Мадам Подлинник• 01 апреля в 20:14

Яких фірм у вас техніка на кухні?

Плануємо оновити техніку на кухню. Потрібна варочна газова поверхня, електрична духова шафа і витяжка.
Які у вас фірми і чи задоволені ви? Незнаю на що навіть звертати увагу при виборі. Колір, яке покриття практичне, функції тощо
Попередня техніка дуууже стара.
Ходили в Епіцентр (там радили Inrerline) В іншому магазині - Fabiano. Кароче, хто чим торгує те і хвалить
Порадьте й ви
Нога на ногу• 01 апреля в 20:17
Bosch

аромат Жука• 01 апреля в 20:19
Бош і самсунг
жар-птица Нюра• 01 апреля в 20:20
Я про такие, как у вас написаны, и не слышала. У меня Горенье.
энциклопУдия• 01 апреля в 20:21
Пару недель как купила новую варочную поверхность
Много чего пересмотрела и остановилась на горенье
Всех анонимов аноним• 01 апреля в 20:21
Фабиано тоже советовали, у нас вытяжка, ей уже 4 года, вытягивает отлично всё.
ЛюбимаЯНЬ• 01 апреля в 20:22
Плита газова zanussi, витяжка Fabiano, духова шафа Bosch
Сарафанное радио• 01 апреля в 20:23
Электролюкс

Значит надо• 01 апреля в 20:24
Вся техніка Miele
Раніше був бош, але якість ну дуже відрізняється.
очки_ннадо• 01 апреля в 20:25
у мене бош. у мами гореніє.
Говорю-балакаю• 01 апреля в 20:32
Siemens — найкраща техніка в світі. Витяжка найтихіша з усіх, що я чула; варочна (правда, в мене індукція) — таймер на кожну комфорку, можна ввімкнути і піти, не переживаючи — вимкнеться само. Духовка тримає температуру вище 30 градусів — з нею не потрібна йогуртниця або хлібопічка.
Значит надо• 01 апреля в 20:30
Ответ дляГоворю-балакаю
Колись була, може років 15 тому
Говорю-балакаю• 01 апреля в 20:32
Ответ дляЗначит надо
Колись була, може років 15 тому
просвітіть мене а зараз яка краще?
Шумелка Мышь• 01 апреля в 20:33
Самсунг, горенье, браун
Белая котичка• 01 апреля в 20:42
Bosh, gorenja, kenwood, атлант
Василина Семеніч• 01 апреля в 20:45
Бош и горенье
Горенье - потому что красивенькая
А так было бы все Бош
Анютины ласки• 01 апреля в 20:45
Bosch, samsung
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 апреля в 20:51
Siemens -варочная ,очень довольна .Духовка зануси не очень довольна,холодильник и стиралка лж -очень довольна .Мелкая филипс и тефаль,браун -вполне. Газовая варочная смег -бомба .Посудомойка бош крутая
Зайканалужайке• 01 апреля в 20:54
Тільки neff
З горіха зерня• 01 апреля в 20:56
Weilor варочна, духовка, мікрохвильовка, витяжка - максимально задоволена. Дешево доволі, але сучасно і якісно.
Посудомийка і холодильник samsung.

Видна міленіалка• 01 апреля в 21:53
Все бош
Невидимка Майя• 01 апреля в 22:50
У меня Бош, не рекомендую
Мама фіфті цента• 01 апреля в 23:49
Горенье плита (поверхня електро) і духовка, вже років 17ть служать, боюсь, що тепер таке не роблять.
Як_наготую...• 02 апреля в 04:52
Вытяжка Бош, брали самую мощную, кухня 16 квадратов на 3,7 м высота потолка. Поэтому вариантом несколько было. Остановились на Бош. Плита старая итальянская, таких фирм и не видела, нужно менять, но боюсь, чтобы хуже не купить. Осталась от предыдущих владельцев.