дамаБезСобачки• Изменено 01 апреля в 16:33
Як дізнатись за короткий проміжок часу, таку інформацію, щоб не гаяти ...
Чоловіка та мій час.
Знайомство на СЗ.
Мене цікавлять такі питання:
- З ким живе, потрібно, щоб один. Ніяких «з другом», «мамою» і т. д.
- В якій сфері працює, охоронець з АТБ не підійде.
- Чи є авто, неважливо яка марка, головне його наявність, бо це про мобільність.
- Чи є бронювання.
Це база, але після таких питань зливається більшість.
Як ці всі питання ставити?
Завчасно пишу, чому така принцеса:
Маю своє житло, авто, гарну роботу й посаду.
Питання не в меркантильності, а в рівності. Тим паче вік цікавить 33–40 років. Не хлопчики цікавлять))
Знайомство на СЗ.
Мене цікавлять такі питання:
- Чи є бронювання.
Як ці всі питання ставити?
Завчасно пишу, чому така принцеса:
дамаБезСобачки
• 01 апреля в 16:36
Ответ дляМоль Моллівна
Запитати і дізнаєтеся
Вони зливаються від таких питань. А я не хочу по 2-3 дні на це витрачати
Жирафовое варьенье• 01 апреля в 16:37
Спросить , а как еще . Ну в лоб не вываливать все , а так издалека вывести на подобные темы. Сливаются, потому что нет ничего из того что вы перечислили
Кіна не буде• 01 апреля в 16:39
Ответ длядамаБезСобачки
А чому вам так раптово хлопець знадобився?
Вже і три дні почекати не можете......
миссАрфография• 01 апреля в 16:37
Ответ длядамаБезСобачки
До що, він на вас автоматично жениться, якщо справді принц?
дамаБезСобачки
• 01 апреля в 16:37
Ответ дляМая твая не панимать
Что вы ему можете предложить?
На рівних умовах. все те саме що і він мені
все по ГОСТу!• 01 апреля в 16:37
Ответ дляМая твая не панимать
Что вы ему можете предложить?
А ей автоматически нужно что-то предлагать? Автор написала требования, в соответствии со своим уровнем. Вполне адекватные кстати, не заоблачные
Та легко!• 01 апреля в 16:37
Ответ длядамаБезСобачки
Зливаються ті, відповіді яких вам були б не до вподоби. Ви б самі їх відшили.
ХвостПистолетом• 01 апреля в 16:38
А шо ж такая принцесса в вашем лице до сих пор не нашла себе мужика?
дамаБезСобачки
• 01 апреля в 16:39
Ответ дляХвостПистолетом
Я чекала на Вас )) З вашими тупими питаннями.
Ганцю в кєдах• 01 апреля в 16:39
А якщо у нього не бронювання, а відстрочка? Або непридатність до військової служби за станом здоров´я?
дамаБезСобачки
• 01 апреля в 16:39
Ответ длявсе по ГОСТу!
Саме так і є.
Фляшка на трьох• 01 апреля в 16:40
То вам не чоловік потрібен, а діловий партнер. Хто вам правду скаже?) шукайте в своєму ареалі спілкування
дамаБезСобачки
• 01 апреля в 16:40
Ответ дляГанцю в кєдах
Підходить. Головне, щоб виходив з квартири.
Бо більшість, хоче щоб до них їздили на секс. Досуга звісно ніякого, макарошки по-флотськи
Ганцю в кєдах• 01 апреля в 16:40
Рівень освіти, посаду, походження тощо видає мова чоловіка (словниковий запас, лексикон, рівень грамотності).
все по ГОСТу!• 01 апреля в 16:40
Ответ дляХвостПистолетом
Господи, скажите что в этих запросах неимоверное. Или мужчина с собственной территорией доя встреч и автомобилем уже принц из области фантастики?
дамаБезСобачки
• 01 апреля в 16:41
Ответ дляФляшка на трьох
Я в жіночому колективі працюю, фітнес, зустрічі з заміжніми подругами. Де я їх маю знайти? Коли більшість одружених вже в такому віці
Как_б_не_так• 01 апреля в 16:41
Навіть присутність цього всього не гарантує адекватну людину,яка підійде саме вам
Ганцю в кєдах• 01 апреля в 16:42
Ответ длядамаБезСобачки
Спитайте якось завуальовано. Наприклад, як він бачить Ваше перше побачення. Чи коли в останній раз був в кінотеатрі/кафе/ТЦ тощо.
дамаБезСобачки
• 01 апреля в 16:43
Ответ дляКак_б_не_так
Не гарантує, тому це як база для спілкування.
Бабулька• 01 апреля в 16:44
Ответ дляКіна не буде
Вже і три дні почекати не можете......
Читала про особливості поведінки людей на СЗ. Автор задає абсолютно типове питання. Є така стадія у жінок 30+, щось типу ’я витрачаю забагато часу на незрозуміло кого’
дамаБезСобачки
• 01 апреля в 16:45
Ответ дляГанцю в кєдах
З одним вела перписку 3 дні.
На моє завуальовано, з ким живе не відповідав.
Потім, спілкуємось по телефону, кажу хто там кричить, а він та то хлопці з хостелу.
Не хочу витрачати свій час. Мені такий чоловік не підходить.
Чебураха з перцем• 01 апреля в 16:46
Ответ длядамаБезСобачки
А действительно, немає бронювання, так на получай мужик тцкунов.
Кто вам правду расскажет
Сомневаюсь что жигули это про мобильность
Кто вам правду расскажет
Фляшка на трьох• 01 апреля в 16:46
Ответ длядамаБезСобачки
Багато й розлучених. Всі ваші питання можна з´ясувати на першій же зустрічі. Невже, якщо людина сподобається, але не буде підходити за одним із пунктів, ви відкинете цього чоловіка?
Как_б_не_так• 01 апреля в 16:46
Ответ длядамаБезСобачки
Тільки запитати,краще напевно при зустрічі,хоча,це як в анкеті,щоб не гаяти час,хочете знати наперед.Коли запропонуєте зустрітись,одразу зʼясуєте пункт з бронюванням,якщо не погодиться на нейтральній території і місце роботи за компанію)
Та легко!• 01 апреля в 16:47
В переписке все можно узнать. Вопрос про профессию и работу вполне в рамках приличия. Когда речь идёт о встрече, вполне логично спросить, как он туда доберётся, может ли за вами заехать. Далее какое у тебя авто? Как я тебя узнаю? Там же где работа и потенциальная встреча, рядом идёт вопрос о брони. Мол, переживаю за тебя, что у тебя со статусом военнообязанного? По городу передвигаешься без проблем? В театр идём, за город едем, блок посты не страшный, что делаешь, когда тормозят? Можешь ли со мной за границу поехать, что у тебя с документами?
Абсолютно нормальные вопросы. Самый сложный из вашего: с кем живёшь, свое- аренда-ипотека. Можно начать с района, мол, где живёшь, далеко ли от меня. Дальше можно спросить, почему этот район выбрал? Или не выбирал, а так сложилось? Может он сам на этом этапе что-то да расскажет.
Кіна не буде• 01 апреля в 16:47
Ответ дляБабулька
Тобто три дні то вже час, а 30 років, то так, щось незначне?)
П. С. Зрозуміла, дякую