Рву и мечу• 01 апреля в 20:50
Не хочу жити... Просто зламалася
Я не бачу майбутнього взагалі. Я розумію що вже кінець. Я не хочу далі жити, мені здається нічого хорошого в моєму житті не буде. Плюс війна.
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:06
Ответ дляРаздражевская
А Ви одна живете?
Не одна. Хочу поїхати в готель.
Ще зверху випити пестицид, щоб точно
Налитое яблочко• 01 апреля в 21:06
Ответ дляТвердая валюта
Врятують ще й до психіатра відправлять. Воно вам треба?
Карательная медицина
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:06
Ответ дляРаздражевская
Так це Ви на очах у дитини плануєте зробити? Точно несповна розуму. Вам у стаціонар треба.
Я в готель поїду
Раздражевская• 01 апреля в 21:07
Ответ дляРву и мечу
Я просто не живу вже як заміж вийшла і народила дитину. Працювала на дому, все для всіх жила. На сеье нуль часу. Задовольняла потреби інших. В дитини я особистий раб. Дійшло до того що в мене вже в бажань немає ніяких, я все собі давно заборонила, бо все було не на часі. З війною все гірше стало врази.
Звиняйте, але до 18 років дитини Ви зобов`язані жити і поставити дитину на ноги. Скільки дитині?
Ви розумієте, що з домашньою дитиною буде в інтернаті?
Ви працюєте? Чим займаєтесь у вільний час, є те що Вам подобається робити?
Все будет, но потом• 01 апреля в 21:07
Ответ дляНалитое яблочко
В большую опу такое настоящее, поняла?
Ну иди в опу. Там тебе и место
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:08
Ответ дляНалитое яблочко
Карательная медицина
Ну якщо врятують, то може інвалідність дадуть по психіці
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:08
Ответ дляРаздражевская
Чоловік залишається
Ответ дляРаздражевская
12 лет её ребенку и чтобы не работать, она его инвалидизирует, видите ли, он не может дверь в квартиру открыть или закрыть.
Твердая валюта• 01 апреля в 21:09
Ответ дляРву и мечу
Я в готель поїду
А нам потім спати на тому ліжку і митися в тій ванній, де ви того? Пошкодуйте адміністратора, доведеться на роботі затриматися, свідчення давати
Налитое яблочко• 01 апреля в 21:10
Ответ дляРву и мечу
А просто дать человеку покой и бесплатногно психолога, не? Надо качать экспериментальными таблами, а потом стигматизаровать, чтоб человек больше не смог найти нормальную работу. Просто шикарное лечение!
Твердая валюта• 01 апреля в 21:10
Ответ дляРву и мечу
І чоловік виїде з вами?
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:10
Ответ дляРаздражевская
Я нічого не хочу . Я просто не виходжу з квартири. Миюся раз в тиждень. Плачу цілими днями. В хаті срач.
Я просто не хочу жити, не має бажання.
Раздражевская• 01 апреля в 21:11
Ответ дляРву и мечу
Чоловік залишається
Не смішіть, чоловік швиденько приведе нову бабу, а дитина буде поневіряться по інтернатах. Чи думаєте нова жінка його не настроїть, що раз мати психічно хвора, то й дитина така ж.
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:11
Ответ дляТвердая валюта
Почитайте скільки по всьому світу в готелях того роблять. І ви ж приїзджаєте і миєтеся, бо ви не знаєте нічого
Твердая валюта• 01 апреля в 21:12
Ответ дляРву и мечу
Якого світу? Далі Києва не була
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:12
Ответ дляТвердая валюта
І чоловік виїде з вами?
Можливо. Я іншого виходу не бачу. Тут це не життя. А там я не тягну одна. Там працювати вдвох треба
Налитое яблочко• 01 апреля в 21:12
Ответ дляРву и мечу
Я просто не хочу жити, не має бажання.
Сколько сейчас таких, как вы. Это беда. А другие наоборот жиреют от роскоши и удобств, радуются.
Раздражевская• 01 апреля в 21:12
Ответ дляSo_so
А, щось таке читала на днях. Про жінку, яка всілась на шию чоловіку і багато років їде на всьому готовому, ще й замість любові ненавистю віддячує. Думаєте це вона?
Твердая валюта• 01 апреля в 21:13
Ответ дляРву и мечу
А от і майбутнє намалювалося, а казали не бачите
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:13
Ответ дляSo_so
В Аврору наберите и идите на работу продавцом к ним, хватит х-ней страдать. Будут свои деньги. И вместо ’пестицида’ давайте думайте как ребенку образование дать, благо в Киеве миллион возможностей.
Які тут можливості? В Німеччині так, дитині було б майбутнє. Але я не залишилася бо не тягнула життя там одна
Раздражевская• 01 апреля в 21:13
Ответ дляРву и мечу
Я просто не хочу жити, не має бажання.
Так чому досі не в лікарні? Чоловік знає про Ваш стан? Чого чекає?
ПесиКот• 01 апреля в 21:15
Ответ дляРаздражевская
Ви витрачайте свою енергію на це створіння
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:15
Ответ дляРаздражевская
Знає. Я йому вже багато раз казала що зроблю це. Мені здається йому все одно. Мабуть чекає коли я того
КараПузовна• 01 апреля в 21:15
Ответ дляРву и мечу
Я просто не хочу жити, не має бажання.
Мама ваша жива?Киця чи кіт є у вас?Пожалійте батьків.
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:16
Чого так легко народитися ( ти не просишся на цей світ а тебе без спросу роздають в бідності)
А так тяжко вмерти самому.
Бо треба щоб з першого разу все вийшло
А так тяжко вмерти самому.
Бо треба щоб з першого разу все вийшло
Рву и мечу
• 01 апреля в 21:17
Ответ дляКараПузовна
Я з 13 років сирота. Котів немає
Раздражевская• 01 апреля в 21:17
Ответ дляНалитое яблочко
Та ні, таких мало, більшість намагається вижити і не втратити себе. Працюють з ранку до ночі, і навіть маючи невеликі гроші допомагають ближнім і тваринам, навіть у важких обставинах не втрачають смак до життя. Звісно, якщо людина психічно хвора, то крім лікарів ніхто не допоможе.
ОбережнаЯ• 01 апреля в 21:17
Я теж не живу а існую, ще й чоловіка тягну за собою на дно, бо він живе моїм нудним життям, вистрибнути з вікна сцю.
Обстановщица• 01 апреля в 21:18
Достаточно просто не следить за здоровьем и болячки могут убить ,даже та же гипертония