Диви яка я пава!• 31 марта в 15:50

Пляжі Паралія-Катеріні

Гугл пише це кілометри піщаних берегів з дрібним золотистим піском і пологим входом в Егейське море. Багато з них відзначені «Блакитним прапором» за чистоту.
Хто там відпочивав, як вам? Де зупинялись, цікавлять апарти (буду вдячна за точку).
Діліться враженнями та досвідом. Дякую!
Бабо-лебідка• 31 марта в 16:27
В тому році я там відпочивала в липні. В пік сезону там треш, пляж вузький, людей битком, хоча берегова лінія дуже довга. Море чисте було лише до години 10 ранку, потім підіймались хвилі, піднімали водорослі, і купатись вже зовсім не хотілось в тому жабурині. Вхід дійсно пологий, добре для дітей, яких там було валом.
Пісок це скоріше мінус, бо ніхто там толком не прибирав, багато сміття, молюсків смердючих які викидає море, і мушки які кусають.

Я відпочивала в готелі біля великої парковки, з плюсів там був лише хороший сніданок, тому не буду радити.
Наверняка• 31 марта в 16:32
Я отдыхала в позапрошлом году, конец августа, начало сентября, очень мало людей, пляжи прекрасные, но так, бедненько. Если вы привыкли к лакшери, вам не понравится
Море чистейшее, песок прекрасный.
Подтяжка• 31 марта в 16:32
Я їду в цьому році на початку липня.
Скокмоно - стокнуно• 31 марта в 16:32
Теж хотіла туди, але обрала Халкідіки через красу моря і не пожалкувала
Скокмоно - стокнуно• 31 марта в 16:34
Ответ дляБабо-лебідка

Греки взагалі не паряться щодо прибирання. Срачі скрізь. Це не турки, які пісок ледве не через сито просіюють. Але головний плюс тієї частини Греції, що там нема смердючої русні
Забрызжу ядом• 31 марта в 16:35
Була один раз.
Фігня.
Пляж досить вузький, людей багато.
В Греції купа набагато кращих місць приблизно за ті самі гроші.
Подтяжка• 31 марта в 16:37
Ответ дляЗабрызжу ядом
Була один раз.
Фігня.
Пляж досить вузький, людей багато.
В Греції майже всі місця такі,якщо брати апартаменти
Забрызжу ядом• 31 марта в 16:39
Ответ дляПодтяжка
Так - але в багатьох випадках це компенсується гарними краєвидами і морем.
Мені Паралія-Катеріні морем і пляжем дуже нагадала Одесу. Т.е нема сенсу так далеко їхати.
Пускаю бісики• 31 марта в 16:46
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
От до речі в Болгарії, на яку тут фукають, ввечері пляжі прибирає спеціальна техніка, причому не зважаючи, платна це зона чи безплатна
Скокмоно - стокнуно• 31 марта в 16:49
Море Греція
Скокмоно - стокнуно• 31 марта в 16:49
Одеса
Скокмоно - стокнуно• 31 марта в 16:53
Греція
Скокмоно - стокнуно• 31 марта в 17:09
Ответ дляПускаю бісики
В Болгарії не була, вірю Вам. Взагалі брудніше Греції важко уявити країну
Пускаю бісики• 31 марта в 17:31
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Греція
Природа чудова звісно
Пускаю бісики• 31 марта в 17:32
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
На маленьких островах наче чисто
Скокмоно - стокнуно• 31 марта в 17:33
Ответ дляПускаю бісики
Природа чудова звісно
Так дуже. Це була поїздка на дикі найкращі пляжі. Моя мрія. Це було прекрасно
Дверной_Проем• 31 марта в 20:38
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А що саме на Халкідіках обрали?
Подтяжка• 31 марта в 20:42
В минулому році. Лефкада
Подтяжка• 31 марта в 20:56
Сарти,Халкидики
Цигарний шланг• 31 марта в 21:09
Була в минулому році, правду пишуть, що як в Одесі, ще і водорослі були. Чистіше море було тільки якщо піти далеко, де всі готелі закінчуються. А так, правду пишуть, в пік сезону людей купа, пляжі вузькі, море брудне. Єдиний плюс, що було тепле.