БершкомангоЗар• 02 апреля в 04:07
Що Вам потрібно до щастя?
І що це таке. Вічна радість на душі? Спокій, здоровʼя, любов, багатство?
Фляшка на трьох• 02 апреля в 09:52
Щастя воно всередині, або є, або немає. Зовнішнє має певний вплив, але суть не у ньому.
Любов до самого себе має бути у першу чергу
Біток чи ефір?• 02 апреля в 11:05
Здоровье, работа, ребенок здоровый.
Хорошо , если рядом есть человек , который бы облегчал мою жизнь, а не создавал дополнительные проблемы и сложности.
БершкомангоЗар
• 02 апреля в 18:22
Ответ дляБіток чи ефір?
Здоровье, работа, ребенок здоровый.
Це так
БершкомангоЗар
• 02 апреля в 18:25
Ответ дляМая твая не панимать
Мій чоловік, якого я дуже любила, пішов на війну, бо вважав, що це правильно. Там загинув.
То за які гроші його можна воскресити?
Обіймаю Вас. Співчуваю. Тримайтеся. Слава Герою!
Мая твая не панимать• 02 апреля в 18:34
Ответ дляБершкомангоЗар
Дякую.