Хочу на Балі• сегодня в 17:12

Ви б забирали б?

Пішла на нову роботу в готель.
Вранці треба робити сніданки.
Залишається солодка випічка і хліб.
Вони викидають.
Мені шкода,попросила не викидати.
Запитала в директора чи можна забирати.
Сказав,що так.
Колеги дивлячись на мене якось дивно.
Я одна там українка.
А ви б.забирали?
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:29
Ответ дляМетелик
Це так прийнято. В мене донька робила в Америці в МакДональдз, то там уся підготовлена заздалегідь їжа, котра не продалась має йти у смітник. Не можна забирати собі, бо то вважається крадіжкою. Можна зʼїсти на роботі безкоштовно, але не можна виносити з закладу.
Я запитала в директора, сказав, що він тільки радий, якщо хтось заберн
Коханозадовільна• сегодня в 17:30
Ответ дляХочу на Балі
Вони всі молоді там,та й живуть самі. Тільки одна колега має чоловіка.
Это их личное дело, не обращайте внимание
Метелик• сегодня в 17:30
Ответ дляЛеди Г
Так автору дозволили виносити.
Я розумію. Просто пояснюю чому на неї дивляться зі здивуванням і чому викидати те що залишається - то норма.
Мадам Подлинник• сегодня в 17:31
Автор, так наче в Європі, коли щось лишається з їжі, то збирають та несуть у червоний хрест? Скільки у вас залишається та що саме? Це хтось їв? Комусь подали на стіл, людина помусолила та лишила? Чи воно «чисте», «ніхто не їв»? Є хліб та випічка з супермаркету - там часто низька якість, таке можна і в смітник, бо там одні консерванти. А є хліб та випічка з кондитерських та пекарень, більше смачна, корисна навіть. Таким можна і пригоститися, якщо ніхто не їв. Може на вас дивляться, бо ті продукти не дуже гарної якості? Що конкретно у вас лишається?
Невловимий Джо• сегодня в 17:31
Ответ дляХочу на Балі
Если вы каждый день покупаете хлеб и 2 булки ( условно), то почему бы не взять? А вообще странно что ваш владелец отеля не сотрудничает с каким-нибудь социальным проектом.
Метелик• сегодня в 17:31
Ответ дляХочу на Балі
Ну то не переймайтесь . Забрали і все.
Дружная семейка• сегодня в 17:31
Ви не українка, а троль
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:32
Ответ дляМадам Подлинник
Ми самі випікаємоьвранці хліб і випічка Форнеті
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:33
Ответ дляДружная семейка
Ви не українка, а троль
З чого Ви взяли?
мимАпроходила• сегодня в 17:33
Вони теж забирають, але вам не афішують або беруть рушниками, папером і милом
Мадам Подлинник• сегодня в 17:33
Ответ дляХочу на Балі
Зрозуміло. І скільки залишається? Скільки плануєте забирати?
Метелик• сегодня в 17:34
Ответ дляНевловимий Джо
Тому що готель маленький. Хто буде забирати два круасана і пару скибок того хліба? Ціна на пальне така, що реально дешевше викинути, ніж шукати хто буде то забирати.
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:34
Ответ длямимАпроходила
Ні,всюди камери.
Та й додому ідемо разом
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:35
Ответ дляМадам Подлинник
Інколи нічого, інколи 6-8 рогалики і какао-булочки
Мадам Подлинник• сегодня в 17:35
Ответ дляХочу на Балі
А це ви більше печете? Чи клієнти на столі залишають?
Метелик• сегодня в 17:36
Ответ длямимАпроходила
Боже, не судіть по собі. Зараз камери усюди, кому той папір треба, щоб через нього втратити роботу?
Оле Лукойе• сегодня в 17:36
Ответ дляНезламна
Ой, был прикол на все включено. Я детей учила, берите только, что сможете съесть. Но перебрали трохи. Остались арбуз и капля макарон. Кум в виде поучений, сидел доелал за ними все
Так кого он там учил? Если детей, то почему сам доедал?🤔
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:37
Ответ дляМадам Подлинник
Залишається в корзинках хлібних
Мадам Подлинник• сегодня в 17:37
Ответ дляХочу на Балі
А ви лише собі забираєте чи додому до дітей несете? Мені здається, нічого в тому нема, якщо людина забере та зʼїсть. Якщо це не заборонено правилами готелю (в деяких готелях є такі правила, що краще в смітник, ніж забирати) та якщо за це не звільнять, то чому ні. Ви переживаєте, що колеги подумають?
мимАпроходила• сегодня в 17:38
Ответ дляХочу на Балі
Якщо вам треба і дозволено, беріть. Ви не вкрали, щоб на вас так косилися.
Якби ті, молодухи працювали б, наприклад у ювеліра, який залишає уламки чи метпил, або ж у візажиста якогось, вони б згрібали все в сумки.
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:38
Ответ дляМадам Подлинник
Я запитала в директора дозвіл
Мусик Пусик• сегодня в 17:40
Ответ дляХочу на Балі
а шо це за готель такий, де на сніданок є ’форнеті’?
мимАпроходила• сегодня в 17:42
Ответ дляМетелик
Боже, чому ви вирішили, що я суджу по собі.
Це ж ви під камерами і зі страхом втрати роботи.
Мадам Подлинник• сегодня в 17:41
Ответ дляХочу на Балі
Я запитала в директора дозвіл
Думаю, що можна забирати, та ні на кого не дивитися. Значить, вам треба. Їм, може, і не треба. А треба щось інше, та воно не лишається. Можливо, ці жінки їдять якийсь інший хліб, тому їм не потрібно. Для мене особисто викидати хліб - це злочин. Але ж не всі нації це зрозуміють, не в усіх була така історія, як у нашої.
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:43
Ответ дляМусик Пусик
Маленький готель ***
Н@Диете• сегодня в 17:44
Ответ дляЧесно брешу
Европа? Или Штаты?
Штати не викидають, а передають їжу в Фудбанк.
автор Хочу на Балі • сегодня в 17:44
Ответ дляМадам Подлинник
Я думаю це через те, що вони молоді.
Я можу собі купити і купувала до цього.
Але просто дивитися шкода як викидають
Мусик Пусик• сегодня в 17:45
Ответ дляХочу на Балі
Маленький готель ***
34 номери і форнеті?

дійсно, дивно
але ок
Мадам Подлинник• сегодня в 17:47
Ответ дляХочу на Балі
Я думаю це через те, що вони молоді.
Я можу собі купити і купувала до цього.
Але просто дивитися шкода як викидають
Тоді не зважайте на них. Для юних більш старші жінки, навіть в межах рідної країни, це як люди з іншої планети. А тут взагалі у вас і країна чужа, менталітет інший. Якби їм парфуми лишали чи пробники кремів, то вони б забирали. У вас найголовніше, щоб директор дозволив, та й все.
Мадам Подлинник• сегодня в 17:49
Ответ дляМусик Пусик
34 номери і форнеті?

дійсно, дивно
але ок
А що не так з форнеті? Це ж типу заморозка? Бачила, як в багатьох супермаркетах не місять «живе» тісто, а випікають з якихось своїх заморозок. Здається, зараз багато чого в заморозках. От в пекарнях невеличких бачила, як тісто місять. До речі, навіть кондитерські вироби зараз кидають в заморозку.