Рву и мечу• 01 апреля в 20:50
Не хочу жити... Просто зламалася
Я не бачу майбутнього взагалі. Я розумію що вже кінець. Я не хочу далі жити, мені здається нічого хорошого в моєму житті не буде. Плюс війна.
Рву и мечу
• 01 апреля в 20:58
Ответ дляSo_so
Я так не считаю, мы с мужем дома.
Ви напевно багата людина, раз вам тут нормально
Твердая валюта• 01 апреля в 20:58
Ответ дляРву и мечу
В ванній. Як в фільмах. Мити мінімум . Все в каналізацію
Тіло задеревяніє в позі раком
Все будет, но потом• 01 апреля в 20:59
Ответ дляРву и мечу
Тоді точно не врятують.
Конечно нет. Да и кто будет пытаться. На запах дверь выбьют, вынесут ваши останки в мешках да и всё
ПесиКот• 01 апреля в 20:59
Ответ дляРву и мечу
Не то, шо ти - невдаха
руки_Крюги• 01 апреля в 20:59
Ответ дляШеллар
Артерія в паху, шанс рятування наближається до нуля і то за умови, що бригада медиків стоятиме за метр.
Треба знати де вона.
І мати сміливість зробити той самий поріз. Це тільки в кіно дуже просто.
66сезон666серия• 01 апреля в 20:59
Это опять вы? Вы так и не уехали обратно в Германию, а продолжаете ныть?
Рву и мечу
• 01 апреля в 20:59
Ответ дляВам телефонограмма
Йдіть до лікаря за антидепиисантами. Стане легше. А сучасні із алкоголем навіть можна поєднувати. Маю на увазі, якщо випили ліки і сабонтуй нічого страшного. Я на них пережила лікарні мами й тата почерзі, скорочення на роботі, побочки війни, сіпаючесь око і депресію
Я не пью взагалі алкоголь
Твердая валюта• 01 апреля в 21:00
Ответ дляПесиКот
Так одразу скиньтесь в каналізацію з каменем на шиї, щоб і не знайшли, і не треба було комусь ваше дєрьмо відшкрібати
На якомусь повороті застрягне і в людей по хатах гімно назад по трубах полізе
Все будет, но потом• 01 апреля в 21:00
Ответ дляРву и мечу
Я не пью взагалі алкоголь
А надо было
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:00
Ответ дляПесиКот
Не то, шо ти - невдаха
Так і є. Тому не хочу далі волочити це життя
Огірок та Помідорчик• 01 апреля в 21:00
А скільки ж то ви років прожили що уже і майбутнього не бачите,?Я он 8о маю а жити все цікавіше...Попри те що війна,щоб той хуйло до завтра не дожив....
ПесиКот• 01 апреля в 21:01
Ответ дляТвердая валюта
Точно. Хай в річку бурлячу кинеться
Ответ дляруки_Крюги
Треба знати де вона.
Якщо не прогулювати біологію, то легко, там де відчувається пульс.
Автор, Ви б якось прискорились. Не перший рік покінчити не можете, з такими темпами вмрете від старості.
ПесиКот• 01 апреля в 21:01
Ответ дляРву и мечу
Не волочи
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:01
Ответ для66сезон666серия
Я вже була там. Одна з дитиною. Хотіла там втопитися. Приїхала сюди, стало ще гірше
Раздражевская• 01 апреля в 21:01
Ответ дляРву и мечу
Якщо порізати вени , то не врятують точно?
Автор, напишите подробней, что у Вас стряслось? Сколько лет? Какие прооблемы.
Твердая валюта• 01 апреля в 21:01
Ответ дляруки_Крюги
Треба знати де вона.
Хто хоч раз робив воск там справиться
Ответ дляРву и мечу
Сейчас мы Вас пожалеем, живете в Киеве (!) в своей квартире (пусть мужа, но не нужно платить аренду), у Вас взрослый ребенок, Вы абсолютно ничем не связаны, при этом ’бедная’, не работаете и только бесконечно поливаете все вокруг говном, лучше бы лестничную площадку свою пошли помыли.
ПесиКот• 01 апреля в 21:02
Ответ дляРву и мечу
Там річки надто мілководні? От біда
Раздражевская• 01 апреля в 21:02
Ответ дляРву и мечу
А Ви одна живете?
Твердая валюта• 01 апреля в 21:03
Ответ дляРву и мечу
Заповіт складіть і паролі до карток всі напишіть, бо потім тої мороки...
ПесиКот• 01 апреля в 21:03
Ответ дляРаздражевская
А Ви одна живете?
У персонажа цього тролля є дитина
66сезон666серия• 01 апреля в 21:03
Ответ дляРву и мечу
Какая причина такому вашему состоянию? У вас явно депрессия, вы обращали к врачу?
Квітка папороті• 01 апреля в 21:04
Ответ дляРву и мечу
Я вважаю що ті що закордоном сім´ями поїхали, то зняли джекпот. В них буде майбутнє
А, это вы с троещины ноете
Огірок та Помідорчик• 01 апреля в 21:04
Ответ дляРву и мечу
Ой...А дитятко за що ?Воно ж помре без мамки...
Раздражевская• 01 апреля в 21:05
Ответ дляРву и мечу
Так це Ви на очах у дитини плануєте зробити? Точно несповна розуму. Вам у стаціонар треба.
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:05
Ответ дляРаздражевская
Я просто не живу вже як заміж вийшла і народила дитину. Працювала на дому, все для всіх жила. На сеье нуль часу. Задовольняла потреби інших. В дитини я особистий раб. Дійшло до того що в мене вже в бажань немає ніяких, я все собі давно заборонила, бо все було не на часі. З війною все гірше стало врази.
Квітка папороті• 01 апреля в 21:05
Ответ дляРву и мечу
О, дякую
Эти нытики очень любят жить и никогда не покончат с собой. Кто хочет умереть, тот тихонько вешается в сарае( утрировано) . А у этой бенефис пару раз в неделю
Налитое яблочко• 01 апреля в 21:06
Ответ дляВсе будет, но потом
А зачем вам будущее? Живите настоящим
В большую опу такое настоящее, поняла?
Капуста Маша• 01 апреля в 21:06
Ответ дляВсе будет, но потом
А надо было
поэтому во всяких грециях, испаниях пьют вино каждый день 👍🏻🍹🍹🍹