Без образів• Изменено сегодня в 01:33

Ми вже всією країною цього бажаємо

Щоб всі хто до останнього, патріоти і такі інші - вже окочурились в окопі ( з дітками і всіма хто підтримує тцк і владу ) і народ зможе потім приймати рішення, що йому робити, а не штрикать сусіда і витягать його з під ліжка на смерть.
Зовсім народ подурів. нема ні слави, ні волі. Раби хитровидумані,які хочуть смертей інших за їхні бажання

Ви навіть і на секунду не усвідомлюєте, дайте волю звичайним людям- то 90% проголусує за закінчення війни на будь яких умовах.
війну придумала влада і придурки. ті хто кричить за продовження - немають на ній родичів, збагачуються на крові, або не усвідомлюють чим це все скінчиться все одно
Ну ниче се• сегодня в 01:32
Обкурилось?

ШобВам_КакНам• сегодня в 01:32
Вибачте, питання в чому? Яку пораду вам дати?
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 01:32
Закрий вже свого рота, дурбецало.
Щебетуха• сегодня в 01:33
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Закрий вже свого рота, дурбецало.
Удалено администрацией...
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 01:35
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Та не тобі так точно, опудало. Скільки тобі там прибашляли? Закінчення війни на будь-яких умовах - звичайні кацапські завивання. Нічого нового.
Карамбулкул• сегодня в 01:35
Не знаю никого кто мечтает, чтобы люди в окопах окочурились.
У вас с головой явные проблемы.
автор Без образів • сегодня в 01:36
невже відео про збагачення тцкашників на сотні міліонів ні разу не викликає огиди до системи? невже ця система чимось відрізняється від сусідською?
сбу напали на тцк бо ті не ділились. бандити кришують бандитів. там мільйони доларів на кровіщі

Карамбулкул• сегодня в 01:37
Ответ дляБез образів
А люди в окопах здесь причем? Совсем уже ку-ку?
Щебетуха• сегодня в 01:37
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Удалено администрацией...
автор Без образів • сегодня в 01:38
Ответ дляКарамбулкул
У вас с головой явные проблемы.
я хочу закінчення війни, або ж хто хоче воювати - хай йде туди сам і робе це по своїй волі. якщо іншим людям потрібно гнати чужих синів і чоловіків на смерть - то хай вони самі сдохнуть
Пухнасті штани• сегодня в 01:38
Закінчення війни на будь-яких умовах, побажання військовим і дітям смерті це саме те, що хоче вся країна?
Карамбулкул• сегодня в 01:39
Ответ дляБез образів
Хоти, кто тебе запретить может?
Но рассказывать что все желают тем кто в окопах окочуриться. Смотри чтобы ты сама не окочурилась ненароком
автор Без образів • сегодня в 01:40
Ответ дляПухнасті штани
Закінчення війни, якомога скоріше, а не смерті і корупційні машини
поки лавочку бандюкам не прикриють нічого не буде.
Так більшість адекватних людей хочуть закінчення війни на будь яких умовах
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 01:40
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Обана, кацапня гугол транслейт освоїло, і ’воліє за ідею’ тут пише. Стійло - то твоє звичне середовище. Ці розгони - тупі і прогнозовані, можеш боярою вдавитись там, болотна чебурашка.
Сижуревувшоке• сегодня в 01:43
Ответ дляБез образів
розумію ваше обурення, але ж не варто бажати смерті тим, хто в окопах. чи по своїй волі чи примусово. вони теж чиїсь діти, батьки і чоловіки.
Щось не спиться• сегодня в 01:41
Скарга на тему.
Кокошні знов дочекались, поки адмінів нема і розганяють, щоб вас розірвало.
Коли ж СБУ зазирне на цей сайт, повний кацапського лайна і перевірить, хто з цієї наволочі підробляє на фсб?
Не лінуйтесь скаргу натиснути, швидше грохнемо.
Щебетуха• сегодня в 01:41
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Удалено администрацией...
Карамбулкул• сегодня в 01:42
И от меня жалоба на тему. Вообще уже берега попутали
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 01:42
Адміни, тут кацапнею смердить ) Вони думають, що вони не помітні.

автор Без образів • сегодня в 01:43
Ответ дляЩось не спиться
Скарга на тему.
яке ви тупе крисо
ну впринципі побажання вам у стар пості
Пухнасті штани• сегодня в 01:44
Ответ дляБез образів
Тобто окочуритись військовим в окопах і дітям то не ви бажали? Це, по-вашому, і є закінчення війни будь-якою ціною?
Хома з пастою• сегодня в 01:44
Ответ дляНу ниче се
Обкурилось?
Ой, ну тупо троль
Адміни сплять.
Заробляє людина рубліки
Хома з пастою• сегодня в 01:45
Ответ дляБез образів
Чого не на фронті, пизда зелена????
автор Без образів • сегодня в 01:45
труситись і боятись будуть гніди які ворують кошти і вбивають людей, на тцкашників вже є окремі групи, з прізвищами і адресами. то люди знають, що будуть робити
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 01:45
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Йди хуйлові своєму поліруй по гланди: зазвичай русня про мир ’любойценой’ пише, коли обсирається.
Хома з пастою• сегодня в 01:45
Ответ дляБез образів
Скільки можна!!
Жіночка, на фронт!!!
Ви в яку бригаду записалися???
Хома з пастою• сегодня в 01:46
Ответ дляБез образів
Правильно!!!
І тому ти йдеш на фронт, падлюка зелена!!
В трійку!
Хома з пастою• сегодня в 01:46
Ответ дляБез образів
яке ви тупе крисо
ну впринципі побажання вам у стар пості
Ти криса тупа!!!
Трійка тебе чекає!
автор Без образів • сегодня в 01:47
Ответ дляХома з пастою
Скільки можна!!
Жіночка, на фронт!!!
Ви в яку бригаду записалися???
після всіх бажаючих воювати і гнати інших, точніше після їх скінчення
Щебетуха• сегодня в 01:47
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Обісралась тут тільки ти, коли почала одразу трусити гімно на вентилятор, мразота. Навчись спочатку спілкуватись, а потім будеш тут вироки виносити. Ти диви як розійшлося гімно ж ти таке.