Украиночка• 02 апреля в 15:51

8 квітня - День працівників територіальних центрів комплектування та соціальної

Сьогодні ми є свідками відродження та змін в нашій армії і можемо з упевненістю стверджувати – вона готова показати належну обороноздатність.

Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях ТЦК та СП і саме на їх працівників лягає обов’язок відбору тих людей, яким ми довіряємо оберігати найцінніше у нашому житті – спокій та мирне небо над головою.

Шановні працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки! Бажаємо вам сил і незламної волі, стійкості характеру й наснаги у виконанні надзвичайно важливого завдання – мобілізації всіх ресурсів для формування професійної армії.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу.
автор Украиночка • 02 апреля в 16:19
Ответ дляКраля-Галя
Какого народа,бедного или богатого,бедный поогибает и страдает ,а богатый скачет и ворует,единства нет и не будет
всего

Краля-Галя• 02 апреля в 16:21
Ответ дляУкраиночка
всего
Нет,не всего,вам бы только лозунги громкие писать ,откройте глаза и включите мозги ,и хорошо думайте
Краля-Галя• 02 апреля в 16:22
Ответ дляУкраиночка
Я не могу. у меня матильда.
С Матильдой буде служить
Налогообложу• 02 апреля в 16:29
Автор Вы зарані вітаєте їх для того, щоб вони віддали своєму демону душі? Пропоную подарувати їм ще годинники, щоб відлік часу настав
Кумедна• 02 апреля в 16:31
Ответ дляУкраиночка
Я не могу. у меня матильда.
Ну так будешь работать Матильдой и ртом! Там такие тоже нужны!
ЖонДуан• 02 апреля в 16:47
Имела опыт общения.....
Так вот сегодня узнала, что зарезали тцкашника во Львове и испытала странное чувство
Одні думки• 02 апреля в 16:48
8 ещё тему продублируйте

ivareka• 02 апреля в 20:11
так второго еще, очи протрите
ivareka• 02 апреля в 20:11
Ответ дляУкраиночка
Я не могу. у меня матильда.
Дочь?
автор Украиночка • 03 апреля в 09:37
Матильда, при чем тут дочь?