Продаю витрішки• 31 марта в 21:20

У меня минус 180 грн на карте приват, хотя я ничего не покупала на эту сумму

Я всегда хорошо помню суммы остатка, самое интересное что в истории нет этого списания, но я то помню какой был остаток.
Написала в поддержку, они морозятся, что мол не было такой транзакции, так я это тоже вижу, но у меня минус 180 грн.
У кого то было подобное с приватом?
Только не пишите, что я забыла, я веду строгий контроль и учет.
автор Продаю витрішки • 31 марта в 21:33
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Чудес не бывает. Все там написано что и куда.
Я тоже так думала
Дадосвидания• 31 марта в 21:34
Ответ дляПродаю витрішки
не має КЛ
розумієте?
Готівку не знімали?
PORKA• 31 марта в 21:34
Ответ дляПродаю витрішки
Я много лет клиент банка и такое впервые, я в шоке просто.
Такого не може бути.
Шукайте, згадуйте. Напишіть, де знайшли.
Але ви не напишете, ніхто потім не відписується, соромно зізнаватися, що сама прошляпила)
ТочноБудет• 31 марта в 21:34
Ответ дляПродаю витрішки
я тоже. теперь запоминаю остаток и проверяю
Хома з пастою• 31 марта в 21:34
Ответ дляПродаю витрішки
Там все идеально, но я помню какой был остаток после последней транзакции, через неск часов минус 180 грн
Це як? В виписці всі транзакції видно,,чудес не буває, робимо виписку і дивимося, ось це я пам´ятаю, це взагалі смішно, реально не розумію в часу Проблема, зникнути нічого не може , це ж на раз видно, що ви писали в банк на початок дня було 10 грн, транзакцій не було , а залишок став 5
Басноплетка• 31 марта в 21:35
Ответ дляПродаю витрішки
а Вы читали внимательно? не позорьтесь, да, я веду учет!
У Вас сума після останньої транзакції гамкарті більша на 180 грн, ніж залишок реальний? Робіть скріншоти та йдітт тоді до банку, вирішуйте вживу
Дадосвидания• 31 марта в 21:35
У вас універсальна?
автор Продаю витрішки • 31 марта в 21:35
Ответ дляДадосвидания
Готівку не знімали?
нет
автор Продаю витрішки • 31 марта в 21:36
Ответ дляТочноБудет
надо скринить, теперь еще (
Ответ дляДадосвидания
У вас універсальна?
Да
Бензопирен• 31 марта в 21:37
авторе, тема висосана з пальця - якщо у вас мінус -то будь-яка витрата саме з рахунку тим й добра, що там чітко вказано за що списано кошти, достатньо зайти в додаток та почитати, а не створювати тут теми
Хома з пастою• 31 марта в 21:37
Ответ дляПродаю витрішки
Автор де скрин зникаючих грошей?
Бензопирен• 31 марта в 21:38
Ответ дляХома з пастою
Автор де скрин зникаючих грошей?
зникаючий скрін
автор Продаю витрішки • 31 марта в 21:38
Ответ дляБензопирен
не учите меня что мне делать, я бы тоже возможно удивилась такому, но факт остается фактом.
Хома з пастою• 31 марта в 21:38
Ответ дляБензопирен
зникаючий скрін
Бензопирен• 31 марта в 21:39
Ответ дляПродаю витрішки
а нащо ви тему створили? щоб вас вчили, якщо ви у 21 му сторіччі досі не знаєте, куди поділися кошти й якщо вони справді поділися без вашої участі, то як звернутися до банку та їх повернути, вам скрініть ліньки, а тему тут створити ніт
автор Продаю витрішки • 31 марта в 21:39
Ответ дляХома з пастою
Публика здесь не изуродована интеллектом
Хома з пастою• 31 марта в 21:40
Ответ дляПродаю витрішки
Який Факт? Факт це якщо є докази, де ваші докази, на всякий випадок зуб даю я пам´ятаю не прокатять навіть в дитячому садочку
Бензопирен• 31 марта в 21:40
Ответ дляПродаю витрішки
ви точно без інтелекту, закрийте всі рахунки в банках, якщо кошти зникають й ви не можети ані собі ані коштам ради дати та й живіть спокійно
Бензопирен• 31 марта в 21:41
Ответ дляХома з пастою
вона інтелектуалка та веде облік, а тут зібралися маргінали, які як виявилося, вміють скрініти та знають де шукати гроші
автор Продаю витрішки • 31 марта в 21:41
Ответ дляБензопирен
а я питала поради? забагато на себе берете
Бензопирен• 31 марта в 21:41
Ответ дляПродаю витрішки
це порадниця, якщо не потрібна порада, нафіг ви створили тему про свої буцімто зникнувші копійки?
Синиця у спідниці• 31 марта в 21:43
Ответ дляДиректриссимо
За 180 грн я бы даже писать поленилась.
вы что, безработная? Чего лимит такой худенький?
Смайликівна• 31 марта в 21:45
Ответ дляПродаю витрішки
Где факт?
Покажите этот разрыв в 180 грн.
Директриссимо• 31 марта в 21:47
Ответ дляСиниця у спідниці
Ага, безработная.
Мне больше и нельзя, все растрынькаю, еще же карта моно.
Толстый лимит у мужа, у него платиновая карта.
Не худа ні разу• 31 марта в 21:48
Ответ дляВельшановна
Вы не пАнимаете! Я кстати, тоже.
Она ж ведет весь учет, но обратиться в чат или на гор линию, чогось не хватает ума. Сразу здесь пишет
Жопонькой читаем?
Ручки-Крючки• 31 марта в 21:50
Навіть коли шахраї крадуть з карти гроші, це ЗАВЖДИ відображається в історії операцій. Тому автор, шукайте в своєму ’ідеальному’ обліку помилку.
Вельшановна• 31 марта в 21:55
Ответ дляНе худа ні разу
Жопонькой читаем?
Та я ХЗ, где у вас очи
Намакушка• 31 марта в 22:05
Если у вас куда то пропали 180 грн., то по идее если вы возьмете остаток к примеру на 1 марта (или любой другой день где вы уверены в остатке) и сделаете плюс-минус все транзакции до сегодня, у вас сумма остатка выйдет больше на 180 грн., чем по факту на карте. Вы там проверяли, вручную?
Намакушка• 31 марта в 22:08
Ответ дляСиниця у спідниці
Во дожились, люди хвастаются наличием долгов. Упаси бог иметь такие лимиты.