Не гоню• 02 апреля в 08:22

Кабмін схвалив проєкт нового Трудового кодексу

Прем’єр-міністр пояснила, що зміни спрямовані на залучення до роботи молоді, жінок, людей старшого віку та людей з інвалідністю.
Кабмін схвалив проєкт нового Трудового кодексу – Юлія Свириденко
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Кабмін продовжує реформування політики зайнятості, зосереджуючи увагу на підтримці людей і бізнесу в умовах воєнного та економічного виклику. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.

За її словами, перший крок уряду – схвалення проєкту нового Трудового кодексу, який готується до розгляду у першому читанні. Як писала «Судово-юридична газета», проєкт Трудового кодексу покликаний врегулювати індивідуальні й колективні трудові відносини на засадах свободи та рівності сторін, забезпечити гідні умови праці. Також, проєкт пропонує перехід від надмірно перегруженої моделі до більш гнучкої системи, заснованої на договірній свободі між працівником і роботодавцем. Водночас законопроєкт передбачає запобіжники, які мають мінімізувати ризики зловживань.

Наступним етапом стануть системні рішення із залученням донорів та приватного сектору.

Свириденко зазначила, що наразі в Україні працює 13,1 млн людей, що становить менше половини працездатного населення, а 74% компаній стикаються з проблемами підбору персоналу. Через війну та масову міграцію ринок праці став одним із ключових викликів для економіки.

Крім того, у межах «тижня зайнятості» уряд представить програми з профорієнтації, перенавчання, підтримки роботодавців та залучення до роботи молоді, жінок, людей старшого віку, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю. Діяльність відбуватиметься у відповідності до Стратегії зайнятості до 2030 року.
Мадам Подлинник• 02 апреля в 19:47
Ответ дляНе гоню
У мужчин другая задача во время войны, мы говорим про женщин которые будут нести основную трудовую нагрузку
Навіщо це жінкам?

Мадам Подлинник• 02 апреля в 19:51
Ответ дляСирожено_пирожено
Мене інше дивує: чому працевлаштовано менше половини працездатних? Порадниці дуже люблять підкреслювати, як ’працюють на перемогу’ в Україні, ’підтримують її податками’, не те, що ’зрадниці’ біженки, що ’миють дупи європейців’. Агов, то хто ж ці всі непрацюючі люди в Україні? І чим вони кращі за біженців? І чому тримають дітей під ракетами, якщо сидять без роботи?
Мамки дітей, яких два дні тому треба було зі шкіл терміново забрати? Пані, закінчились ідейні. Зп мад покривати не лише няню, щось має залишатись. А таких пропозицій геть небагато. От моєму сину код платника податків видали, а місце в садку до нього чомусь забули закріптти
Вам або демографію, або ’трудові ресурси’. Сучасна жінка на два фронти не буде тягнути.
Мадам Подлинник• 02 апреля в 19:55
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви напевно дуже молода і не пам´ятаєте податок на безробіття, не пам´ятаєте патрулі у робочий час, які відловлювали ’тунеядців’. Було б бажання, а примусити працювати можна достатньо легко.
Ходити на роботу - можна. Працювати? Доску прозора теж маєте пам´ятати)))
Мадам Подлинник• 02 апреля в 20:00
Ответ дляСирожено_пирожено
У цивілізованому світі все змінилося. Половина водіїв вантажних фур у Європі це жінки. А у наших в Україні ’лапки’. Якщо буде вибір: сидіти у г...ні чи робити роботу сантехніка, то доведеться і сантехніком працювать.
У ’цивілізованому світі’ якщо твоя фура зламалася на автобані - треба набрати відповідний номерок. І приїдуть... мужики. І все порішають))) цивілізований світ... )))
Оля_с_киркою• 02 апреля в 20:01
Ответ дляНе гоню
Не обязательно
В госструктурах половину можно сократить, и для населения ничего не изменится.
Что ж, начните с судей и прокуроров. Ну хотя бы бывшим пенсии урежьте. Так нет, они через суд себе ещё сверху насудили
Оля_с_киркою• 02 апреля в 20:06
Ответ дляМадам Подлинник
А чому людина, яка двір підмітає, не повинна мати їжу і одяг?
В клятому совку двірникам навіть службове житло давали, яке згодом перейшло у більшості у власність
Мадам Подлинник• 02 апреля в 20:12
Ответ дляХома з пастою
Жінкам с детьми дадут законодательно возможность работать полдня, как в цивилизованных странах? Тогда жінки с удовольствием подтянутся. А пока это совковое рабство от рассвета до заката, а ребенка деть некуда, ничего вы от жінок не получите.
В совку бабуся на пенсію в 50 виходила і гляділа діти. Так що таке

Мадам Подлинник• 02 апреля в 20:14
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви така цікава. А зараз хто по-вашому завали розбирає, всі бездітні? Жінки будуть працювати не там де хочуть, а там де скажуть і за зарплату яку дадуть. Діти будуть як і зараз - школа, садок. 8 годин розбираєш завали і повертаєшся додому. Або працюєш 8 годин у межах району де скажуть і повертаєшся додому.
Я хз. Не бачила жінок на завалах. Мужики одні.
Мадам Подлинник• 02 апреля в 20:18
Ответ дляСирожено_пирожено
А хто платить ту пенсію? Вона ж платиться не за рахунок держави, що ж ви про це мовчите ? :)
Чоловік платить за дружину внески до пенсійного фонду, щоб вона мала виплати, чи не так? І чи не тому, що жінка має ’ пенсію через шлюб’ жінки повертаються до роботи зразу після народження дитини? Місяць максимум посиділа і на роботу.
Не смішіть. Знаю я, з о через місяць на роботу виходить - вони не те що не мігімалку, вони навіть не 10 мігіиалок заробляють. Тому і виходять - за гроші-грошики, лише за них. А так чи один мужик буде на родину 10 тисяч заробляти, чи вони удвох по п´ять... Не піде жінка з дітьми на копійки працювати, не звиздіть. Наче ніхто в тих ’асериках’ не був)))
Мадам Подлинник• 02 апреля в 21:24
Ответ дляСирожено_пирожено
Починати треба з млрд тих, хто не наповнює бюджет. А таких половина. Це ваші знайомі, сусіди, родичі. Частина просто не працює, частина ухиляється від оподаткування.
Якщо нема доходної частини, то які видатки з неї можуть бути? ПФУ був банкрутом ще до початку війни. Як можна піднімати пенсії, якщо люди не сплачували внески до ПФУ? Поки населення не прийме думку, що працювати мають всі - нічого не буде.
Населення хоче не лише працювати, а ще й отримувати за працю винагороду.. Маєте ж знати, як це працює)
задумчивая мордочка• 02 апреля в 21:26
Ответ дляНе гоню
Учитесь, получайте образование и зарабатывайте, а то попривыкали в совке бумажки перекладывать и когти красить, и давай им еще хорошую зарплату!
Удалено администрацией...
Мадам Подлинник• 02 апреля в 21:28
Ответ дляМальдивирую
уже. мхп- вже є жінки слюсарі, погружчиці і т.д
Ну нехай будуть. У нас теж багато хто є. А як принтер заправити - шукають мужика) Я прекрасно знаю, як працюють на таких роботах жінки. Вже два відділи по виробництву дерев´яних жалюзі стоїть. - верстати навернулись, ремонтувати нікому і бігати навколо них налаштовувати і ліпити з них цукерка. Жінки, звісно, працюють, доки є на чому працювати...)))
Не прохожу мимо• 02 апреля в 23:01
Ответ дляСирожено_пирожено
Если платить минималку официально то особо пенсионный не наполнится. Вон укрпошта гигант, к смилянский хватает что только он пополняет пенсионный, т к его дебила работают за минималку и то на 0,8 ставки. Стрелять таких надо, как выражается моя мама
Хома з пастою• 03 апреля в 12:48
Ответ дляСирожено_пирожено
Повертаються до роботи неімущі. В кого чоловік нормально заробляє, ті виховують дітей.
Хома з пастою• 03 апреля в 12:49
Ответ дляСирожено_пирожено
Вас мобілізують. Як чоловіків на фронт, жінок на роботи, де буде брак працівників. Без права відмовитися і ’я не хочу’. Це логічний і по суті єдиний вихід у ситуації, коли половина населення не хоче працювати.
Ви ж знову собі собі суперечите.
Хома з пастою• 03 апреля в 12:50
Ответ дляСирожено_пирожено
Ок, ви де проживаєте? У Києві, наприклад? Поїдете відновлювати Донецьку область. Там купа завалів, замінованих ділянок, треба з нуля відбудовувати. Ось ви і поїдете поки не відбудують. Чи з вами так не можна? Але ж ви громадянка, ось і будете відбудовувати не за місцем проживання, а де держава скаже - тобто, у місцях, де ніхто не хоче працювати, де небезпечно. Дітей можете здати в дитбудинок, як і закордонні українці, які у небезпеку дітей не повезуть.
Я у Харкові, так що ’мімо каси триндьож’.
Хома з пастою• 03 апреля в 12:55
Ответ дляСирожено_пирожено
Тобто коли тут усе хтось усе розгрібе, вичистить, тоді пані з-за кордону великодушно привезуть на все готове чвоїх бубок?
А може, вже там хай і сидять, потім європейські завали розгрібатимуть.
Хома з пастою• 03 апреля в 12:56
Ответ дляНе служанка
А вас теж мобілізують?Чи ви ТЦК?
Вона Тцкуха. Або Тцкиня.
Хома з пастою• 03 апреля в 13:05
Ответ дляМальдивирую
Так не всі ж такі коняки.

Хома з пастою• 03 апреля в 13:09
Ответ дляЖена брата Админа
У нас на заводах уже так, откуда вы такие беретесь
И давно нема графіків доба-три, як має бути за нормами.
Хома з пастою• 03 апреля в 13:12
Ответ дляМальдивирую
села вимиратимуть аж бігом. бо не тільки пошти закривають, а і школи і амбулаторії..та й роботи не сильно там нормальнооплачуваємої..
І чоловіків усіх вигребли.
автор Не гоню • 03 апреля в 13:14
Ответ дляХома з пастою
І чоловіків усіх вигребли.
Хома з пастою• 03 апреля в 13:15
Ответ дляМадам Подлинник
Моя у 55.
Мадам Подлинник• 03 апреля в 16:43
Ответ дляХома з пастою
Нажаль, не привезуть.
Хома з пастою• 03 апреля в 18:23
Ответ дляМадам Подлинник
Нажаль, не привезуть.
Та на здоров´я.
Мадам Подлинник• 03 апреля в 18:28
Ответ дляХома з пастою
Та на здоров´я.
Нажаль ні. Без людей це просто територія. Не привезуть біленьких - приїдуть якісь інші, тільки й того.