Мао_Мяо• 02 апреля в 12:32

ЗНО курси чи репетитор?

Добрий день, шукаю для дитини варіати підготови до ЗНО. В нас ще 2 роки. Хто вже пройшов цей шлях, як готувались ваші діти? Чи варто розглянути курси по типу ЗНОЮА, ЗНОХАБ, ЯВКУРСІ і т.д Можливо, є реальні відгуки, як це все працює, в інтернеті багато суперечливої інформації. Буду вдячна, якщо поділитесь досвідом.
миссДавеча• 02 апреля в 12:37
колись спілкувалась з менеджеркою явкурсі
там уся система структурована, зв´язок постійний з викладачам як в учня, так і у бітьків, мене цікавили репетитори з 3х предметів, то я мала одразу сплатити за повний курс навчання порядка 90тис грн на протязі 3-х днів. Заняття при тому починаються тільки в вересні, короче, відмовилася. Зараз поки займається просто з репетиторкою з математики

Мальдивирую• 02 апреля в 12:39
Знохаб добре для підговки до самого тесту-повторення всього, розбір типових завдань Якщо знань не багато, то краще репетитор
Чупокабра• 02 апреля в 12:39
ЗГО тільки якщо дитина дисциплінована,відповідальна і здатна до самостійного опрацювання матеріалу
автор Мао_Мяо • 02 апреля в 13:00
Ответ длямиссДавеча
ого, яка вартість. Мені не подобається, що одразу вимагають за весь курс, бо по суті продають кота в мішку.
Чудовий каламбур• 02 апреля в 13:02
Треба дивитись на те, які прогалини у знаннях, чи може самостійно виконувати завдання, чи треба контролювати. Мій рік тому закінчив, дві школи було, без репетиторів. Норм. Але в мене розмова коротка. Хочеш вчитись за кордоном- гроші дам, а навчання -твої проблеми. Бачила багато дітей, які роками ходили до репетиторів, а вихлопу нуль.
автор Мао_Мяо • 02 апреля в 13:07
Ответ дляЧудовий каламбур
2-і школи, це ви за кордоном? ЗНО теж здавали?
Чудовий каламбур• 02 апреля в 13:06
Ответ дляМао_Мяо
Син за кордоном, ЗНО там здавав. Я в Україні. Так, дві школи було, важко, але зараз все ок. Це треба пережити.

Кудлата хмаринка• 02 апреля в 13:26
Якщо у дитини рівень знань вище середнього та є бажання займатися - курси. Якщо ані першого, ані другого - репетитор. Ну або гроші зайві - теж репетитор. З ним більше контролю і веселіше. А курси повністю на самоорганізації і самомотивації.
Кудлата хмаринка• 02 апреля в 13:26
Ответ дляЧудовий каламбур
А заради чого дві школи?
Чудовий каламбур• 02 апреля в 13:32
Ответ дляКудлата хмаринка
А заради чого дві школи?
Бо було незрозуміло зі вступом, чи нададуть можливість вступати із результатами нашого НМТ, правила щороку можуть змінюватись. В місцевій так і не довчився, але мову підтягнув. Зараз студент.