Непереможна• 01 апреля в 15:37
Довго ( кілька місяців)болить місце після уколу.
Зробили 2 уколи. Один одразу я зрозуміла, що якось високо . Потім довго було оніміння частини поясниці/сідниці. Лікар каже, що попали в корінець нерву . А інший був у сідницю ( спазмалгон 5 кубиків) пройшло 2 місяці. Спочатку місце на сідниці було наче як опік на дотик, потім як синяк, потім німе. Зараз знову поболює. До лікарів зверталася запалення/ почервоніння/ ущільнення слава Богу немає.
Мажу періодично траумелем. Може є якісь дієвіші методи.
ЯсноВидящая• 01 апреля в 15:42
Ну, вы же были у врачей, что нового мы можем сказать или посоветовать?
Непереможна
• 01 апреля в 15:48
Ответ дляЯсноВидящая
) ну може хтось зустрічав в себе таку реакцію)
75В• 01 апреля в 17:32
Ответ дляНепереможна
Йодовую сетку порисуйте дня 3-4 и пройдет