Не гоню• 02 апреля в 08:22

Кабмін схвалив проєкт нового Трудового кодексу

Прем’єр-міністр пояснила, що зміни спрямовані на залучення до роботи молоді, жінок, людей старшого віку та людей з інвалідністю.
Кабмін схвалив проєкт нового Трудового кодексу – Юлія Свириденко
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Кабмін продовжує реформування політики зайнятості, зосереджуючи увагу на підтримці людей і бізнесу в умовах воєнного та економічного виклику. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.

За її словами, перший крок уряду – схвалення проєкту нового Трудового кодексу, який готується до розгляду у першому читанні. Як писала «Судово-юридична газета», проєкт Трудового кодексу покликаний врегулювати індивідуальні й колективні трудові відносини на засадах свободи та рівності сторін, забезпечити гідні умови праці. Також, проєкт пропонує перехід від надмірно перегруженої моделі до більш гнучкої системи, заснованої на договірній свободі між працівником і роботодавцем. Водночас законопроєкт передбачає запобіжники, які мають мінімізувати ризики зловживань.

Наступним етапом стануть системні рішення із залученням донорів та приватного сектору.

Свириденко зазначила, що наразі в Україні працює 13,1 млн людей, що становить менше половини працездатного населення, а 74% компаній стикаються з проблемами підбору персоналу. Через війну та масову міграцію ринок праці став одним із ключових викликів для економіки.

Крім того, у межах «тижня зайнятості» уряд представить програми з профорієнтації, перенавчання, підтримки роботодавців та залучення до роботи молоді, жінок, людей старшого віку, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю. Діяльність відбуватиметься у відповідності до Стратегії зайнятості до 2030 року.
Помидорина• 02 апреля в 09:05
Ответ дляРожки-да-ножки
Выжить, выживать- за это война? Пока весь мир живет нормально тут идет война за вечное выживалити. Цирк уродов ещё и активно за это агитирует
Театр абсурду. І ллє у вуха той мед, з пустого в порожнє.. жодної конкретики.))

Сірничок• 02 апреля в 09:05
Ответ дляНе гоню
Уже перешла и будет переходить, а когда не справятся. завезут арабов, те справятся со всем.
Ага конечно. Арабские страны гораздо зажиточнее Украины. Прям спят и видят они в нищебродскую Украину ехать на «заработки»😂
автор Не гоню • 02 апреля в 09:05
Ответ дляПомидорина
Чому ви вирішили що ця робота має бути в Україні?
А что кто ограничивает сейчас женщин в работе по или за пределами Украины?
Оля_с_киркою• 02 апреля в 09:06
Ответ дляСирожено_пирожено
А яке відношення має жінка до працюючого чоловіка? Вона створює суттєве навантаження на державний сектор (бюджетні установи, комунальний сектор, медичний, освітній), не створюючи нічого корисного.
Вона створює попит та народжує нових громадян. Тих самих, з яких авториця та інші матимуть пенсію
автор Не гоню • 02 апреля в 09:06
Ответ дляРожки-да-ножки
Есть факт, который не зависит от Украины.
Зрадорозганячка• 02 апреля в 09:06
Ответ дляСирожено_пирожено
Жена к мужу имеет прямое отношение. Если ее муж зарабатывает 150 тыс грн. официально, например, то 23% от его ЗП идут на пдфо и военный сбор: 34500, на минуточку
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 09:06
Ответ дляПомидорина
Ага, война за вечное рабство и жизнь в нечеловеческих условиях, ещё и радоваться должны, зато не раша и пофиг, что уже в миллион раз хуже, чем в той же отсталой раше
Помидорина• 02 апреля в 09:06
Ответ дляНе гоню
Про це й мова. Якщо жінка буде продовжувати лише виживати, вона поїде.
автор Не гоню • 02 апреля в 09:07
Ответ дляПомидорина
5 год войны, а она все едет? Никак не доедет?

Сирожено_пирожено• 02 апреля в 09:08
Ответ дляСірничок
Ничего этого не будет. Женщина никогда не будет работать автомехаником, механизатором, слесарем, сварщиком, сантехником, строителем, шахтером и так далее. Это мужские профессии. Так что эту работу будут делать или мужчины, или никто.
У цивілізованому світі все змінилося. Половина водіїв вантажних фур у Європі це жінки. А у наших в Україні ’лапки’. Якщо буде вибір: сидіти у г...ні чи робити роботу сантехніка, то доведеться і сантехніком працювать.
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 09:08
Ответ дляОля_с_киркою
Та никто в таком идиотизме рожать не будет, пусть держат карман шире, фиг им, а не новый расходный ресурс!
Зрадорозганячка• 02 апреля в 09:08
Ответ дляСирожено_пирожено
Она рожает еще налогоплательщика,чтобы вам потом ее ребенок о эт ЗП отчислял налоги и у вас была пенсия
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 09:09
Ответ дляНе гоню
Какой же?
Границы кто закрыл, раша?
автор Не гоню • 02 апреля в 09:09
Ответ дляРожки-да-ножки
Всегда найдутся проффесиональные мамаши бомжхи которые будут штамповать по8 детей ради социалки.
Помидорина• 02 апреля в 09:09
Ответ дляНе гоню
Ви про причини намагаєтесь спитати чому люди залишаються? Їх багато насправді але стоячи перед вибором немає що їсти і виїхати, вони поїдуть. Мігрує населення хвилями
автор Не гоню • 02 апреля в 09:09
Ответ дляРожки-да-ножки
Какой же?
Границы кто закрыл, раша?
Женщины могут работать и выезжать куда хотят.
автор Не гоню • 02 апреля в 09:10
Ответ дляПомидорина
Попутного ветра.
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 09:10
Ответ дляНе гоню
Маня, не переживай, уезжают и очень активно, будешь тут одна лапу сосать или член партии, чтоб хоть сухарь гнилой кинули
Помидорина• 02 апреля в 09:10
Ответ дляНе гоню
Немає зараз по 8 дітей ні в кого з українців.

Сірничок• 02 апреля в 09:10
Ответ дляСирожено_пирожено
О, уже подсуетились боты вонючие и даже тему склепали😂
Значит так, вы не путайте грешное с праведным. Водителем фуры женщиной ты никого не удивишь. Это нормально и это уже давно!!! И во многих странах.
А теперь быстро пойди и найди мне информацию, в каких странах женщины работают шахтерами и укладывают асфальт. И как это связано с Украиной.
Помидорина• 02 апреля в 09:11
Ответ дляНе гоню
Попутного ветра.
От саме такі як ви і свириденко вбивають дебільними тезами країну.
автор Не гоню • 02 апреля в 09:11
Ответ дляПомидорина
Полно таких и будет еще больше
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 09:11
Ответ дляНе гоню
А мужчины-это не люди? Ах, да , ресурс которой пускают в расход
автор Не гоню • 02 апреля в 09:12
Ответ дляРожки-да-ножки
У мужчин во время войны другие обязанности
Зрадорозганячка• 02 апреля в 09:12
Ответ дляПомидорина
Есть,но они выехали
Помидорина• 02 апреля в 09:12
Ответ дляНе гоню
Полно таких и будет еще больше
Приведіть будь ласка статистику скільки в Україні родин з 8 дітьми і більше. Поговоримо
.
Лорка-хлорка• 02 апреля в 09:13
Ответ дляЗрадорозганячка
Так в Украине всего 25-28 миллионов. Из них работают 13милл.+10.5 милл. это пенсионеры.
Если женщина сидит дома, значит муж содержит и платит налоги, а эта женщина покупает товары и услуги. Не переживайте так за оставшихся
Да какие 28 млн,до 20 - это максимум,хватит уже скрывать,давно понятно,что население катастрофически уменьшилось и продолжает уменьшаться.Некому здесь уже работать за те копейки,а следовательно не будет отчислений на пенсии и соц.выплаты.А это-тотальная нищета,голод,болезни и смерть.Сидят придумывают,как эта свириденко, всякую хрень,которая ещё больше загоняет людей за черту бедности,наблюдают,сколько человек может выдержать.Твари одним словом.
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 09:13
Ответ дляПомидорина
.
Манька так сказала , вам мало ее авторитетного слова что ли?
Вы наверное из тех, кто и в полные тележки у пенсионеров в супермаркетах не верит
Сирожено_пирожено• 02 апреля в 09:15
Ответ дляПомидорина
Ні ви мабуть дуже недальновидна якщо думаєте що всі жінки України покладуть своє життя на роботу за три копійки, без перспектив, росту і покращення умов свого життя.
Так,я ’недальновидна’, тому можу вам підказати як саме буде відбуватися трудова мобілізація.
Створять ’трудовий резерв’ з жінок, і вас будуть ’резервуари’ на виконання певної роботи, незалежно від вашого бажання. Я думаю, облік жінок планувався з огляду саме на такий сценарій. Хто може кваліфіковано працювати згідно освіту і досвіду роботи - тих кинуть на кваліфіковану роботу за мінімалку, без права відмовитися. Хто без освіти та досвіду роботи - будуть залучені до некваліфікованих робіт, до відбудови насамперед.
Це буде як мобілізація для чоловіків, тобто щось обов´язкове.
Бо щоб жити, треба гроші. Українців зараз повністю утримують інші країни, але так не може продовжуватися вічно. Тому доведеться працювати.
Помидорина• 02 апреля в 09:15
Ответ дляРожки-да-ножки
Мало, хочу бачити порахованих. про тєлєжкі нічого не знаю, ще не заглядала що там. Проаналізую найближчим часом.